חוקי משאבה נוספים כוכבים היו יכולים לפטר

שטאסי שרדר הביט לאחור על הירי שלה חוקי Vanderpump במהלך הופעת פודקאסט בתחילת השבוע.

כמעט שנתיים אחרי שהיא ו קריסטן דאוט אוחלו על ידי Bravo, יחד עם מקס בוינס ו ברט קפריוניעקב גזענות בעבר, סטסי הציע שחברים אחרים בתוכנית היו אשמים באותה מידה – וציינה שהיא וקריסטן היו יכולים להוריד איתם עוד אנשים כשהם יצאו מהרשת.

"כולם די תמכו", אמר סטסי. "אני מתכוון לחברי השחקנים שאני חבר איתם, כולם היו שם", הסביר סטסי בפרק של ה-23 במאי. סקיני חסוי הוא והיא פודקאסט, דרך כָּבֵד. "הם היו עדים… הרבה אנשים אחרים היו חלק ממה שקרה."

לדברי סטסי, היא וקריסטן לא היו היחידות המעורבות בתקרית שנחשדה שגרמה לפיטוריה, שכללה דיווח על חבר השחקנים לשעבר שלהם, אמונה סטוורסעל פשעים שהיא לא ביצעה.

"היו עוד אנשים מעורבים ב'אירוע' שבגללו פוטרתי. … וקריסטן ואני, ברור שלא היינו מתכוונים להוריד איתנו אנשים. אז היינו כמו 'מזלכם, אלה מכם שלא נקראו על זה'", היא נזכרה. "אז כולם היו די אדיבים כי אני חושב שהם הרגישו ברי מזל שלא, שעדיין הייתה להם עבודה."

חודשים אחרי שסטסי וקריסטן הואשמו בכך שהעמידו את פיית' בפזיזות בפזיזות, ג'קס טיילור ואישה בריטני קרטרייט אישרו שגם הם יהיו חסרים מהעונה התשיעית. עם זאת, למרות שמועות המצביעות על כך שהוא פוטר בגלל גזענות אפשרית ואפילו הומופוביה, ג'קס התעקש שזו החלטתו לעזוב את התוכנית.

בספרו של שטאסי שיצא לאחרונה, Off With My Head: The Definitive Basic B*** Handbook to Surviving Rock Bottomסטסי הסבירה את מעשיה נגד פיית', ואמרה שאין להם שום קשר לגזע אלא היו תגובה לפיית' שהתחברה לג'קס בתוך מערכת היחסים שלו עם בריטני.

גם בספר, סטסי אמרה שהמפיקים שלה נלחמו עבורה ועל קריסטן להישאר בתוכנית אך ללא הועיל.

"הם היו בסביבה כשהשיחה המקורית לקו הטיפ התרחשה", הסביר סטסי, וציין כי המפיקים "התחננו לבראבו" ואמרו "ההתנהגות שלנו עודדה על ידי הפעילות חוקי Vanderpump."

"כלומר, זה ה-sh-t חוקי Vanderpump עוסק – לחשוף אנשים, לקרוא להם החוצה", הוסיפה.

בראבו חודש לאחרונה חוקי Vanderpump לעונה 10.

קישור מקור