טדי בחיפוש אחר מנחה שותף של הפודקאסט לאחר חזרת ה-RHOC של טמרה

טדי מלנקמפ ערכה סשן "שאל אותי כל דבר" עבור מעריציה ועוקביה באינסטגרם ביום רביעי בערב לאחר שעמדה בפני תגובה נגד הערות שנאמרו על עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בפודקאסט שלה.

תוך התייחסות גם למה צוות השחקנים של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי עדיין לא הופיע ב שני T'ים בתרמיל ושתפה אם ביתה בהוליווד הילס בשווי 5.9 מיליון דולר נמכר, טדי דיברה עם הקהל המקוון שלה על הדרמה האחרונה של עקרות הבית האמיתיות של דובאי והבחירה האידיאלית שלה עבור מארח שותף במשרה חלקית שופטת טמרה מתמקד בה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' לַחֲזוֹר.

"למה אתה לא יכול לסקור RHOBH באופן אובייקטיבי? תמרה הצליחה לסקור RHOC הוגן", כתב מעריץ אחד.

"אני חושב שאנשים שנהנים ממני מוצאים שהייתי די אובייקטיבי על התרמיל, אבל גם שים לב לעובדה שהרבה מהנשים האלה הן עדיין חברות ממש טובות שלי, מה שהרבה מהנשים ב [RHOC] קצת הפנו להם גב [Tamra]."

RHOBH טדי מלנקמפ ב-Podcast Backlash

מעריץ אחר רצה לדעת מדוע הנשים של RHOSLC לא הוצגו.

"נו [RHOSLC]עבר הרבה. אני בטוח שראית את כל העיתונות על זה. אז אני חושבת שאני כנראה צריכה לחכות עד אחרי המפגש לפני שמישהו מהגברות האלה תגיע", חשפה טדי והוסיפה בכיתוב שלאחרונה פגשה חדשנית שמועות אנג'י קטסנבס בתערוכת סוסים.

RHOBH Teddi Mellencamp על למה קאסט RHOSLC לא היה בפודקאסט

לגבי הדרמה האחרונה סביב שאנל אייאן עַל RHODubaiשהתפרצה לאחר שהופיעה ל קרוליין סטנבריבמסיבת האירוסין של שמלת כלה, טדי אמרה שהיא לא מבינה למה קרוליין כל כך נסערת.

"אוי בבקשה, היא ביקשה מכולם ללבוש לבן. כמובן, חלקן ייראו כמו שמלות כלה", הצהירה.

RHOBH טדי מלנקמפ חולק מחשבות על שמלת כלה של שאנל אייאן במסיבת קרוליין

וזמן קצר לאחר ששיתפה את מחשבותיה, טדי נתקלה בהערה מקרוליין עצמה, שסיפרה ל- RHOBH אלום, "טדי… הייתה לו רכבת, ולה פאה בלונדינית."

RHODubai קרוליין סטנברי מוחאת כפיים בחזרה בטדי על הערת שמלת שאנל אייאן

כמו כן, במהלך השאלות והתשובות, לאחר שנשאלה אם מכרה את ביתה בהוליווד הילס, טדי אישרה שלא, ואמרה "לא", ועודדה את כל מי שמעוניין ליצור קשר קייל ריצ'רדס'בת, פארה אלדוגפרישמחזיקה ברישום יחד עם בעלה של קייל ואביה החורג, מאוריסיו אומנסקי.

כמו כן, באינסטגרם, טדי חשף שאמנם טמרה תמשיך לסקר עקרות בית אמיתיות תוכניות בפודקאסט שלהם, היא לא מסוגלת לסקר RHOCמה שהשאיר את טדי זקוק למנחה שותף במשרה חלקית.

"השאלה שלי היא, את מי אתם הייתם רוצים שיתארח איתי כדי לסכם [RHOC]?" היא שאלה בסרטון. "בוא נחפור כאן עמוק. אני לא רוצה שזה יהיה מישהו שמצופה ממנו. אני רוצה מישהו שלא קשור לטמרה בכלל. כמובן, יהיו לנו אורחים שונים, אנשים. אבל אני מרגיש שאנחנו צריכים שמישהו יסתכל [RHOC] שמסנוור מזה לגמרי. כמו 'מה קורה פה?'".

למרות שלא ברור מתי ייבחר מנחה שותף חדש, הציע טדי עקרות בית אמיתיות מאטלנטה אלום סינתיה ביילי בתוך השאלות והתשובות של יום רביעי בערב.

"אני באופן אנוכי אשמח לקבל את סינתיה ביילי כי אנחנו כל כך נהנים ביחד, והיא הייתה כל כך טובה כשהיא התארחה בפוד", שיתפה.

RHOBH טדי מלנקמפ רוצה שסינתיה ביילי תנחה את הפודקאסט

טדי גם עשוי להיות פתוח לקבל א עקרות בית אמיתיות של פוטומק מארחת אורח של חבר צוות השחקנים כשהיא אמרה שהזיכיון הוא "המועדף" עליה.

"אנחנו לא יכולים לחכות שזה יתחיל לשדר. זה כל כך עסיסי", היא הודתה.קישור מקור