ה-BFF לשעבר של מרגרט ג'וזף מדבר על שמועה בגידה של מליסה

שמועות על מליסה גורגההריב של עם תרזה ג'ודיצה נכנסה להילוך יתר כשמליסה דילגה על החתונה של גיסתה. יש השערות שמליסה (ובעלה ג'ואחיה של הכלה) סירב להשתתף כי תרזה הפיצה שמועה על הרומן לכאורה של מליסה עם שחקן ניק בארוטה.

על פי הדיווחים, השמועה הונצחה על ידי חבר לקאסט מרגרט ג'וזפסשלכאורה אמרה לחברתה הטובה לשעבר – לורה לי ג'נסן – שבסופו של דבר העביר את זה לתרזה.

בראיון עבור פודקאסט AllAboutTRHלורה פתחה את המעורבות של חברתה, תוך שהיא מסבירה את הצד שלה בסיפור.

כשנשאלה איך היא ניגשה לנושא עם תרזה, הסבירה לורה, "אז זה הועלה בשיחות שלנו באותו יום. עכשיו זה אפילו לא היה הנושא של ימינו. זה לא היה משהו, זה לא יצא אחרי 20 דקות, כפי שראיתי איפשהו. זה היה הרבה יותר מאוחר. זה היה משהו שדיברנו עליו, וזה היה משהו שאמרתי. וזה לא היה 'בגידה', זה 'נתפס מתנשק'".

"מה שאמרתי זה שלא ידעתי בוודאות אם מליסה באמת עשתה את זה. מה שנאמר לי על ידי מרגרט זה שמליסה נתפסה על ידי מישהו", אמרה לורה. "אבל לא היו לי את העובדות שהיא עשתה את זה. אני לא יודע אם היא עשתה את זה. אני פשוט יודע ממרגרט מה אמרו לי."

היא הוסיפה, "חזרתי רק על מה שאמרו לי. אבל הייתי עם תרזה… ודיברנו במיוחד על [how] זה לעולם לא יובא לטלוויזיה. רק על זה עמד לדבר, ודיברנו על כך שאני רוצה להיפגש עם מליסה, ורק הזהיר אותה לגבי העובדה שאם מרגרט אמרה לי את זה, אני בטוח שגם אנשים אחרים ידעו את זה. ואני יכול להיות די בטוח שאני לא האדם היחיד שידע על זה".

"רציתי לתת [Melissa] דעו שהיא צריכה להיזהר במה שהיא מסמנת לה. וזה היה הסוף, וטרזה אמרה, 'הוא אחי. לעולם לא הייתי רוצה שהוא ייפגע, או שהמשפחה שלו תיפגע״. וזה היה אותו הדבר עבורי. לעולם לא אנסה לפגוע במליסה או בג'ו או במשפחה שלהם או במישהו אחר. באמת אף פעם לא חשבתי שזה יגיע לשום מקום".

בשבוע שעבר באינסטגרם, מרגרט הציעה שלורה המציאה את זה. למרות זאת, מעריצים רבים נותרו חשדניים כלפי החבר לצוות, ומאמינים שיש לה דפוס: לצאת משמועות ולהתחמק מהנפילה.קישור מקור