זה רשמי! שופט טמרה מאשר את החזרת 'RHOC' ב-WWHL

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

שופטת טמרה אישרה שהיא חוזרת עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' לעונה 17 בפרק של יום רביעי בערב של צפו בשידור חי מה קורה.

לאחר שהופיע לצד OG ויקי גונבלסון עַל אנדי כהןתוכנית האירוח המאוחרת של הלילה ביום שלישי, טמרה חזרה למועדון בראבו, שם אמרה למארחת שהיא "שכחה" משהו והודיעה שהיא תהיה חלק מהפרקים הקרובים של הסרט הארוך ביותר. עקרות בית אמיתיות זִכָּיוֹן.

"יש משהו ששכחתי להשיג אתמול בלילה," אמרה טמרה בפרק ה-20 ביולי של WWHL כשהיא תפסה תפוז מקיר המועדון. "השופט חזר והדרמה בישיבה".

"גבירותי ורבותיי, זה נכון. שופטת טמרה חוזרת ל עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'. ברוכה השבה, תמרה!" אנדי השיב כאורחים סאטון סטראקה ו לסה מילאנו הסתכל על.

בטוויטר, טמרה הודיעה על חזרתה למעריצים ולעוקבים שלה יחד עם מראה קרדיט פתיחה קודם.

טמרה הופיעה גם ב- WWHL: After Showשם היא דיברה עם אנדי עליה RHOC לַחֲזוֹר.

"אני [excited]", היא הודתה, והסכימה שהיא נכנסת לעונה החדשה עם תחזית רעננה לאחר הפסקה נחוצה.

"[It gives] נקודת מבט אחרת לגמרי. אני חושב שהחופשה לשנתיים היה כנראה הדבר הכי טוב שיכולת לעשות לי אי פעם – למרות שלא אהבתי את זה", ציינה טמרה.

"הייתי בתוכנית 12 שנים. [And] ברגע שאתה על כל כך הרבה זמן, אתה הופך לעקרת בית מקצועית. ואז ברגע שאתה מפסיק את זה, אתה אומר, 'אוי, אוי, הו, עשיתי את זה?' אתה חוזר ואתה כמו, 'הייתי סוג של חור'. אתה חוזר עם פרספקטיבה אחרת… אז תודה שפיטרתם אותי," היא המשיכה.

כפי ש RHOC המעריצים אולי ראו, עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום ג'יל זארין הייתה הראשונה לאשר את החדשות על חזרתה של טמרה לתוכנית, לאחר שהודיעה על החדשות לקהל האינסטגרם שלה בסוף השבוע לפני שניסתה לחזור אחורה והציעה שהיא פשוט חזרה על שמועה.

בתור ה WWHL הפרק נמשך, אנדי נתן בראש להדלפה של ג'יל בזמן ששיתף את מחשבותיו על הקאמבק של טמרה.

"אני כן חושב שכשתחזור, יהיה כיף לראות מה החיים שלך ולהדביק את המשפחה שלך… אני מתרגש שחזרת. הייתה דרמה רבה בנוגע להכרזה שלך ואני שמח שהצלחנו לעשות זאת הלילה", אמר.

ותמרה ענתה, "תודה לך, ג'יל זארין!"קישור מקור