וויטני רוז של RHOSLC על מה שגרם

הת'ר תיקח את הסיבה לקבר של עין שחורה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

וויטני רוז טוען הת'ר גיי נשבע לקחת את העין השחורה המסתורית שלה לקבר.

בין שמועות מתערבלות הטוענות שהת'ר נפצעה במהלך מאבק עם ג'ן שאה או נפל בשכרות, ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב הודה שהוא מרגיש מבולבל לגבי הסודיות של הת'ר אנג'י קטסנבס חשד שהחבר שלהם לצוות יכול להגן על מתעלל.

"אני מרגישה כאילו שוב היא ניסתה להסיט", שיתפה וויטני בפרק של ה-4 בינואר RHOSLC: After Show. "'מה לעזאזל קרה לעין שלך ואתה בסדר? כאילו, אתה צריך עזרה?'”

לדברי וויטני, היא הייתה מוכנה להגן על הת'ר אם הייתה מגיעה אליה לעזרה.

"אני באמת מרגיש כל כך מבולבל למה היא לא סומכת על המידע ואני יודע שזה לא קשור לשמועות. זה הרבה יותר עמוק מזה," היא הצהירה. "זה פשוט כואב כי בסופו של יום אני אוכלת ממנה ש-ט אבל היא עדיין לא רואה שהייתי שם בשבילה."

"זה שאני לוקח ממנה מקום לא אומר שאני לא מודאג בשלומה. אני חושב שכולנו צפינו בהת'ר עוברת משהו. אני עדיין לא יודע מה זה אבל זה ברור שמשהו השתנה עם הת'ר בשנה שעברה ואני יודע מהרבה אנשים סביבה, כולם מודאגים", אישרה וויטני והוסיפה כי השותפה העסקית של הת'ר, דרה, אמרה לה שהיא מודאג גם כן.

"הגעתי אל דרה ופשוט אמרתי, 'היי, אני מאוד מודאג מהת'ר'. ודרה אמרה, 'גם אני'", היא חשפה. "היא לא הייתה מדברת על זה. בכל פעם שזה הועלה, היא הייתה אומרת, 'אני לא מדברת על. אני לוקח את זה לקבר שלי. אני לא רוצה לדבר על זה.'"

אבל כמו שהת'ר ציינה, היא לא הרגישה בנוח להיפתח לוויטני באותה נקודת זמן.

"אני לא נמצא במקום שבו אפשר לסמוך עליה שום דבר או במקום לבקש ממנה ייעוץ… לא בטחתי בה יותר," אמרה הת'ר.

כשהת'ר שמרה על שתיקתה, "החברים" של RHOSLCאנג'י הרינגטון ואנג'י ק', לא יכלו שלא לתהות מה יכול להיות שקרה לה.

"זה היה ממש מטריד. באמת ניסיתי ללחוץ עליה. אני חייב להיות כנה, זה גרם לי להרגיש רע שהיא לא הייתה מוכנה לדבר על זה אבל אני חייב לכבד את זה… אני צריך לזכור לא לקחת את זה אישית. אולי היא נשרפה", ציינה אנג'י ה.

בינתיים, אנג'י ק. ציינה שהיא מאמינה שהת'ר סובלת יותר ממה שהיא מראה.

"היא הייתה מאוד פגיעה איתי ועם בעלי. יש פעמים שהסתכלתי והת'ר בוכה על כתפו של בעלי ואני באנוכיות הרגשתי כמו, 'למה את לא נפתחת אלי ברמה הזאת?' ואני חושבת שהת'ר לוקחת על עצמה יותר ממה שאנשים מבינים", היא נימקה. "הילדה הזו מגדלת את הילדים שלה. היא כותבת את הספר הזה. היא מנהלת עסק. היא עזבה את הכנסייה, מה שבעצם אומר שאתה משחרר את עצמך מהמשפחה שלך. היא נושאת בנטל גדול".

אנג'י ק' הציעה אז שייתכן שמשהו חמור בהרבה מתרחש מאחורי הקלעים.

"אני רק מקווה שהיא לא מגינה על מתעלל. וזה רק מראה איפה היא נמצאת. ילדה, את חייבת לאהוב את עצמך מספיק כדי לא להגן על מישהו שעשה לך את זה", אמרה. "היא עדיין לא תספר לי. שאלתי אותה לפני יומיים מה קרה והיא אמרה 'לעולם לא אספר לך'. אמרתי, 'האם אגלה?' היא אמרה, 'אולי'. אני לא מבין על מי או על מה היא מגינה".

במהלך קטע אחר של RHOSLC: After Showוויטני והתר שוחחו על הישיבה שלהם בביתה של וויטני, כאשר וויטני הודתה שאמנם היא לא קיבלה את כל מה שרצתה והזדקקת מהצ'אט שלהם, אבל היא כן קיבלה סגירה.

"אני מרגישה שזו הייתה ההזדמנות האחרונה שלי לנסות לעבור אל הת'ר ואני לא חושבת שעשיתי זאת", הסבירה וויטני. "רק רציתי שהיא תדע, כאילו, רק בגלל שהיחסים שלנו עשויים להיראות אחרת, זה וויטני והת'ר. זה לא חייב להיות מזג אוויר רע. אנחנו לא צריכים להיות אותו אדם… לעולם לא אפסיק לדאוג להת'ר. לעולם לא אפסיק לא לאהוב את הת'ר, אבל אני חייב לשמור אותה במרחב אחר ולאהוב אותה אחרת".

באשר לוויטני, היא אמרה שאחרי "הקרב הנורא" שלהם באריזונה, היא עשתה כמיטב יכולתה להתקדם למרות שהדברים ביניהם "הרגישו מבולגנים".

"הייתי אסירת תודה על כך שוויטני קיבלה אותי, שהייתי בבית שלה, שדיברנו ועשינו תיקון אבל גם הרגשתי מאוד זהיר", שיתפה. "זו הייתה הפעם הראשונה שאי פעם דיברנו איתי על משהו."

לרוע המזל, כל התקדמות שהם עשו הייתה לשווא ברגע שהעונה החלה לשידור.

"אני צופה בפרקים והנזק באמת נובע מלשמוע מה היא חשבה והרגישה כלפיי באותו זמן", אמרה הת'ר. "כלומר, היא קראה לי 'אוי לי ילדה'. היא אמרה כמה דברים די פוגעים".

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור