ה-DUI של ג'ינה קירשנהייטר מוזכר בדרמת המשמורת של טראוויס

ג'ינה קירשנהייטרהמעצר של פברואר 2019 חוזר לרדוף אותה בין החבר טרוויס מאלןמאבק המשמורת המבולגן של אשתו הפרודה מייגן מולן.

כמעט שלוש שנים לאחר שנלקחה למעצר באשמת DUI, ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' הכוכבת הוזכרה במסמכי בית המשפט החדשים של מגהן כשהיא מנסה לשכנע את בית המשפט ששלושת הילדים שהיא חולקת עם טרוויס, פרסלי בת ה-10, בנט בן השמונה וג'וזף בן החמש, הם לא בידיים טובות בטיפול של זוג הריאליטי.

על פי המסמכים, שהוגשו על ידי Meghan במאי והושגו על ידי רדאר באינטרנט השבוע, מגהן כתבה, "אני מודאגת מההתנהגות והשתייה של ג'ינה. היא קיבלה DUI בשנת 2019 שבו היא איבדה את רישיון הנהיגה שלה."

"הילדים אומרים לי שלפעמים כשהם מתעוררים בבוקר, היא תישן עם בקבוק יין ריק וכוס לצדה", המשיכה.

כפי ש RHOC המעריצים אולי זוכרים, ג'ינה הודתה באשמה של ה-DUI ונידונה לשלוש שנות מאסר על תנאי, 20 שעות של עבודות שירות, תוכנית לעברייני אלכוהול, ונדרש לשלם קנס של 140 דולר.

בזמן שדנה בעניין בעונה ה-14 של תוכנית הריאליטי "בראבו", אמרה ג'ינה, "אני כל כך מוטרדת שעשיתי החלטה כל כך מטופשת להיכנס למכונית הארורה ולנסוע באותו לילה. רציתי ללכת הביתה. נכנסתי לרכב, לא הייתי צריך לנהוג. … זה הרגע המכונן הגרוע ביותר שלי, אי פעם."

בנוסף להדגשת הרגלי השתייה לכאורה של ג'ינה, מגהן גם חשפה במסמכי בית המשפט שלה כי הבת פרסלי ראתה לכאורה את ג'ינה דוחפת את טראוויס במורד המדרגות במהלך ויכוח על השתייה שלה, שמקורות המקורבים לג'ינה הכחישו.

מגהן הגישה את מסמכי בית המשפט שלה לאחר שטרוויס ביקש "חקירת חירום" על הסכם המשמורת שלהם, בטענה שמג'אן הפרה את ההסכם שלהם בכך שהרחיקה ממנו את ילדיהם מאז ה-8 במאי. עם זאת, לדברי Meghan, היא לא החליפה את הילדים עם טרוויס בגלל היא מאמינה ש"ייתכן שהילדים שלנו גרים בבית שבו הם עדים לאלימות במשפחה".

ביום שלישי, מגהן הופיעה בבית המשפט כדי לדון בטעינת סוללה עבירה שקיבלה בעקבות תקיפה לכאורה נגד טראוויס באוקטובר 2021.

Meghan הודתה "לא אשמה" באשמה והיא צפויה לחזור לבית המשפט ביולי.

ובמסמכי בית המשפט החדשים, מגהן מתעקשת שהיא כן רוצה שהילדים שלה ושל טרוויס יקיימו איתו מערכת יחסים.

"תמיד עודדתי את ילדינו לבקר אצל העותר ולהמשיך לעשות זאת", מגהן נָקוּב במסמכי בית המשפט. "לא מנעתי באופן חד צדדי את הילדים מהעותר כטענתו. אני חושב שחשוב שלילדים שלנו תהיה מערכת יחסים עם אבא שלהם". היא המשיכה, "הילדים שלנו מסרבים לבקר אותו מרצונם".

קישור מקור