ה-DV Victim Paulina של מייק שוהד מדבר, עדיין ביחד?

פאולינה בן כהן הזדהתה, באמצעות עורך דינה, כקורבן של מייק שוהדהאלימות במשפחה של

ארבעה חודשים לאחר ה שאה של שקיעה חבר השחקנים נעצר ונפגע באשמת פגיעה גופנית בבן זוג או בן זוג, עורך דינה של פאולינה, יהושע ריטר של החברה בלוס אנג'לס Werksman Jackson & Quinn LLP, פרסמה הצהרה בשמה ערכת ריאליטי.

"ההתמקדות העיקרית של פאולינה היא לשמור על עצמה ועל ילדיה בטוחים. היא תומכת בעבודה שעשו המשטרה והפרקליטות והיא ממשיכה לשתף עמן פעולה, תוך שהיא מצפה לשים את המצב העצוב הזה מאחוריה ולהמשיך בחייה", נכתב בהודעה.

כפי ש שאה של שקיעה המעריצים אולי זוכרים, עורך דינה של פאולינה התייחס גם למעצרו של מייק באפריל.

"אנחנו עובדים עם הרשויות כדי לחפש תוצאה צודקת והוגנת למצב העצוב הזה", אמר עורך הדין ג'וש ריטר עמוד שישי בזמן. "המשפחה מעריכה את המרחב שלך ואת הכבוד לפרטיות שלהם בתקופה זו."

כעת, חודשים לאחר מכן, ולאחר שעורך הדין של העיר לוס אנג'לס, מייק פויר, הגיש 14 אישומים פליליים נגד מייק, כולל אישומי אלימות במשפחה ונשק, בטענה שמייק אוחסן אקדח טעון, מקורב אומר לדף השישי כי מערכת היחסים בין מייק לפאולינה, אשר שנראו יחד מאז מעצרו, כרגע "לא ברור".

זמן קצר לאחר מעצרו של מייק, הודיע ​​בראבו על סיום שאה של שקיעה, עם מקור שטען שהתוכנית פשוט הפכה ל"יקר מדי להכנה". ובעוד שבראבו מעולם לא אישר את הסיבה המדויקת מאחורי הביטול, וגם לא התייחסו למעצרו של מייק, כוכבו של מייק, מרצדס "MJ" ג'ווידהגיב לדרמה המשפטית של מייק במהלך הופעה באפריל ב- ג'ף לואיס' תוכנית רדיו.

"מעולם, מעולם, מעולם לא ראיתי [Mike] אלים ומעולם לא ראיתי אותו כועס. הייתי בהלם כי אני חושב שאם לא הייתי ממש בחדר, עד לזה, [he’s] חף מפשע עד שתוכח אשמתו", אמר MJ ג'ף לואיס בשידור חי.

ואז, כשג'ף שאל אם ייתכן שמישהו "מסדר אותו", היא ענתה, "לגמרי".

דיון קדם משפט בתיק נקבע ל-29 באוגוסט.

קישור מקור