חברתה של תרזה ג'ודיס, קרוליין, מאשימה את ג'ו גורגה בהתעללות

קרדיט: אינסטגרם

ג'ו גורגה פשוט הואשם בהתעללות מליסה גורגה על ידי קרוליין ראוסאוחבר של תרזה ג'ודיצה ו ג'ניפר איידין.

אחרי שמליסה הציעה לכאורה שתרזה נמצאת בבית "אומלל" ומשעממת לאחר שגיסתה טענה שג'ו הוא זה שסיפר לה בתחילה על השמועה השקרית שטענה אוון גולדשניידר בגד באשתו ג'קי גולדשיידר. קרוליין, שטענה שהצטרפה ל עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי לקראת עונה 12, פנה למדור התגובות של פוסט באינסטגרם כדי להעלות נגדו האשמות מזעזעות.

"כן אוקיי מליסה… זה בגלל הדמות השקרנית והמזוייפת שלך שצריך לחשוף. אתה משקרת כבר שנהרrssss," כתבה קרוליין, לפי הכל עקרות בית עַל אינסטגרם. "בואו נדבר על בתים אומללים… הממממ [you] רוצה לדבר על ההתעללות במשפחה בבית שלך??!!! הוא היכה אותך ארצה בפומבי במועדון [because you] מפלרטטים…עצוב ואני כן מרגיש רע בשבילך [because] אף אחד לא צריך לעבור את זה לעולם, אבל אתה צריך להפסיק לשים את החזית".

לאחר מכן, קרוליין אמרה למליסה שהיא הייתה צריכה "להיות נחמדה יותר" כשהשניים צילמו יחד.

"כן [you] יודע בדיוק למה אני מתכוון…[you] התעלמו ממני כאילו אני לא קיים [because you] יודע שאני יודע הרבה…[you] צריך ללמוד ענווה. זה לקח טוב בשבילך", היא הצהירה.

RHONJ ג'ו גורגה הואשם בחבקת מליסה במועדון מאת קרוליין ראוסאו

ההערה של קרוליין באה לאחר מכן בראבו עקרות בית באינסטגרם שיתפו את הפוסט למטה ביחס להערות שנכתבו בפודקאסטים של מליסה וטרזה.

"טרזה ג'ודיצה כינתה לאחרונה את מליסה 'מבולגנת' [and] 'מְלוּכלָך; בטקטיקה שלה בפרק האחרון של Namaste B$tches פודקאסט, אומרת שהיא מקווה שהמשחק המלוכלך ישיג את מליסה [and Margaret Josephs] בקרוב. היא גם טענה שג'ו גורגה היה זה שסיפר לה את השמועה על אוון, ורמז שהיא הגיעה ממליסה, מרגרט או ג'ו בנינו. מליסה גורגה הגיבה לאחרונה לטענות הללו עליה לתצוגה פודקאסט, מציין שנושאים מלפני 10+ שנים מועלים בחזרה עקב 'בתים אומללים' ושעמום", הם הסבירו.

ובעוד שג'ו ומליסה לא התייחסו ישירות להאשמות, RHONJ הזוג אכן שיתף הודעה על "שונאים" זמן קצר לאחר פרסום הפוסט של קרוליין.

"איך האמרה הזאת לך… [Melissa Gorga]", שאל ג'ו בכיתוב של סרטון ששותף לעמוד האינסטגרם שלו.

ובסרטון, כשהם נהנו מכמה משקאות, מליסה אמרה לבעלה, "שונאים ישנאו."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור