הת'ר מקבלת באופן מסתורי עין שחורה

מעיניים שחורות ועד להגשות SEC, הפרק הזה של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק עִיר נמצא בכל מקום. מרדית' ו ליסה ברור שלא המשיכו מבעיות העבר שלהם, ועל הבכי בקול רם, מישהו בבקשה יכול לספר לנו מה קרה אַברָשׁהעין של?!

הגברות מתעוררות, בהכרח האנג-אובר, מנסות להרכיב ערב קודם. הת'ר קורצת ג'ן לחדר שלה באמצעות טקסט כדי להראות לה מה הפך כעת לעין השחורה המפורסמת בעולם. הת'ר טוענת שהיא לא יודעת מה קרה ואפילו לא מבינה שיש לה שריטות בכל הגוף. הת'ר אומרת שהיא "לא רוצה להכניס אף אחד לצרות", אז ג'ן והת'ר מנסים להמציא סיפור כיסוי. אתה יודע שזה רע כשאפילו ג'ן (האמנית והשקרנית לכאורה) מתקשה להבין שהת'ר לא לָדַעַת איך היא קיבלה את העין השחורה.

הת'ר כל הזמן חוזרת על כך שהיא לא רוצה צרות, וזה דבר מוזר לומר כשאתה משקיף עין שחורה. כשמרדית' נקראת לחדר של הת'ר, היא מראה רגשות בפעם הראשונה בחייה והיא המומה לחלוטין. מרדית' מזכירה להת'ר שכולם היו ערים יחד עד ארבע לפנות בוקר, והיא לא יכולה להבין איך הת'ר נפגעה.

הת'ר קובעת, "אני לא רוצה לדבר על זה", בעוד מרדית' מטיל ספק בסיבת הפציעות. מכיוון שגם לת'ר יש שריטות על הגב, נראה כאילו היא הותקפה. מה שמעניין הוא שלאף אחד אחר בקבוצה לא נראה שיש פציעות הגנתיות… או שכן?

ליסה קופצת לבקר עם החבר שלה, ויטני. וויטני מסבירה שהיא עדיין כועסת על הת'ר ומתוסכלת ממרדית'. וויטני מאמינה שמרדית' היא מנהלת הבובות ושהיא יודעת בדיוק מה היא עושה בכך שהיא מעוררת את הדרמה עם ליסה. היא מרגישה שמרדית' "מחפשת נקמה" בליזה מבלי ללכלך את ידיה, ולכן היא נעזרה בוויטני והת'ר כדי לעורר חרא. טקטיקה טיפוסית של עקרת בית…

כשהגברות מתאספות, וויטני מבקשת לשמוע סקירה של הלילה הקודם. הת'ר מצהירה, "אני חושבת שכולנו יודעים מה קרה, אבל אנחנו פשוט לא רוצות לדבר על זה," והיא מסירה את משקפי השמש שלה ועושה את העין השחורה שלה. הת'ר אומרת שהיא פשוט הולכת להיסגר ולא לדבר על זה. היא רומזת שמישהו היכה אותה, אבל היא לא רוצה להכניס אף אחד לצרות. היא מצהירה שהיא "תעבור את הכאב" ותמשיך עם אירועי היום.

הנשים מתכוננות לקארטינג בתלבושות הקרטינג הכי לא מתאימות שידוע לגבר. התוכנית היא לטייל במכוניות הזיכרונות האלה, אבל המציאות היא שכולם רק מדברים על העין המסתורית של הת'ר… ובכן, כולם חוץ מליזה, שעסוקה מדי בלפטפט את אוזנה של הת'ר על הבגדים שלה.

וויטני, ליסה ודנה יוצאות לצאת להחלקה על גלגיליות בזמן שמרדית', הת'ר, ג'ן ואנג'י מסתובבות ביקב. המחליקים לוקחים קצת גלידה ומתחילים לשוחח… בעיקר על העין השחורה של הת'ר. וויטני תוהה אם ג'ן יכולה להיות מאחורי העין השחורה של הת'ר, אבל הת'ר עדיין מנסה לשמור עליה קלה ביקב.

מרדית' קוראת לעין של הת'ר "באמת דואגת". הת'ר קוראת לזה "משחק", והיא מצהירה שהיא לא מתכוונת לתת לה מושג על מה שירד לה בעין עד שמישהו אחר ידבר. היא מסבירה שבדרך כלל היא הייתה מתקשרת לוויטני כשמשהו כזה קרה לה, אבל מאז שגילתה שהיא ב"הפסקת חברות", היא חושבת מחדש על מערכת היחסים שלהם. הת'ר לא מרגישה שהיא יכולה לסמוך על וויטני, אבל היא יודעת שלוויטני עוברת הרבה לאחרונה, אז אולי כדאי לה לשחרר אותה קצת.

