טדי מלנקמפ וויקי גונוולסון כנסו לריב טוויטר מגעיל

טדי מלנקמפ פנתה לדף הטוויטר שלה ביום רביעי בערב כדי לזרוק עליו קצת צל ויקי גונבלסון לאחר לימוד ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' על פי החשד, אלום ניסה לגרום לפטר אותה מהפודקאסט המשותף איתו שופטת טמרה.

בסדרת ציוצים, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום התמקד בתפקידה של ויקי ברוקס איירס' הונאת סרטן של RHOC עונה 10, והיא הציעה שייתכן שהיא הייתה חלק מהמרד ב-6 בינואר בקפיטול בוושינגטון הבירה ואז, ויקי מחאה כפיים כשהזכירה את הירי של טדי מ RHOBH.

"כל מעריצי בראבו אחרים שצופים אני אוהב את זה בשבילך ב-Showtime עם ונסה באייר? זה על בחורה שמרמה את דרכה לעבודה על ידי שקר לגבי חולה בסרטן. פשוט מרגיש כל כך מוכר," טדי צייץ בטוויטר ב-22 ביוני.

"וואו… מכה נמוכה!" ענתה ויקי. "אתה לא יודע כלום על מה שקרה לי [ex]. זו הסיבה שרק החזקת מעמד [three] שנים … אני … 14!"

אבל טדי לא סיימה, ואחרי שראתה מה שוויקי כתבה, היא כנראה כיוונה לדעותיה הפוליטיות.

"ובכן, אם אנחנו מדברים על מספרים, האם תוכל להודיע ​​לכולנו היכן היית ב-6 בינואר?" טדי שאלרוצה לדעת איפה היא הייתה כשתומכי טראמפ הסתערו על בניין הקפיטול.

RHOBH Teddi Mellencamp גויל את ויקי להונאת סרטן כמו ויקי מגיבה בטוויטר

לאחר שהאינטראקציה החלה לסובב ראשים ברשתות החברתיות, ה מלכות בראבו עַל אינסטגרם שיתפו צילום מסך של הטייף של הנשים, וזמן קצר אחרי שהם עשו זאת, קייל ריצ'רדס הגיב בסדרה של אימוג'י עיניים.

RHOBH קייל ריצ'רדס מגיב לריב הטוויטר של טדי וויקי

קייל גם הגיבה לריב בכך ששיתפה מחדש הודעה שכתבה טדי בסטורי שלה באינסטגרם, והבהירה היטב של מי היא הייתה.

"תהיה אדיב. אבל תעמוד על עצמך ועל האנשים שאכפת לך מהם. לא פעם אחת יש [Kyle Richards] דיברו עליו רע [Tamra Judge] – היא בחיים לא! היא תומכת בי כחברה שלה ורוצה שאצליח – זה מה שחברים עושים! בנוסף אנחנו [love] Tam," נכתב בהודעה של טדי, כולל גם את השיר "Hey Jealousy" של ג'ין Blossoms.

RHOBH קייל ריצ'רדס מגיב לדרמת הירי של טדי מלנקמפ וויקי גונבלסון

בנוסף לכך שקייל הגיב לדרמה, גם תמרה עשתה זאת. עם זאת, במקום לצד חבר זה או אחר, ה RHOC אלום רמז שהיא לא רוצה להיות מעורב עם מם.

"עכשיו למה אני בזה?" המם נקרא, על פי צילום מסך ששותף על ידי פרצופים של בראבו עַל אינסטגרם.

שופט RHOC טמרה לא רוצה להיות מעורב בריב של טדי וויקי

ניתן לראות את ויקי וטמרה יחד בעונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי, מועדון נשים לשעברשהחלה לזרום בפיקוק ביום חמישי.קישור מקור