הת'ר מכחישה שהעין השחורה הייתה מפציעת מין

העונה הזו של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק עִיר מסתיים רשמית עם חלק שני של האיחוד. כמה דברים מעניינים נחשפים ו אַברָשׁ מבטל את רמת הידידות שלה "לרכב או למות". ג'ן. האם ארבע הנשים יכולות להתקדם, או שהן יחיו בצל של עונת ההרים הזו?

החברים של עדיין תופסים מקום על הספה ו אנג'י ק. עדיין מנסה לדחוף את נרטיב בעיטות המספריים של ברבי. אנג'י מסבירה שלפי "כמה" אנשים, ייתכן שהתרחשו יחסי מין בין הת'ר לג'ן, ובכך גרמו לעין השחורה של הת'ר. הת'ר קובעת, "זו לא הייתה פציעה מינית, ואם כן, אני לא זוכרת", שהיא תגובה אופיינית לאמנזיה הת'ר. היא מאמינה ש"מה שלא קרה" לה, "הגיע לה". הת'ר ממשיכה להישאר ב"ספירלת הבושה" של עינה השחורה עד שהגיע הזמן להפסקה.

צוות ב' יוצא בדיוק בזמן ויטניהקטע של. היא מתחילה לדבר על הביטויים הפיזיים שלה ועל עבודת הזיכרון שלה מכיוון שתמיד ידעה שמשהו אחר קורה. היא לא העריכה את חברי הקאסט והצופים שהטילו ספק בהיסטוריה שלה ובתהליך הריפוי שלה. וויטני מלוחה במיוחד עם הת'ר, שכינתה את המסע שלה "ילדותי, מטופש ומרושל".

הת'ר טוענת שלעולם לא תבטל את רגשותיה של וויטני לגבי הטראומה שלה; עם זאת, וויטני לא מוכנה לסלוח להת'ר. הפסקת החברות של מזג אוויר רע הופכת למוקד המפגש המחודש. נכון לעכשיו, המצב עדיין לא טוב בין הת'ר לוויטני. וויטני עדיין מרגישה שהת'ר משקרת לגבי ליסה שמועות והיא מכנה את הת'ר "דייבית אמן".

וויטני טוענת "הפרטים הולכים להכשיל אותנו", אבל אממ, לא, וויטני. השקרים הולכים להכשיל אותך. הת'ר מודה שהיא מחזיקה את וויטני ברמה גבוהה יותר מג'ן- זו הסיבה שהיא כל כך פגועה מההפסקה של וויטני. הסטנדרט הזה עבור ג'ן חייב להיות די נמוך. אני מתכוון, ייתכן שג'ן חבטה את הת'ר בעין, אבל היי, הם עדיין בסטיז. ואילו וויטני מכנה את הת'ר שקרנית ובום- ידידות נגמרה.

הת'ר מסבירה שהחברות החדשה של וויטני עם ליסה גרמה לה לבטוח בה וליסה קופצת כדי להזכיר להת'ר שגם ג'ן מדברת שטויות על הת'ר. ליסה אפילו מוציאה את הקבלות כדי להדגים את כל המקרים שג'ן ריכלה.

וויטני מצהירה שהיא נאלצה לשים גבולות כדי לשמור על הת'ר במרחק בטוח מאז פעם אחר פעם היא הרגישה שהחברות הזו היא מאוד חד צדדית. וויטני אפילו אמרה במהלך הפודקאסט שלה שהת'ר ממשיכה "להסתתר מאחורי מסווה של מניפולציות והדלקת גז".

לפי וויטני, זה עניין של נאמנות לג'ן לעומת נאמנות לוויטני. הת'ר מודה שהיא לא משתמשת יותר במונח "לרכב או למות" כדי לתאר את ידידותה עם ג'ן, אבל במקום זאת היא עדיין מעבדת את החדשות. הת'ר מסבירה שהיא הייתה יותר פגיעה העונה ולכן היא לא הייתה יציבה כמו בשנה שעברה. אני אגיד… מרדית' קופץ לומר איך צופים מחדש בעונה מורים כל שיעורים – תוהה מה מרדית' תלמד אחרי שראתה את ה-RBF הקבוע שלה במפגש המחודש הזה??

הת'ר מסבירה שהיא נמצאת בהתדיינות עם הכנסייה והופכת לדאגה דומעת לגבי איך משפחתה תגיב לסיפור שהיא מספרת בספרה. למרות ששמעה את כל הסיפור עם וויטני, הת'ר טוענת שהיא "מנסה לקבל" אותו. מוזר שוויטני מחפשת פיצויים כשהיא זו שרצתה את הפסקת החברות הזו, אבל אני סוטה.

במהלך ארוחת הצהריים, וויטני טוענת שהת'ר משחקת את קלף הקורבן וליסה אפילו לא יכולה להבין מי זו הת'ר בימינו מכיוון שהיא כה מאופקת.

הבעלים מצטרפים לנשים על הסט וזה מרגיש כמו מתיחה לכלול אותן במפגש המחודש. אנחנו לומדים את זה ג'סטין חושב שלהיות מובטל זה "די מדהים" ושליזה ו ג'ון לא מרגישים שהם מפנקים את בנם ג'ֵקלמרות העלה אותו על מטוסים פרטיים וקניית לו ריינג' רובר.

סת' דן ברגע המביך שהיה לו עם ליסה של המאמן מסיבת יום הולדת. ליסה קופצת פנימה ומסבירה שהיא רצתה שסת' ידע שהיא באמת מצטערת על הטיריד שלה בעונה האחרונה. כשנשאל על מרדית' שמפיצה שמועות על בגידה בנישואיהם, ג'ון עונה שמרדית' פשוט הייתה ב"מסע צלב כדי להשיב לליזה".

