וויטני רוז על "החלק הקשה ביותר" של RHOSLC עונה 3, ג'סטין

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

וויטני רוז מדבר על החלק הקשה ביותר של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי עונה שלישית.

בראיון חדש, וויטני חשפה באיזה חלק של העונה היה הכי קשה לצפות בחזרה לפני שפנתה לבעל ג'סטין רוזמצב התעסוקה הנוכחי של, משתפת את מחשבותיה על אנג'י הרינגטוןחשבון האינסטגרם המזויף של הבעל כריס, ועוד.

"החלק הקשה ביותר הוא הטיול באריזונה", אמרה וויטני Us Weekly ב-16 בנובמבר. "הלוואי שהייתי מודע יותר לכמה כאב אני סובל. זה לא רק היה קשה לעבור אותו אלא לאחר מכן לראות כמה אני בלאגן גדול ואז לקבל את כל השנאה מהמעריצים שנערמו נוסף על כך היה ממש קשה".

בנוסף לפרסום עם טראומת ילדותה בעונה השלישית, וויטני אישרה שג'סטין איבד את עבודתו.

"זה מאוד קשה. קשה לי לא להרגיש אשמה או בושה אבל אני רק אני וזה משהו שהייתי צריך לשבת איתו ולהסתכל על עצמי במראה. 'אני אני ואני גרמתי לזה'. אז זה דבר שקשה מאוד כאישה לעבד ולעבוד עליו", הודתה וויטני.

למרבה המזל, ג'סטין, שעדיין לא קיבל עבודה חדשה בגלל סעיף אי-תחרות של שנה בחוזה שלו לעבודה הקודמת שלו, היה "תומך" ו"חיובי" לאורך החוויה הקשה.

"במרץ, הוא יכול להתחיל לחפש אם יבחר. [But] הוא בעצם אומר, 'אולי אני רוצה לפרוש'. זה די נחמד", חשפה וויטני. "באופן מוזר, זה היה כמעט מתנה מהיקום כי זה העניק איזון טוב יותר במשפחה שלנו. אנחנו פועלים יותר כצוות עכשיו".

לגבי פינסטה של ​​כריס, וויטני אמרה שלמרות שהיא "ניסתה מאוד" לא לתת לזה לשנות את נקודת המבט שלה על אנג'י ובעלה, הניסיון שלה בעבר עם טרולים הפך את זה לבלתי אפשרי.

"זה גורם לך לחשוב, 'זה הם? כאילו, מה קורה?' זה היה קשה. אתה יכול לראות את זה על כל הפנים שלי. אני כמו, 'אוו. אני מרגיש מגעיל. למה אני בשמלה תואמת איתה? אני רק רוצה להיעלם'", היא נזכרה לאחר שלמדה על החשבון המזויף. "הוא עשה סקר על כך שקראתי לי טריילר טראש. אז אני כאילו, אולי רק כריס, אם הם רוצים להיות בתוכנית, לא צריכה להיות לו מדיה חברתית".

למרות שרבים נדהמו מהחברות החדשה של ויטני עם ליסה בארלו בעונה השלישית, וויטני ציינה שבעיות העבר שלהם מעולם לא היו על שניהם.

"הבשר שלי איתה היה יותר ממה שהייתי נאמן לו [Heather Gay], מי לא אוהב אותה ולכן ראיתי אותה דרך נקודת המבט של הת'ר, לא שלי. ליסה הייתה חברה נהדרת עבורי… זו הייתה ידידות ממש לא צפויה אבל אני מברכת עליה ואני כל כך אסיר תודה על כך."

עם זאת, וויטני הודתה שהקרבה לליסה בהחלט הקשה על איזון מערכות היחסים שלה עם חברים אחרים בתוכנית.

"קשה לנווט," היא הצהירה.

גם במהלך הראיון, וויטני דנה בעונה השלישית הקרובה של טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girlsשבו כיכבו אותה והת'ר, כמו גם פורשה וויליאמס, ג'יזל בראיינט, קנדיאס דילארד-באסט, לאה מק'סוויני, אלקסיה אצ'וואריהו מריסול פאטון.

"היה הרבה מזג אוויר גרוע [RHUGT]", התגרה וויטני. "כשאני חוזר ל-BravoCon, הייתי כל כך מבולבל כי חשבתי שאנחנו במקום אחר ממה שהיינו אז כשהיא אמרה שאני מגיע, אני מרגיש שהיא הגיעה כי חשבתי שהשלמנו וחשבתי שאנחנו בפנים מקום טוב יותר. לא הבנתי שהכל היה רק ​​למצלמה".

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-21:00 בבראבו.

קישור מקור