תמונות: RHOBH Alum Teddi Mellencamp מגלה שייתכן שיש לה סרטן עור, מודה שדחתה להיבדק ותודה קייל ריצ'רדס

טדי מלנקמפ חולק סיבה חדשה לירי RHOBH

טדי מלנקמפ פותחת לגבי פרטים חדשים בנוגע לפיטוריה מה- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס.

השחקנית לשעבר, שהיתה בעלת א RHOBH יהלום כבר שלוש עונות, ידועה בבוטות שלה – ולא מפחדת ללכלך את הידיים.

בראיון עבור מליסה גורגהשל "לתצוגה" בפודקאסט, טדי נשאל מדוע מפיקים פיטרו אותה בסופו של דבר.

"טוב, אני חושבת שהעונה הראשונה שלי, התחלתי – זה יישמע, אני פשוט אהיה בוטה איתך, אני אהיה כנה לגמרי – לא היה לי הרבה כסף", אמרה.

הכוכבת הוסיפה: "התלבשתי אחרת. עשיתי הכל אחרת. לא יכולתי לקבל גלאם, שום דבר מהדברים האלה, כי אתה יודע כמה משלמים לך העונה הראשונה שלך כעקרת בית".

"אפס," ענתה מליסה (שחברה לצוות הנוכחית עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי).

"כמו בקושי משהו," הוסיף טדי.

טדי מלנקמפ מגלה טקסט זועם ששלחה למפיקי RHOBH לפני ירי

מליסה הסבירה, "אני פשוט אגיד 'אפס' כי אחרי שתשלם עבור התלבושת הראשונה שלך והסיבוב הראשון שלך של שיער ואיפור…"

בסופו של דבר, השיחה התקדמה לעבר תמונת ה"צלוליט".

"אתה יודע כשאתה על השטיח האדום והם כמו, 'תן לנו את זריקת המבט לאחור'… אז הייתה תמונה, ויש לי צלוליטיס בחלק האחורי של הרגליים שלי," היא אמרה. "ידעתי את זה לפני שעזבתי. זה מה שזה. והייתה לי הבחירה. יכולתי להיכנס לאפליקציית הפנים או להשתמש ב-Facetune ולהחליק את הכל או לעשות כל דבר, אבל לא עשיתי את זה, ואנשים התחילו לשלוח לי הודעות".

לדברי טדי, מבקריה אמרו את הדברים הבאים: "'למה שתעשה את זה? … למה שתלבשי שמלה שתראה את הצלוליט שלך? … אני חושב שזה לא הולם שעשית את זה … יש לך ילדים … אתה לא נבוך …?'"

כשטדי התייחס לזה בפומבי, המעריצים "באמת יצאו" בשבילה, ואמרו "תודה שהראית את זה, תודה שאמרת את זה".

למרבה הצער, לא הכל היה חיובי. "עכשיו אני מקבל [these] הודעות: 'הלוואי שלא היית אומר [anything] … אתה מאכיל את השונאים … אתה מאכיל את הטרולים בכל פעם שאתה מעיר הערה כזו.' והאמת בשבילי, זה לא קשור לזה".

טדי המשיך, "אם אני מבחין במגמה בהודעות ה-DM שלי… אז אתייחס לזה בפוסט פומבי. וזה לא בגלל שאני מאכיל את השונאים, זה בגלל שאני יודע שזה כמובן משהו שאנחנו צריכים לדבר עליו. כי אם זה כל כך מרגיז אותך – שאתה רואה את הצלוליט שלי – זו צריכה להיות שיחה גדולה יותר."

הפודקאסט של טדי, "שני ת'ים בתרמיל," הוא אחד הפופולריים בעולם הבראבו. בתוכנית, היא ושותפה להנחות שופטת טמרה לחשוף את האמיתות המלוכלכות של ריאליטי טלוויזיה – תוך השלכת צל על הנבלים.קישור מקור