ג'ון מבהיר שהוא מעולם לא אמר משהו חדש על מרדית', אבל תוהה מדוע סת' מרשה לאשתו לצחוק על ליסה. ג'סטין, הלא הוא ד"ר פיל, מכניס את עצמו ומאמין שהוא יכול להיות הדבק כדי להחזיר את החבר'ה ביחד. נשמע שמישהו מנסה נואשות להישאר רלוונטי… ברגע שהחברים הגיעו, הם התנצלו. אני מניח שחשוב לציין שנראה כאילו סת וליסה חולקים את אותו שיזוף עצמי, אז זו התקדמות מערכת היחסים, נכון?

אנדי מסדר את הצופים ומזכיר לנו ש(לצערי) החלק המרגש ביותר של העונה קרה מחוץ למצלמה. "לאחר שטענה לחפות יותר משנה, ג'ן הודתה באשמה". הת'ר היא הראשונה לדבר ומסבירה שלג'ן היה קשה להבין שההאשמות הללו היו אמיתיות, ולא חלק מהתוכנית, בהתחשב בכך שהיא נעצרה בתוכנית והכל התפרק בזמן שהייתה דמות ריאליטי בטלוויזיה.

מרדית' מזכירה לאנדי שג'ן היא עדיין בן אדם והיא תמיד מחפשת את האנדרדוג, וזו הסיבה שהיא עדיין (באופן מזעזע) בפינה של ג'ן. לכולם קשה להבין איך מערכת היחסים הזו בין מרדית' לליסה לקחה 180, בהתחשב בעונה שעברה שנראתה מרדית' "מתמוגגת" על מעצרה של ג'ן.

מרדית' מסבירה כי הודיעו לה שג'ן ניסתה להתאבד ולכן, היא לא מתכוונת להתעסק עם המצב. מרדית' דבקה במצבה הנפשי השברירי של ג'ן, אבל אנדי עדיין מנסה להבין את הצדקתה. מרדית' מאמינה שהיא לא יכולה לעשות בחירה קשה עד לגזר הדין של ג'ן. ליסה מזכירה למרדית' שהיא "משכתבת את ההיסטוריה" מאז בעונה שעברה היא פעלה כשופטת וחבר המושבעים כלפי ג'ן (ציטוט של ליסה בארלו).

מרדית' מסרבת לדבר עם שום דבר בנוגע לחפותה או אשמתה של ג'ן ואפילו אנדי קובע, "אני חושב שזה פראי." לאחר מכן הוא שואל את מרדית' אם היא "מפחדת" מג'ן שיבוא אחריה אם היא תדבר על הנושא. מרדית' משיבה שברור שהיא לא מפחדת מג'ן (תגלגל את הקלטות של העונה שעברה כשמרדית' נכנסה לוהטת) ואז היא מטילה פצצה.

כתב האישום החתום של ג'ן הוצא ביום שבו הוכרזה התוכנית לראשונה בבראבוקון. מרדית' טוענת שהיא קראה את המידע הזה איפשהו…מעניין. הת'ר אומרת שהיא תסתכל על הילדים והמאמן של ג'ן ושאולי היא תהיה חברתה לעט.

וויטני תוהה אם למאמן היה ידע על התנהגותה הונאה של ג'ן וכמובן הת'ר מכחישה שמאמן ידע משהו. במקום זאת, הת'ר מרגישה שמאמן וג'ן חשבו שלא כדאי להטיל את הקובייה עם חבר מושבעים, במיוחד בהתחשב במתח הכספי של שכר הטרחה שמצטבר.

הת'ר מסבירה שג'ן ביקשה כסף מאנשים על הספה הזו (כי רמאים הולכים להונאה) ואז משתפת את זה אנג'י הרינגטון נתן כסף לתיק של ג'ן. הת'ר מציינת עוד שהייתה היסוס לעזור- דגי בהתחשב ב-ShahXposed וכמה מהר כל הבלגן נעלם. יָד הַמִקרֶה? אני חושב שלא…

ליסה נסערת ככל שליסה יכולה עם דמעות התנין שלה מדברות על ג'ן- הזמנים הטובים והרעים. ואילו וויטני "זועקת" העונה ואינה מזילה דמעות על ג'ן.

הרגעים האחרונים של המפגש מביאים לידי הת'ר רגשית. החרטה הגדולה ביותר של הת'ר העונה היא להישאר ערה לחגוג אחרי המועדון… הבושה שהיא נושאת עם העין השחורה הזו היא כבדה והיא צריכה להחלים לפני שהיא יכולה לשחרר אותה.

וויטני מאחלת שהיא תחכה עד שתתפכח כדי לנהל את השיחה סביב השמועות, אבל היא מאוכזבת מכך שהת'ר לא מתחרטת שהחברות ביניהם נפרדה כששאלה אותה אנדי.

מרדית' מייחלת שתוכל להיות יותר ברורה וזהירה בדבריה. וליסה לא תקרא לזה חרטה, אבל מאחלת שהיו לה יותר גבולות עם ג'ן. שמפניה יוצאת ואנדי מנסה לסיים את העונה עם טוסט "לך ג'אז" בהנהון לפוצץ כרטיסים למגרש. מוציאים עוגה כדי לחגוג את ימי ההולדת של ליסה ומרדית' ואנחנו בורכנו ברגע שירה אחרון של ליסה בארלו. כאן יש לקוות שהחברויות הללו יכולות להחלים ולשמח לעזוב את הארץ לטיולי צוות בעונה הבאה!

ספר לנו – מה חשבת על האיחוד של חלק ב'?

קישור מקור