ויקי גונבלסון וטמרה מתווכחים על טדי ב-WWHL

ויקי גונבלסון ו שופטת טמרה הסתיים די לויכוח טדי מלנקמפ בפרק של יום שלישי של צפו במה שקורה בשידור חי.

כפי שהם קידמו את העונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' בוגרים הסתכלו לאחור על מלחמתה של ויקי ברשתות החברתיות עם הראשונה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכבת לפני שטמרה הסבירה למה היא חיכתה עד ל RHUGT מצלמות התגלגלו כדי לחשוף דניס ריצ'רדס לכאורה פגע בה ב-BravoCon.

"[It’s] מאוד מביך. אני רוצה שהם יסתדרו", אמרה טמרה אנדי כהן על הריב של ויקי עם טדי, מנחה שותף של הפודקאסט שלה, בפרק ה-19 ביולי של WWHL.

"אתה לא יכול לאהוב אנשים שמעולם לא פגשת, נכון? היא שאלה אותי היכן אני ב-6 בינואר. זה היה דבר אידיוטי לומר למישהו," הסבירה ויקי, ונתנה בראשו להצעה של טדי שהיא חלק מההתקוממות בקפיטול.

"היא אמרה את זה אחרי שהלכת אחריה," ציינה טמרה.

"רק אמרתי שאני לא אוהב אותה. זה לא אומר שהלכתי אחריה,” ענתה ויקי.

אבל לדברי טמרה, אין "שום סיבה" שויקי לא תאהב אותה.

"היא אדם טוב," אמרה טמרה.

כשהמתח עלה ביניהם במהלך השידור החי, ויקי אמרה שהם ידברו על זה מאוחר יותר לפני שיגידו לטמרה לא להיות "כל כך מתגוננת" ויאשרו, "אני לא אוהבת אותה".

כאשר מתקשר אז שאל את תמרה מדוע היא חיכתה לחשוף פרטים על מאמציה כביכול של דניז להתחבר אליה עד RHUGTהיא הטילה את האשמה ברנדי גלנווילשהאשים בעבר את RHOBH בוגרת לשכב איתה, מה שדניז הכחישה.

"אף פעם לא באמת חשבתי שאני אי פעם אגיד משהו ולא הייתי בתוכנית [RHOBH] ליהוק אז זה לא היה משהו שהייתי מעורב בו,” התחילה טמרה.

אבל אחרי שברנדי העלתה את הנושא במצלמה, לא הייתה לה ברירה.

"מה שלא ראית זה שהיא העלתה את זה במצלמה אז הייתי צריך להיות כמו, 'תודה ברנדי'. אבל אני 100 אחוז רוצה לתמוך בברנדי. ידעתי שהיא נראתה כמו שקרנית והיא לא", התעקשה טמרה.

מאוחר יותר, התבקשה טמרה לשקול את הדרמה האחרונה של RHOBHהחל מהאם היא הרגישה או לא דיאנה ג'נקינס היה ביקורתי מדי כלפי סאטון סטראקה.

"כן. אל תתעסק עם סאטון שלי,” הסכימה טמרה.

בנוגע ל אריקה ג'יין מספרים גרסל בובהבן ג'קס, בן 14, כדי "להוציא את הזבל" ממסיבת יום ההולדת שלה, אמרה טמרה, "אתה לא מספר לבן של אף אחד דבר כזה. זה היה כל כך לא בסדר."

היא גם הרגישה את זה קייל ריצ'רדס, דורית קמסליו ליסה רינה היו מקלים מדי על הכוכב שלהם.

"כן," היא אישרה. "אבל אני יכול להבין למה, כי אריקה עוברת כל כך הרבה אבל אני לא רוצה למצוא תירוצים."

פרקים חדשים של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, מועדון הנשים לשעברהתחילו בסטרימינג בימי חמישי ב-Peacock.קישור מקור