ה-GF של לני הוכשטיין, קתרינה משתפת עדכון מערכת היחסים

קרדיט: Shutterstock/Debby Wong

לני הוכשטיין ואישה פרודה ליסה הוכשטיין ייתכן שעמדו בחזית מאוחדת בתחילת החודש כאשר חגגו את יום הולדתו השביעי לבנם, לוגן. אבל כשזה מגיע לפיוס פוטנציאלי, נראה שהרעיון לא בא בחשבון.

בנוסף למספר האשמות מבולגנות שנזרקות הלוך ושוב, המנתח הפלסטי, בן 56, שהיה נשוי ל- עקרות בית אמיתיות של מיאמי נראה שחבר השחקנים, בן 39, במשך 12 שנים לפני פרידתם במאי, מתחיל להיות רציני לגבי מערכת היחסים שלו עם דוגמנית אוסטרית בת 25 קתרינה מאזפה.

בפוסט ששותף בסטורי שלה באינסטגרם ביום רביעי בערב, קתרינה חשפה שהיא ולני ייסעו לאירופה, שם החבר שלה יפגוש את משפחתה, כנראה בפעם הראשונה.

"הוצאתי אותו לארוחת ערב, הוא לוקח אותי כל הדרך חזרה לאירופה לפגוש את המשפחה שלי!" קתרינה כתבה בכיתוב תמונה של שניהם ב-20 ביולי, יחד עם פרצוף מחייך עם אימוג'י לבבות.

קתרינה מאזפה חושפת שהיא מציגה את מנתח RHOM לני הוכשטיין למשפחה באירופה

כפי ש RHOM המעריצים אולי שמעו, הפרידה של ליסה ולני הפכה מבולגנת בחודשים שחלפו מאז הגשת התביעה שלו במאי, כשהיא האשימה אותו באיומים עליה ואילצה אותה לברוח מהאחוזה הענקית שלהם בשווי 52 מיליון דולר באי סטאר. בינתיים, הוא הציע שהיא מחפשת תשומת לב רק באלימות הפומבית שלה.

וליסה ולני, שגם הם חולקים את הבת בת השנתיים אל, הם לא היחידים שמתקוטטים. במקום זאת, ליסה וקתרינה גם הלכו על זה בעיתונות, כאשר קתרינה מאשימה את ליסה בהקמת חשבון אינסטגרם מזויף כדי להטריד אותה.

"במאי, ליסה התקשרה לקתרינה ואיימה עליה בטלפון", טען נציגה של קתרינה בפני עמוד שישי. "ליסה יצרה עמוד אינסטגרם מזויף והטרידה את קתרינה ללא הרף ברשת.

זמן קצר לאחר שהועלו ההאשמות, ליסה מחאה כפיים לדוגמנית, ואמרה שהטענות שלה שקריות ו"ילדותיות".

"אין לי זמן לתעלולים ולהאשמות הילדותיות של קתרינה", אמרה ליסה בהצהרה. "הם שקריים ורק מראים את הצבעים והמניעים האמיתיים שלה. יש לי את הילדים שלי להתמקד בהם ואני מנסה להרחיק אותם ממנה ומהשליליות הזו. אף אחת מהטענות הללו אינה נכונה".

לאחרונה, בפוסט ששותף בטוויטר, לכאורה האשימה ליסה את קתרינה בשימוש בבעלה המנוכר כדי לזכות בפרסום.

"מישהו מנסה להיות מפורסם", כתבה בציוץ ששותף בתחילת החודש.

ובדיוק השבוע, לכאורה הייתה לליסה תגובה מפוקפקת כשהיא אהבה פוסט שהתייחס למיאמי, פלורידה, כאחת הערים המובילות בבגידות. להלן צילום מסך כפי ששותף על ידי בראבו וקוקטיילים באינסטגרם.

כוכבת RHOM ליסה הוכשטיין אוהבת פוסט על בגידה

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמש עטופה צילומים לפני שבועות.קישור מקור