וויטני רוז של RHOSLC על מה שגרם ל-"Rift" עם הת'ר גיי

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

וויטני רוזמערכת היחסים של הת'ר גיי השתנה לעד במהלך הצילומים בעונה השלישית של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי.

בראיון לקראת הבכורה ביום רביעי בערב, אמרה וויטני שהתרחשה התנגשות פיזית שהתרחשה במהלך העונה שגרמה לקרע בינה לבין בן דודה לפני ששיתפה את מחשבותיה על ליסה בארלו רמאות שמועות ומגיבים ג'ן שאה משנה את תחינתה.

"הרגע הזה שינה הכל לנצח", הודתה וויטני על המריבה E! חֲדָשׁוֹת ב-27 בספטמבר. "זה קשה. זה היה שבר קשה בשבילי לבלוע".

למרות שוויטני לא יכלה לאשר מי היה מעורב, היא רמזה שהתקרית נוצרה על ידי מרדית' מרקס' טוען של ליסה "עושה טובות כדי לעזור להשיג מקומות לאסוף [her brand] וידה טקילה."

"זה קשה כי הת'ר ואני היינו חברים כל כך טובים ואנחנו בני דודים שניים. יש רגע גדול ואתה רואה בטריילר, יש כמה שמועות שמסתובבות. מי המקור שלהם, מאיפה כולם יוצאים – הנשים לא מסכימות על זה וזה כן תוקע טריזים בין הרבה חברות, במיוחד הת'ר ואני", שיתפה וויטני.

לדברי וויטני, הדברים שמרדית אמרה על ליסה היו "רק שמועות".

"אני יודע מה האמת. זה היה מזעזע, אבל באותו זמן זה היה צפוי כי ליסה הייתה רגע המיקרופון החם שלה ואמרה את כל הדברים האלה על מרדית. אז באופן טבעי, מרדית' הולכת לבוא לקחת את ליסה", ציינה וויטני.

כפי ש RHOSLC המעריצים יזכרו, ליסה הציעה שמרדית' בגדה בבעלה, לא "בעלת בית", והוסיפה שסת' "מחליף עבודה כל חמש דקות" במהלך העונה השנייה.

באשר לג'ן שהודתה באשמה באשמת קשירת קשר לביצוע הונאה בקשר לתוכנית טלמרקטינג ארוכת שנים, וויטני אמרה שהיא "לא ראתה את זה מגיע".

"חשבתי שהיא תשמור על חפותה ותלחם עד הסוף, כי היא אמרה לנו שהיא חפה מפשע והיא הולכת להילחם בזה. זה מה שציפיתי שהיא תעשה. אז כששמעתי שהיא שינתה את הבקשה שלה הייתי די בהלם", אמרה.

בסך הכל, וויטני אמרה ש"הרבה דינמיקה משתנה" בקרב צוות השחקנים במהלך העונה השלישית. יש "הרבה שינויים בבריתות ובחברויות" כמו גם "הרבה בהירות והרבה אמת".

"בשבילי העונה, אני קצת מגלה מי החברים האמיתיים שלי", הוסיפה.

עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה לבכורה הערב, שתשודר בבראבו ב-8/7c. אל תהסס לשתף את המחשבות שלך בצ'אט שלנו למטה עם שידור הפרק.

קישור מקור