זמרת רמונה מדליפת את תאריך החתונה של תרזה ג'ודיצה, מיקום

רמונה זינגר לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם ביום שלישי בערב כדי למחוא כפיים תרזה ג'ודיצה על ששלחה לה את הזמנת החתונה "הכי אקזוטית" ו"זוהרת" שהיא קיבלה אי פעם – כל זאת תוך חשיפת התאריך והמיקום למעריצים והעוקבים הרבים שלה.

בסרטון, ה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק כוכב הראה את ההזמנה של Lucite של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר צוות וארוסה, לואיס רולסהמאשר שהזוג אמור להינשא ב-6 באוגוסט באחוזת פארק שאטו במזרח ברונסוויק, ניו ג'רזי, בשעה 18:30

"הרגע קיבלתי את הזמנת החתונה הכי אקזוטית וזוהרת שקיבלתי בחיי. ותאמין לי, אני מקבל הרבה", פתחה רמונה כשהפנתה את מצלמתה לקופסת המתנה שקיבלה מטרזה, שלצדה כיכבה בעונה הראשונה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי.

"זוהי הזמנה של Lucite שהוצגה על גבי קופסת המתנה הזו," היא המשיכה.

הסרטון של רמונה גם חשף את אתר החתונה והסיסמה של תרזה ולואיס, שאפשרו למעריצים ולעמודי מעריצים לקבל גישה לרשימת האורחים לטקס הקרוב שלהם.

"אם אתה נכנס לאתר אתה יכול להקליד שם כדי לראות אם אתה מוזמן," בראבו וקוקטיילים הכריז עליהם אינסטגרם סיפור ב-31 במאי, מאשר דולורס קטניה, דינה מנזו, ג'ניפר איידיןושמועות RHONJ חדש דניאל קברלנכללו.

עמוד המעריצים המשיך וחשף כי עוד כמה עקרות בית אמיתיותכמו קניה מור, קייל ריצ'רדס, סינתיה ביילי, לואן דה לספס, דורינדה מדליו ג'יל זאריןהוזמנו גם הם, כמו שהיה אנדי כהן.

RHONJ Terresa Giudice רשימת אורחים לחתונה נחשפה

עמוד המעריצים המשיך וחשף את זה מרגרט ג'וזפס ו ג'קי גולדשניידרלמרות הריב בעבר עם תרזה, הוזמנו גם לחתונה שלה ושל לואיס.

RHONJ מרגרט ג'וזף וג'קי גולדשניידר הוזמנו לחתונה של תרזה ג'ודיצה ולואיס רולס

בעוד שטרזה עדיין לא הגיבה להדלפה של רמונה לגבי תאריך ומיקום חתונתה, היא הגיבה למרשם חתונות ששותף באינטרנט.

"שלום חברים ובני משפחה, אנו מתכבדים שתשתתפו ביום המיוחד שלנו. הנוכחות שלך היא המתנה שלנו!" ציין הרישום. "יש לנו מזל שכבר יש לנו בית מלא בכל מה שאנחנו צריכים, אז בבקשה תהנו לעיין ברשימת המשאלות של קרן הדבש שלנו, שבה תוכלו לתרום כספים לירח הדבש החלומי שלנו! (זה בטוח, מאובטח וקל.) אל תהסס לפנות אלינו דרך הקישור למטה אם אתה צריך מידע נוסף על איך זה עובד."

אבל לפי תרזה, הרישום אינו שייך לה וללואיס.

"הרישום הזה מזויף!!!" היא אישרה בסטורי שלה באינסטגרם. "נא לא לתת כסף או מתנות לאף אחד, זה לא אנחנו או מישהו הקשור אלינו. תודה."

RHONJ Terresa Giudice מכחישה את התחלת הרישום כדי לשלם עבור ירח דבש

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה. אין עדיין הודעה אם החתונה של תרזה תיכלל.קישור מקור