טארק אל מוסה מפרק את הת'ר וכריסטינה תוך כדי קרב

טארק אל מוסא ו הת'ר ריי יאנג היו מעורבים בשורה של סכסוכים פומביים עם גרושתו, כריסטינה הולובעלה החדש, היכל יהושעבסוף השבוע.

בשבת, לפני שבנם בן השש של בני הזוג לשעבר, בריידן, אושפז לפתע, נראה טארק גורר את מכירת שקיעה חבר בזרועה כשהיא התווכחה עם כריסטינה במשחק הכדורגל של הילד בניופורט ביץ', קליפורניה, לפני שהמאמן נאלץ להפריד בינו לבין ג'ושוע על רקע מה שתואר כ"יריקת אף לאף".

על פי דו"ח מה-9 במאי דואר יומיטארק וכריסטינה, שצילמו לאחרונה את העונה האחרונה שלהם של פליפ או פלופ וגם לשתף את הבת טיילור בת ה-11, שהתאחדה מחדש על מגרש הכדורגל, שם נראה היה שהם די מסוכסכים.

בתמונות, טארק, שהיה לבוש כולו שחור עם כובע תואם, משך בזרועה של אשתו כשעמדה מול כריסטינה, שהחזיקה תינוק וישבה לצד ג'וש וחברה.

לאחר מכן הוא נראה מתווכח עם ג'וש כשהם ניצבים ליד שערי המגרש.

בעקבות הדרמה, בנם של טארק וכריסטינה חלה בפתאומיות, והוא אושפז לצורך כריתת תוספתן חירום וכן הסרת ה-Meckel's Diverticulum שלו. וזמן קצר לאחר ששני הזוגות מיהרו למרכז הרפואי שבו הוא טופל, הם לכאורה שמו את המחלוקות בצד כשהם מעמידים חזית מאוחדת.

"הרגע עזבנו איש קטן, כואב לו אבל הוא ילד חזק והוא משתחרר היום. כולנו התכנסנו כמשפחה בתקופה הלחוצה הזו. הילדים תמיד יהיו בראש סדר העדיפויות של כולנו!" הת'ר הכריזה בהודעה ששותפה לסיפור האינסטגרם שלה, ששותף מחדש מאוחר יותר על ידי כריסטינה.

הת'ר אל מוסא משתפת תמונה עם טארק סון בבית החולים על רקע דרמת קרב

כריסטינה גם שיתפה סיפור אינסטגרם משלה בו נראה בריידן יושב וצובע.

"מלחיץ 24 שעות אבל תזכורת טובה עד כמה חשובה עבודת צוות / הורות משותפת. כולנו בלחץ אבל כשזה באמת חשוב, כולנו היינו שם בשביל שבריידן עשה את חלקנו. לפעמים מצב מפחיד יכול להיות קריאת השכמה טובה. בסופו של דבר כל שאר הדברים הם רק 'רעש', מה שחשוב זה הילדים," היא ציינה ותייגה את טארק, הת'ר וג'וש בפוסט.

כריסטינה הול מדברת על ביקור בית החולים המלחיץ של הבן בתוך הדרמה של הת'ר פייט

למרות שהת'ר וכריסטינה לא התייחסו ישירות לדרמה שלהם במגרש הכדורגל, נראה שהם המשיכו הלאה מההתבכיינות.קישור מקור