ה-GF של לני, קתרינה, השתתפה במסיבה של ליסה הוכשטיין

לני הוכשטייןהחברה של, קתרינה מאזפהנראה שהוא חבר של המשפחה.

שעות ספורות לאחר שהמנתח הפלסטי אישר את התוכניות להתגרש מאשתו המנוכרת כעת, ליסה הוכשטייןוהציג לראשונה את הרומן החדש שלו, תמונות עלו ברשתות החברתיות של קתרינה כשהיא משתתפת באחת ממסיבות ליל כל הקדושים שהוא וה עקרות בית אמיתיות של מיאמי חבר צוות מתארח.

בסיפור משותף על ידי בראבו וקוקטיילים על שלהם אינסטגרם בדף, מוצג פוסט מקתרינה. ובפוסט נראה שהדוגמנית עומדת על המדרגות של ביתם של ליסה ולני באי הכוכבים הסופר-אקסקלוסיביים של מיאמי.

"כן. לני ——- בנשף ליל כל הקדושים שלהם," חשף השקע.

קתרינה מאזפה משתתפת במסיבת ליל כל הקדושים של ליסה ולני הוכשטיין

לפי הרשת, קתרינה מחקה מאז את התמונה, אולי במאמץ להסתיר כל קשר בעבר שהיה לה לליסה ולבן זוגה.

וקתרינה לא רק השתתפה במסיבת ליל כל הקדושים של הזוג. היא גם הגיבה לפוסטים שלני שיתפה של שניהם יחד, כולל תמונה של ליסה יושבת על ברכיו של לני, שקתרינה "אהבה", ותמונה של שניהם יושבים זה לצד זה ליד שולחן לצד הבריכה, שקתרינה השאירה. הערה מלאה באמוג'י על.

חברת RHOM לני הוכשטיין עשתה לייק לפוסט של אותם ביחד

לאחר שנודע לני, שעסק ב"רומן רגשי" לפני שנים, התפרסם בפומבי עם כוונותיו להתגרש מליסה, ליסה של ליסה. RHOM חבר לצוות, גרדי אבראיירהשיתפה בה הודעת תמיכה בעמוד האינסטגרם שלה, שאוהב על ידי הכוכב שלהם, מריסול פאטון.

"לגברת החזקה, היפה ובלתי ניתנת לעצירה… אנחנו אוהבים אותך", כתב גרדי ב-16 במאי.

"אוהבת אותך," ענתה ליזה.

RHOM Guerdy Abraira תומך בליזה הוכשטיין על רקע גירושין

ליסה גם שיתפה תמיכה בסטורי שלה באינסטגרם.

RHOM Lisa Hochstein מפרסמת הודעה על תמיכה לילדים שלה לאחר הגירושין

בהצהרה לעיתונות ביום שני אמר לני שהוא עושה כמיטב יכולתו "כדי להגן [his] משפחה" וביקש פרטיות למען "הילדים שלו ושל ליסה שאומרים לכל העולם". [them]."

"ניסיתי כמיטב יכולתי להימנע מכך למען ילדינו, שאנו אוהבים מאוד. אנחנו חיים חיים נפרדים כבר חודשים וקיבלנו את ההחלטה להתגרש בחודש שעבר", המשיך ביחסיו עם ליסה. "זה היה אחרי שהתקבלה ההחלטה שהתחלתי לראות את קתרינה".

אבל בעוד שלני טענה שליסה הייתה "מודעת היטב" למעמד הנישואים שלהם, היא טענה כי היא "סנוורה" מההודעה של לני מיד לאחר הפרסום.

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל בסטרימינג ב- Peacock מתישהו מאוחר יותר השנה.קישור מקור