אם כבר מדברים על חברות סלעית, מרדית' עדיין לא הסתיימה מרגע המיקרופון הלוהט של ליסה. היא שופכת שליסה יש הלוואה הרבה מתחת לשווי השוק, אז יש לה הגישו SEC וקרן המונים כדי לנסות ולהציל את העסק שלה. אנג'י מזועזעת לחלוטין, ולמרדית' אין בעיה להסביר את הפרטים הקטנים של העסק האישי של ליסה. מרדית' מניחה שליסה לא תממן המונים אלא אם אין לה ברירה כלכלית אחרת. הת'ר שוקלת מדוע ליסה תממן המונים, בהתחשב בכך שהיא מכנה את עצמה הילדה העשירה ביותר בקבוצה. אנג'י מתקשה להאמין שליסה שבורה, ולאדם ש"לא אכפת לו" מליסה, מרדית' מוציאה את פיה קָשֶׁה לגביה.

בינתיים, דנה מספרת לליסה שמרדית' משתפת מידע על העסקים של ליסה עם הנשים האחרות. ברור שמרדית' מנסה לפגוע בליזה בכוונה. ליסה מאמינה שבגלל רגע המיקרופון החם שלה בעונה שעברה, מרדית *עדיין* מנסה לגרור את ליסה למטה. האם משהו אסור כבר?? תחילה מרדית' מעלה את הכספים של ליסה, ואז היא מציינת את זה ג'ון בארלו אין לו עבודה. דברים הופכים מכוערים.

כשהיום הופך ללילה, אנג'י מתכוננת לארוחת הערב שלה בנושא יווני. לפני שנפגשים עם הקבוצה, ליסה משוחחת עם אנג'י. ליסה מעבירה את המידע שדנה סיפרה לה על כך שמרדית' פולטת, ואנג'י מגלה עוד יותר. אנג'י אומרת לליסה שמרדית' העלתה את ה-SEC ושמרדית' אמרה שג'ון לא עובד. די פרוע שג'ן הייתה כלולה בשיחת ה-SEC הזו, בהתחשב בכך שהיא עומדת לעמוד בפני משפט. ליסה כועסת על כך שהם מדברים על בעלה, וברור שהיא לא מצפה לארוחת ערב.

הת'ר מתגלגלת לארוחת ערב לובשת רטייה מסונוורת, באדיבות ג'ן ומרדית'. ככל הנראה, ג'ן במקרה נושאת רטייה בתיק הנסיעות שלה (WTF), והיא הייתה מוכנה להשתמש בה במצב ממש כמו זה. מוּזָר. ליסה לא עושה עבודה טובה ומסתירה את רגשותיה, וג'ן קולטת את זה מיד.

למרבה המזל, המתח נרגע לזמן קצר כאשר אנג'י נסחפת על ידי האלים היוונים שלה כדי להתחיל את ארוחת הערב #Cringe. אנג'י מאוד נלהבת להיות יוונית ורוצה לחלוק את זה עם הקבוצה. טוב שהיא מעניקה לכל הנשים עין רעה כדי להדוף את כל הרע – ברור שארוחת הערב הזו עומדת להיות מופע מטורף.

וויטני לא מבזבזת זמן, והיא מבקשת לברר מי דן בהגשת ה-SEC לגבי ליסה. (נראה שליסה גם הקימה צוות.) ליסה מתעמתת עם מרדית', שמצהירה שדיברה רק על ה-SEC באופן מקרי (שקרים). ליסה מתבהרת לגבי הגשת ה-SEC, והיא מבהירה ש-Vida טקילה לא בצרות כלכליות.

OMG – חיים בשביל ליסה לועגת לקולה של מרדית. ליסה תקעה את המסמר בראש. זה מצחיק… מצחיק כמעט כמו שהת'ר לא דיברה על אנג'י באומרה, "זה בטעם גרוע לארח ארוחת ערב ולעורר צרות ממש לפני." הו, הת'ר.

מרדית' מרגישה שהיא יכולה להגיד כל מה שהיא רוצה על ליסה אחרי ה"התפרצות" או ה"טיראדה" שלה (דבר נוסף שמרדית' וליסה לא יכולות להחליט עליו) כי ליסה "סיכנה את הפרנסה של [Seth’s] 4,000 עובדים – זה היה פזיז". מרדית' מזכירה לליסה שאין לאן למערכת היחסים שלהם ללכת, וליסה מזכירה למרדית' שיש כאן בחירה.

ליסה אומרת למרדית' שכוונותיה היו לפגוע בה, והיא לא יכולה להתגבר על איך מרדית' יכולה להטיל עליה אחריות לטעות קטנה אחת. הת'ר מציעה שהעין שלה היא מטפורה לחברות של הקבוצה. זה די פיוטי איך היא מדברת על העין, ולבחורה שלא רוצה לדבר על זה, היא בטוח מדברת על העין הזאת הרבה! עכשיו, אם רק הייתה מגלה מי נתן היא המנצנצת. הת'ר מספרת למפיקים שהיא מנסה להגן עַצמָה, מה שבאמת מוביל את הדמיון שלך לנדוד על הסיבה. בראבו עלה על המשך יבוא פרקים, אבל אבוי, הנה אנחנו שוב, עדיין מגרדים את הראש על הפציעות של הת'ר גיי.

ספר לנו – מה חשבת על הפרק?

קישור מקור