ויקי ודורינדה מדלי על איפה הם עומדים אחרי פיוד

קרדיט: ננסי ריברה/Bauergriffin.com/MEGA, Startraksphoto

הפרק השני של ה עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביבעל הכותרת מועדון הנשים לשעברזה עתה הוקרן בבכורה, ובמרכז הכל עומד הריב ביניהם RHOC אלום ויקי גונבלסון ו רוני אלום דורינדה מדלי. שתי הגברות לא מתאפקות במקום שהן עומדות זו מול זו לקראת העונה.

הדרמה החלה בתחילת הצילומים על חילוקי הדעות של הצמד על חיסוני ה-COVID-19, והיא רק הסלימה משם.

לאחרונה, דורינדה טענה שויקי שלחה לה "מאות טקסטים", שוויקי הכחישה בתוקף.

בהקרנת הבכורה של העונה, ויקי קראה לדורינדה כ"שקרנית", והיא אמרה שהיא למעשה ספרה את הטקסטים כדי להפריך את טענותיה של דורינדה.

ויקי ניגשה לאינסטגרם שלה ואמרה, "היא [Dorinda] הוא שקרן מוחלט. אין לי זמן לשלוח לאף אחד 100 הודעות טקסט. אל תחמיא לעצמך @dorindamedley."

וכנראה שלוויקי יש את ההוכחה.

מדבר אל E! חֲדָשׁוֹת על השטיח האדום להקרנת הבכורה של RHUGT: מועדון נשים לשעבר, טענה ויקי, "באמת ספרתי אותם. היא שלחה לי שבעה, אני שלחתי לה תשעה. אז זה מאה? זה לא מאה. זה נקרא 16, הלוך ושוב".

ויקי המשיכה ואמרה, "שלחתי לה תשע והודעה קולית, ואמרתי 'תבטל את זה'. אתה לא הולך עמוק בפנים איפה שהיא עשתה, וזה היה ילדותי".

רק הזמן יראה כמה "עמוק" דורינדה הלכה. לגבי "ילדותי?" ויקי נתפסה עושה פיפי על מיטה ומחקה מין אוראלי על ארטיק, אז אני לא בטוחה איפה ויקי מותירה את הגבול ל"ילדותי".

עם זאת, דורינדה לא רואה את המצב באותו אופן.

ויקי קראה בעבר לאחוזת האבן הכחולה של דורינדה הממוקמת בברקשייר "הישן", ודורינדה קראה לרמת הטעם של ויקי.

מדבר אל E! באותה מסיבת בכורה, דורינדה אמרה שלהוזמנת לאחוזת אבן כחולה זה "כבוד" ושהנשים שם זה "מפחיד". היא גם טענה שוויקי "משועממת" ולא נכנסה לתוכנית מההתחלה.

"תשמע, אחוזת אבן כחולה אולי לא הטעם של כולם, מה שאני לא מאמין – זה פחות או יותר הטעם של כולם, המקום מדהים – אבל היא לא אהבה את זה," אמרה דורינדה. "החדשות הטובות הן שכשצפיתי בפרק הראשון, חשבתי שזה אני כי כשהיא הגיעה, הבנתי שהיא לא כל כך מתרגשת להיות שם מההתחלה. אבל הבנתי שזה קצת קרה עוד לפני שהשערים נפתחו. אז, בני הזוג ברקשייר אינם מיועדים לכולם."

לגבי המקום בו עומדות הנשים היום, ויקי מתעקשת שהיא פשוט "נוסעת על הכביש המהיר" מכאן והלאה.

באשר לדורינדה, היא אמרה שהיא טובה בצורת דורינדה טיפוסית, והצהירה, "אני טובה, ילדה. אני כמו שחקן NFL. אני עולה למגרש, אני מכה את ה-s–t הזה, ואז אני יורד מהמגרש ואני מוכן לשתות בירה וליהנות".

העונה השנייה של RHUGT מתעצבת להיות טובה אם לשפוט לפי הריב המתמשך של השניים האלה.

הסדרה תכלול גם בוגרי בית עקרות שופטת טמרה, טיילור ארמסטרונג, פאדרה פארקס, ברנדי גלנוויל, אווה מרסיל, ו ג'יל זארין.

עקרות בית אמיתיות טיול בנות אולטימטיבי: מועדון נשים לשעבר הוקרן בבכורה ביום חמישי, 23 ביוני, ב-Peacock.קישור מקור