חייה של סוואנה כרסלי "מתפרקים" עם אבא בכלא

קרדיט: ג'ניפר גריילוק/INFphoto

ה כריסלי יודעת הכי טוב המשפחה עדיין מסתגלת לאורח החיים החדש שלה אחרי הפטריארך והמטריארך, טוד ו ג'ולי כריסלידווח לכלא בשבוע שעבר כדי להתחיל לרצות יחד את 19 שנות המאסר לאחר שנמצאו אשמים בהעלמת מס והונאת בנק.

הבת שלהם סוואנה כריסלי מתקשה במיוחד לנווט במציאות החדשה שלה ללא הוריה לצידה. היא חשפה בפרק האחרון של הפודקאסט שלה, לא נעולש"החיים שלה מתפרקים".

"השבוע שעבר היה קשה מאוד למשפחה שלי כולה ולכל אחד מאיתנו בנפרד", אמרה סוואנה למאזיניה בקטע פתיחה לקראת הפרק שהוקלט מראש. "היינו צריכים להיפרד מההורים שלי לקצת, לזמן קצר לעתיד הנראה לעין, וזה היה ממש ממש ממש קשה. מאז לא צילמתי פודקאסט. הפודקאסט היום צולם לפני שהחיים שלי התפרקו".

סוואנה המשיכה ואמרה שאולי היא נראית "מאושרת" בפודקאסט, אבל זה היה רק ​​בגלל העובדה שהיא לא "התמודדה עם המציאות" של מצבה של משפחתה. עם זאת, היא נשבעה את זה בפרק הבא של לא נעול, היא תעניק לעוקבים שלה "פודקאסט אינטנסיבי מאוד אחד על אחד".

"[I’ll be] עדכון איפה החיים שלי, איפה הדברים עומדים, מה שלום הילדים, נני, כל האמור לעיל, ותן עדכון על ההורים שלי. כי אין לך עדיין אחד,” היא הבטיחה. "אני ממש מצפה לתת את העדכון הזה כי ראיתי את אלוהים עובד בנסיבות הכי מטורפות."

אחותה למחצה הגדולה של סוואנה, לינדזי כריסלי, מתמודדת עם הכליאה של טוד וג'ולי בדרכה. התברר שהיא וסבתה האהובה על המעריצים, "מְטַפֶּלֶת פיי" כריסליביקר לאחרונה בטוד בפלורידה ב-Federal Correctional Institute Pensacola, שם הוא מרצה את 12 שנות מאסר.

לינדזי פתחה על "טיול הדרך הקטן" שלה בפודקאסט שלה, תה דרומי.

"זה פשוט לא היה השבוע הכי טוב בשבילי. הרגשות הקשורים לכל זה ולהורים שלי, והאחים שלי, וסבתי [was a lot.]”

לינדזי גם אמרה שאנשים החלו לפקפק במניעים מאחורי הביקור שלה לאחר שנראתה כשהיא פוגעת בחוף בסוף השבוע.

"בסוף השבוע האחרון היה שרשור על אנשים שניסו להבין באיזה חוף אני ומדוע אני שם", אמרה. "אם זה היה בית החוף של ההורים שלי, אם זה היה דירה חדשה."

מאוחר יותר, לינדזי הצהירה שהיא עדיין "מסתגלת" לנורמה החדשה של משפחתה, ולמרות ש"התוצאה לא הייתה מה [she] מבוקשת", גילתה שכעת יש לה "תחושה של שלווה וסגר".

אבל הסגר לא נמצא ברדאר של טוד וג'ולי. בני הזוג הגנו בתוקף על חפותם והבטיחו לערער על פסקי הדין שלהם בחומרה, ועורך דינם טען כי משפטם "נגוע בטעויות חמורות וחוזרות ונשנות" מצד התביעה.

קישור מקור