טדי מלנקמפ גווני "מרוכז בעצמו" קתי הילטון

קרדיט: Chares Sykes/Bravo, Shutterstock/Dfree

טדי מלנקמפ נשקל קתי הילטוןדרמת פרסי ה-People's Choice Awards במהלך פרק אחרון בפודקאסט המשותף שלה שופטת טמרה, שני Ts בתרמיל.

כמעט שבועיים לאחר ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר צוות השחקנים השתתף בטקס ב-6 בדצמבר, שם חוק וסדר: יחידת נפגעים מיוחדים כוכב מריסקה הרג'יטאי זכתה בפרס ל-Drama TV Star of 2022 על תפקידה הוותיק בתור אוליביה בנסוןטדי הגיב לקתי שמה מחדש את הליפגלוס שלה בתוך נאום הקבלה הלבבי של השחקנית.

לאחר שטמרה הודתה שהיא לא "ידעה [Kathy] מספיק טוב כדי לקרוא את מה שהיא עושה, "מתח טדי ביקורת על RHOBH חבר.

"כצופה, פשוט הייתי אומר את זה [Kathy] פשוט הייתה חסרת מושג, כאילו היא כנראה אדם מרוכז בעצמו ופשוט חשבה, 'אוי, אני הולכת לקום לכאן ולחפור בתיק שלי'. כמו שכל אדם יודע שזה מפריע," אמר טדי, דרך כָּבֵד.

לדברי טדי, היא מרגישה שקתי הייתה צריכה לאפשר למאריסקה לקבל את אור הזרקורים כפי שעשו עמיתיה וחבריה למגישים.

"ראית את כל הנשים האחרות מתרחקות, כולם יודעים – זה לא הרודיאו הראשון שלה, בלי קשר אם היא ניסתה להיות גסה או ניסתה לצחוק, כמו אל תעשה עליך הכל," טדי דרש. "יש כמה דברים שבאמת לא."

לאחר שקיבלה כמות עצומה של תגובה עצומה על תעלוליה על הבמה ב-PCAs, קאתי הציעה הצהרה ל-Extra TV, כשהיא מתעקשת שאין לה כוונות רעות ואישרה שהיא פנתה למאריסקה באופן פרטי.

"למעשה חשבתי שאני הולכת להתעטש, ואתה לא רוצה לשמוע אותי מתעטש, זו ההתעטשות הכי חזקה", הסבירה קתי ב-9 בדצמבר. "אז חיפשתי טישו, ולא הייתה לי טישו או מתלה, אז נהייתי קצת עצבני ופשוט שמתי קצת שפתון".

"זה היה במהלך הנאום שלה, אז חשבתי, המצלמה לא תהיה עליי. לא חשבתי שאני בצילום הזה," היא המשיכה, והתעקשה שהיא מרגישה "נורא".

"אני מעריצה, ומכבדת מאוד את מריסקה, וכבר הגעתי אליה, דיווחתי עליה, אני רוצה לקבל את הכתובת שלה, אני מרגישה נורא", הוסיפה קתי. "לעולם לא אעשה שום דבר כדי להיות גס רוח בכוונה, ואני ממש מצטער. זו הייתה הפעם הראשונה שחזרתי לבמה גם עם כמה מהבנות".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל את הצילומים בתחילת 2023.

קישור מקור