זמרת רמונה ביציאה של RHONY, שמועות ירי וזיכרון מועדף

קרדיט: אסטריד סטוויארץ/בראבו

היה רמונה זינגר למעשה פוטר מ עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק?

שבועות לאחר שהסדרה OG הודיעה שהיא לא תוצג בסדרה הקרובה רוני: מורשת בסדרה, רמונה קובעת את השיא לגבי עזיבתה, תוך שהיא חולקת את הזיכרון האהוב עליה מהתוכנית ומתגרה בחזרתה העתידית לזכיינית.

"אני לא חושב שמישהו עדיין הוחתם. אני לא ממש יודע. אני רק יודע שאני חושב שבראבו עושה עבודה נהדרת עם הכל", אמרה רמונה בפרק ה-7 בדצמבר של גישה להוליוודשל כובע לילה של עקרות בית לאחר שנשאל על שמועות הירי. "אבל בשלב הזה, בשבילי, אני רוצה לעשות דברים אחרים."

לדברי רמונה, חייה לא סובבים סביב רוני, והיא השתעממה מהמושג.

"לפעמים כשאני מצלם, אני משתעמם, ואני צריך לעשות משהו כדי לעורר דברים, ואז אני מסתבך בגלל שאני מעורר את זה, אבל זה טוב לרייטינג, והמעריצים מקבלים דעה רעה עליי, ואני פשוט רוצה לעשות דברים אחרים שיותר אמיתיים עבורי", הסבירה". מאז שהפסקתי לצלם, אני אדם רגוע יותר. אני אדם טוב יותר. אני יותר רגוע, וזה חשוב. הייתי קצת היפר מדי."

"החיים שלי בלי המצלמות עדיין מלאים מאוד", המשיכה רמונה והמשיכה להצלל לשעברעקרות בית אמיתיות שלא כל כך שמחים שהם כבר לא מוצגים.

"יש נשים שאני מכירה מהן, בין אם זו הופעה שלנו או הופעות אחרות, אם הן לא עושות את ההצגה, הן מרגישות ריקות ואבודות מאוד, והחיים שלי כל כך מלאים", אמרה. "אני הולך ללא הפסקה, ואני חי את החיים הכי טובים שלי."

באשר לזיכרון האהוב עליה, שיתפה רמונה, "זמן הצב! זה היה למעשה רגע אמי, ואני ידוע בזה".

בנוגע להחלטתה לעזוב את הזיכיון אחרי 13 עונות, אמרה רמונה שלמרות שיש לה מספיק אנרגיה כדי לעמוד בקצב, היא הרגישה שנדרשת הפסקה לפני שתתייחס לחזרה עתידית.

"אני בן 66. אני מרגישה כאילו אני בת 25, ואני חושבת שאני רק נראית בת 40, ויש לי יותר אנרגיה מהבת שלי, והיא בת 27. [But] אתה חייב להמשיך את זה, ואני עשיתי את התוכנית כל כך הרבה זמן. אני צריך לקחת הפסקה. שלא לומר שאני לא אחזור מתישהו," היא הקניטה.

רמונה דיברה אז על חיי הדייטים שלה, ואמרה שהיא הכינה רשימה של 20 המאפיינים שהיא רוצה בגבר.

"תמיד הייתי מאוד מרוכזת," היא הצהירה. "רציתי בית בהמפטונס איפה שרציתי אותו. רציתי דירה בניו יורק איפה שרציתי אותה וקיבלתי אותה. אני מגלה את זה. עשיתי דברים בעסקים… הבעתי הכל בחיי. אף פעם לא הבעתי את מה שאני רוצה בגבר, וזה מה שאני עושה עכשיו, ונראה שזה עובד".

בזמן בתני פרנקל קיבלה הרבה תגובה נגד ההשקה שלה ReWives פודקאסט, מאנשים כמו אנדי כהן ו לואן דה לספסשהאחרונה הטיחה את המהלך כ"פתטי", לרמונה היו רק דברים טובים לומר.

"אני חושבת שבתני מבריקה," היא הכריזה. "תמיד יש לה דופק לגבי מה שקורה עכשיו. כשהיא התחילה את התכנית היא פשוט נאבקה, והיא למעשה לקחה את התכנית ואת הפלטפורמה הזו ולקחה אותה לכלל [other] רָמָה. אז אני תומך בכל המאמצים שלה".

בעוד אנדי וצוותו מתכוננים לבכורה ב-2023 של רוני עונה 14 עם צוות שחקנים חדש לגמרי, רמונה מודה שאמנם היא מבינה שהם מכוונים לצוות צעיר יותר, שניים מהם היא פגשה, אבל החידוש המלא מרגיז.

"הדבר היחיד שמרגיז אותי הוא כשביליתי 16 שנים בבניית משהו כדי שהוא יפיל אותו ויתחיל מחדש לגמרי, זה כן מרגיז אותי כי השקעתי בזה את הלב והנשמה שלי", הסבירה. "כך גם לואן. כך גם בת'ני. באמת בנינו משהו, ואני חושב שגם חלק מהאוהדים מאוכזבים אבל השינוי הוא טוב לפעמים, והזמן יגיד".

לאחר עזיבתה בנובמבר את התוכנית, אמרה רמונה שמספר מחבריה לשעבר לקאסט אמרו לה, "אנחנו הולכים להתגעגע אליך".

"גדלנו ביחד. הנשים האלה הן חברות שלי", היא ציינה על שותפיה לשעבר. "למעשה הייתי אמור לאכול איתו ארוחת צהריים [Dorinda Medley] היום, אבל יש לה הצטננות ממש קשה. לואן אולי [at an event I’m attending tomorrow]. [Jill Zarin] גר בבניין שלי. אנחנו מדברים כל הזמן. ו [Sonja Morgan], ובכן, סוניה תמיד עסוקה בלהטות בכל מקום, אז אין לי באמת הזדמנות לראות את סוניה אבל סוניה נהדרת. אנחנו שומרים על קשר."

לגבי מה שהיא תעשה עכשיו כשהיא לא תצלם, אמרה רמונה שהיא נחושה ליהנות מהחיים.

"אני בריא. יש לי את הכסף. יש לי את האמצעים, ויש לי את החברים, ואני מוזמן לכל מקום. זאת אומרת באמת יש לי 50 חברים פלוס", היא התעקשה. "יש לי חברה ובעל אחד. הם הזמינו אותי לעלות לאיביזה. עליתי ביאכטה שלהם במשך 10 ימים. חברה אחרת גרמה לי להישאר במקומה באספן. מזמינים אותי ללכת לכל עבר. ואני פשוט חי את החיים הכי טובים שלי".

היא גם מתחילה פודקאסט חדש עם בתה אייברי זינגר. אבל, כפי שהיא אישרה, זה "לא א עקרות בית פודקאסט."

"זה על נקודות מבט שונות של דורות, שבהן זה דייטים, נישואים, גירושין, יזמות, עסקים, פיננסים, סגנון חיים, [and] בישול", תיארה רמונה. "יש לי הרבה דברים על האש, אבל זה משהו מאוד מיוחד כי לאייברי ולי יש קשר מיוחד. הצופים הולכים לטעום ממני, והם ילמדו דברים שהם תמיד רצו לדעת."

"זה הולך להיות ממש משעשע ומהנה ובעל ידע", הוסיפה.

קישור מקור