חברי השחקנים של 'RHOSLC' פוטרו לקראת עונה 4, מי בטוח?

קרדיט: בראבו

שלושה חברים ב עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי על פי הדיווחים, צוותי השחקנים פוטרו לקראת העונה הרביעית הקרובה.

על פי דיווח חדש, מפיקים מחפשים לעצב מחדש שלוש נשים מהתוכנית, כולל הבנות שיכלאו בקרוב ג'ן שאהבתקווה להביא אווירה קלילה יותר לסדרה לאחר העונה השלישית ה"אפלה" שלה, שהדגישה את הפשעים של ג'ן נגד קשישים ו הת'ר גייהעין השחורה המסתורית של.

"הם ערכו אודישנים בסתיו", גילה משתתף עמוד שישי. "הם חיפשו להחליף שלושה מהם. הם לא החליטו אם חלק מה'חברים של' יקודמו או שהם ימצאו כישרון חדש".

למרות שבראבו נשאר אמא לגבי פרטי הליהוק לעונה החדשה, השקע חשף את הת'ר, מרדית' מרקס, וויטני רוזו ליסה בארלו הם "בטוחים", מה שלכאורה מאשר את העונה השלישית "חברים" אנג'י קטסנבס, אנג'י הרינגטוןו דנה בואי-נגרטה לא יחזור.

"הם מנסים להביא נשים חדשות כדי להקל על זה", הסביר המקורב, וציין כי המפיקים מחפשים נשים "מעל הטופ".

"זה נכון שהם שוקלים חדש עקרות בית", אישר מקור שני.

כפי ש RHOSLC מעריצים בוודאי שמעו, ג'ן, שתתחיל את עונשה של 6.5 שנים ב-17 בפברואר, צפויה לצלם ראיון אחד על אחד עם אנדי כהן לאחר דילוג על המפגש. אבל בסופו של דבר היא חזרה בה, מה שכנראה הבטיח את יציאתה מהסדרה.

"אני לא אעשה את ה-1:1 עם אנדי כהן ובראבו בגלל חוסר הרצון שלהם להסיר הוראות חוזיות שיאפשרו לרשת להציג מצג שווא שלי ושל הסיפור שלי באופן חוקי", הסביר ג'ן באינסטגרם בשבוע שעבר.

במהלך הראיון שלה עם עמוד שישי בפסטיבל סאנדנס לפני ימים, מרדית' התייחסה לטלטלת צוות השחקנים.

"אני חושב שאנחנו צריכים אנשים שיעזרו לגשר על הפער. ברור שאנחנו מאוד מפולגים כרגע. זו בעיה," הודתה מרדית. "ברור שזה ממש קשה לקיים אירועים ולעשות דברים כשאנחנו לא מסתדרים. אז אני מקווה שיש לנו כמה אנשים שיכולים להיכנס, להקל על מצב הרוח ולגשר על הפער".

למרות שאף אחד מאלה של מרדית' RHOSLC חברים לצוות היו נוכחים כשהיא ובעלה סת' מרקס חגגו את השקת הפודקאסט החדש שלהם, תלוי על בלימהבסאנדנס, על פי הדיווחים, שואוראנר שנכח במעמד נשמע אומר שההפקה של העונה החדשה אמורה להתחיל בעוד שלושה שבועות.

במבט לאחור על העונה השלישית, מרדית', שסירבה להגיב על גזר הדין של ג'ן, אמרה שהצוות עסק ב"הרבה נושאים כבדים באמת" שהובילו לאפלת הפרקים.

"זה צירוף מקרים שזה פשוט התפתח ביחד, וזה פשוט הרבה", היא שיתפה. "זה כבד מאוד, ולפעמים החיים כבדים."

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי מפגש עונה שלישית מתחיל ביום רביעי, 25 בינואר, בשעה 20:00 בבראבו.

קישור מקור