ויקי הדליפה RHOC חזרה לג'יל, טדי מגיב

"השופט חזר, והדרמה מתחילה".

לכן שופטת טמרה סימנה את חזרתה המנצחת אל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'. הכוכב בן ה-54, שפוטר מהתוכנית לאחר עונה 14, הכריז על החדשות עם אנדי כהן עַל צפו בשידור חי מה קורה.

ג'יל זארין הדליף לראשונה את המידע כשהיה עדיין שקט, מה שגרר הודעה חריפה של טמרה, שכינתה את עמיתתה בראבו "בחור צמא".

בפרק שלה ב-20 ביולי שני T's In A Pod בפודקאסט, טמרה חשפה את הפרטים מאחורי חזרתה. "אני מדבר עם ההפקה כבר כחודשיים, ולא ממש הייתי בטוח, האם ישאלו אותי בחזרה, לא ישאלו אותי בחזרה, באמת לא ידעתי. ומיד לאחר מכן [my dog] מת, הם ממש התקשרו אלי ואמרו… 'יש לי חדשות ממש רעות בשבילך'. והלכתי, 'אתה צוחק עליי?' הוא אומר, 'החדשות הרעות הן… חזרת'".

לדברי טמרה, אנדי רצה להכריז על החדשות WWHL עם ויקי גונבלסון (מי לא נשאל בחזרה). טמרה, לעומת זאת, שאלה את אנדי אם היא יכולה להודיע ​​לוויקי בעצמה, ולכך הסכים המפיק.

"אז התקשרתי אליה," אמרה תמרה. "היא הייתה אדיבה אבל הייתה עצובה. עצוב עצוב עצוב. אז אמרתי, תקשיבי, אמרתי שאשמח שתצלמי איתי… אשמח שתבואי כמה שאת יכולה, ואני יודעת שהם רוצים שתצליחי. אז מי יודע… מה יקרה בשנה הבאה".

בתום שיחת הטלפון שלהם, טמרה שאלה את ויקי, "בבקשה אל תספר לאף אחד."

לרוע המזל, יומיים לאחר מכן, ויקי "הולכת להמפטונס לאירוע הצדקה הענק הזה שג'יל זארין עשתה, והדבר הבא שאני יודע, ג'יל זארין יוצאת לטיול שחזרתי ל"עקרות בית".

טמרה אמרה שג'יל "ידעה בדיוק מה היא עושה כי היא עשתה את זה בחשבון מנוי באינסטגרם… יש קטע חדש באינסטגרם שאתה באמת יכול לקבל תשלום… תשאיר לה להיות הראשונה שתירשם."

הכוכב המשיך, "ואיך זה [Jill] הכריז על זה, אתה יודע, זה היה קצת מפוקפק. היא כאילו, 'חדשות חדשות. טמרה חזרה ל-OC אבל חברתי הטובה ויקי לא מרוצה'… זה לא היה כמו 'אוי, מזל טוב, טמרה חזרה'".

לאחר מכן טמרה "הדליקה את שתיהן על טקסט", ואמרה לויקי וג'יל, "'[This] זה לא העסק שלך, זה לא בשבילך להכריז. בראבו אנדי ניסה לעשות את ההכרזה הגדולה הזו, ואתה פשוט די פישלת את זה".

מארח שותף טדי מלנקמפ ואז הכריז, "ויקי בגדה באמון שלך." עד מהרה היא שאלה את השאלה, "האם הם תכננו את זה ביחד? אתה חושב שויקי ביקשה מג'יל לעשות את זה או שג'יל עשתה את זה לבד?"

טמרה הגיבה, "אני לא יודעת. אני מקווה לחשוב שג'יל עשתה את זה בעצמה… [Vicki] מכחישה, היא אמרה שאין לה שום קשר לזה… [Jill] גרמה לזה להיראות כאילו היא כועסת כי ויקי לא חזרה ואני כן."

"לג'יל יש [since] פוצץ אותי, הודעות טקסט, הודעות קוליות, [saying] ״לא התכוונתי, לא התכוונתי. אני תמיד ממשיך שם ואומר חדשות טובות. ועשיתי את זה רק למנויים שלי'”.

לאחר שטמרה כינתה את ג'יל "צמא צמא" באינטרנט, תמרה הסירה את הפוסט. "הבנתי שזה יצא לשם מספיק", אמר הכוכב. "הבנתי את הנקודה שלי, אני מוריד אותה."

"ואז [Jill] היה לי כוח לומר, 'כל אירוע הצדקה שלי התמקד בחזרתך ובכל מה שקורה…' ובכן, אם אתה עושה אירוע צדקה שאמור להיות עבור בובי [and] סרטן וכל הדברים, למה אתה מדבר עליי? למה אתה עושה חדשות טובות כשאתה נכנס למסיבה?"

היא הוסיפה, "ג'יל צמאה כמו לעזאזל, היא תמיד תהיה צמאה. אז אם היא תחזור למורשת [show] אני לא יכול לחכות להכריז על כך."

אמרה גם תמרה דורינדה מדלי גילתה שג'יל "מוכרת את הדמות שלנו ואת לוחות הזמנים שלנו ויש לנו תמונות שלנו באתר שלה, שהיו מוגנות בזכויות יוצרים לחלוטין כי הן היו תמונות של פיקוק… היא מכרה את כל הדברים האלה."

דורינדה וטמרה התעמתו עם ג'יל ואמרו לה להסיר את התמונות. "האישה הזו חיה ביקום שונה לגמרי ממה שכל אחד מאיתנו חי בו", אמרה טמרה. "היא התווכחה איתנו לא להוריד את זה."

כשתמרה אמרה לבעלה אדי בעניין ה RHOC לחזור, הוא "כל כך תמך". היא מאמינה שהוא היה "מאושר כי יש חברי שחקנים מסוימים – שלא אציין בשמות – שכבר לא מופיעים בתוכנית שאמרו עליו כמה דברים נוראיים ורק רדפו אחרי העסק שלנו… הוא לא צריך לדאוג בקשר לזה עכשיו כי הבנות שנמצאות שם – חוץ מאחת מהן – פשוט לא הולכות לשם".

גם תמרה מוצלת ד"ר ג'ן ארמסטרונגחבר לקאסט שפוטר לאחרונה שרמז שלטמרה קורה מעט בחייה והציע שטמרה צמאה לחזור RHOC.

"אני לא יודע [Jen], אז איך היא יודעת מה קורה לי בחיי?" שאלה תמרה. "ודרך אגב מתוקה, אשמח להשוות איתך החזרי מס, כי יש לי הרבה דברים בחיים שלי. יש לי חברה ענקית, אז תסתלקי".

לאחר מכן היא הסבירה, "אני חושבת שזה רק עוד מקרה של פלא מפוטר אחד, פוטר, ועכשיו היא הולכת לדבר".

טמרה חשפה שיש כמה חברים חדשים לשחקנים בעונה 17 (שתתחיל לצלם בשבוע הבא). כשהמארח המשותף שלה שאלה אם אנחנו "מכירים" מישהו מהם, ענתה טמרה שכן.

לדברי טמרה, בקרוב הם יכריזו על השמות.

קישור מקור