טדי אומר שהחברים לשעבר של קריסטל מינקוף יצרו איתה קשר

קרדיט: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages

איפה האמת, אנשים?

אחד המקורות העיקריים לחיכוך בעונה זו של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס הוא המתח בין קריסטל קונג-מינקוף ו סאטון סטראקה על הערה "אפלה" לכאורה שקריסטל טוען שסאטון אמר. סאטון המשיך לחשוף שכמה מחבריה לשעבר של קריסטל הגיעו אליה והזהירו אותה מפני ההתנהגות המניפולטיבית של קריסטל ומיכולתה להחזיק בדברים רק כדי לנצל אותם מאוחר יותר.

Co-Star ליסה רינה לכאורה חתמה על ההאשמות של סאטון באומרו בכתב וידוי, "קריסטל אמרה לי שהיא הסתכסכה עם 14 מחבריה, כי היא יודעת, אני מכירה את הבנות האלה. זאת אומרת, זה הרבה להפיל על ידי 14 חברים. אין לי אפילו 14 חברים, " היא אמרה בצחוק.

עכשיו, עוד חבר ולשעבר RHOBH כוכבת שוקלת את העניין עם הפרטים שלה.

לְכָל כָּבֵדבתפנית האחרונה של אירועים, RHOBH אלום טדי מלנקמפ גילה שכמה מחבריה של קריסטל פנו אליה גם כן ב-22 ביונינד פרק שלה שני T'ים בתרמיל הפודקאסט מתארח יחד עם שופטת טמרהוגם טענה שהיא זו שהמליצה על קריסטל לתוכנית.

"אני הייתי האדם שהמליץ ​​עליה. אני באחת מקבוצות החברים שלה. אנחנו לא החברים הכי טובים בשום אופן אבל אנחנו ידידותיים", אמר טדי.

היא המשיכה ואמרה שאמנם היא לא הייתה חלק מקבוצת החברים שלטענת סאטון איחרה את קריסטל, אבל אנשים מסוימים מקבוצת החברים האמורה "שלחו" לה הודעה על קריסטל.

"האנשים שנמצאים בפנים [the group] ניסיתי לתת לי מידע שלא רציתי כי אני כן חושב שיש שני צדדים לכל סיפור", הסביר טדי

טדי המשיכה ואמרה שהיא יודעת שקריסטל "שבור לב באמת" לגבי המצב ומאמינה שהיא יודעת למה חבריה לשעבר של קריסטל פנו עליה.

"זו קבוצה של בנות, אנחנו מדברות כמו נשים מסוג 'בוורלי הילס' רק לא עם מצלמות ויהיו שני צדדים, אבל בכל קבוצת חברים אנשים מרכלים זה על זה, כן, אז אני חושב שזה מה קרה וכפי שזה קורה בקבוצות חברים, והיא אמרה משהו למישהו והאדם הזה הוציא אותה לשאר חברי קבוצת החברים", אמר המאמן למתן אחריות.

היא גם הבהירה שהיא קיבלה את המידע הזה רק "דרך DMS".

בהצהרה צבועה במקצת, היא סיכמה, "זה לא המקום שלי לחלוק אבל זה אנשים שאומרים דברים".

נראה שלקריסטל, בעצמה, יש תפיסה אחרת לגמרי לגבי המצב עם סאטון בטענה שהסכסוך רק הפך את הידידות של השניים לחזקה יותר.

מדבר אל ET קנדה ביוני קריסטל שיתפה, "אני מרגיש שעברנו הרבה, היינו אחד נגד השני, היינו באותו צד נגד אנשים אחרים בנקודות מסוימות ועד כמה שזה כואב, זה בעצם עוזר לך לצמוח כחברים כי אתה באמת למד על – אתה יודע, זה כבר לא על פני השטח, בעוד שרוב מערכות היחסים שאני מוצא הן על פני השטח, אנחנו צריכים לחפור עמוק לפעמים וזה כואב לפעמים אבל אנחנו מגיעים לקצה השני וזה היה ממש נחמד".

היא גם אמרה שהשניים "מבלים הרבה זמן ביחד" ונפגשים "פעם בשבועיים. אנחנו ביחד די הרבה. ואני ממש שמח".

אז, השניים טובים עכשיו? זה נראה כאילו השניים מתעלפים על ידידותם כל יומיים.

המשך לראות את הכל מתנגן כמו עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משודר ביום רביעי בערב ב-20:00 EST בבראבו.קישור מקור