טדי מלנקמפ חושב שהברוכים הבאים של דיאנה ב-RHOBH

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס אלום טדי מלנקמפ מאמין חבר לצוות הנוכחי – דיאנה ג'נקינס – החריגה את קבלת הפנים שלה בתוכנית. למרות שכמה מעריצים העריכו את הביטחון העצמי חסר הפחד של דיאנה, צופים אחרים הרגישו שהיא מרוחקת מדי.

עושרה של דיאנה היה לעתים קרובות נושא בתוכנית, מכיוון שלפי הדיווחים לחדשה יש הרבה יותר מהחברים שלה. נכון לעכשיו, גורלה נמשך RHOBH זה עדיין סימן שאלה, מכיוון שהרשת עדיין לא הכריזה על ההרכב הרשמי של עונה 13, אם כי מקורות מסוימים הציעו שהיא לא תחזור.

בראיון ל- "#NoFilter עם זאק פיטר" פודקאסט, דרך כָּבֵדטדי דנה בצוות השחקנים הנוכחי של התוכנית.

כשנשאלה איזו כוכבת 'התארכה בברכה', רמזה הבוגרת שדיאנה לא מצאה את דיאנה מבדרת במיוחד, אם כי היא הודתה שהיא חיבבה אותה כשהם "נפגשו" בחיים האמיתיים.

"התארח בברכה – זאת אומרת, אני פשוט אלך ל'בוורלי הילס', וזו הייתה רק עונה אחת, אבל אני לא צריך לראות את דיאנה שוב. אני מרגיש שממש אהבתי אותה כשפגשתי אותה, אבל היא הייתה משהו אחר בתוכנית הזאת, ואני לא צריך לראות את זה", הסביר טדי.

טדי הציע אז שדיאנה "עשירה" מכדי להיות "עקרת בית" טובה.

"אם אתה כל כך עשיר, אל תלך על 'עקרות בית', כאילו, באמת, אם אתה עשיר כל כך, ואתה יכול לתבוע כל מי שאתה רוצה, אתה יכול לעשות את זה, אתה יכול לעשות את זה, אתה לא מתכוון למסור כמו שמישהו שקצת צמא ימסור", אמר בן ה-41.

דיאנה אישרה לאחרונה שהיא שוב בהריון, שנתיים לאחר שילדה את בתה אליהנה.

עוד חבר לצוות, סאטון סטראקההתייחס גם לגורלה של דיאנה בראיון קודם ל-Page Six's "תה ריאלי וירטואלי" פודקאסט. כשהמארח ציין שלא יהיה אכפת לו אם דיאנה תעזוב את התוכנית, סאטון הגיב, "אני חושב שאני יכול להסכים עם האמירה הזו".

קישור מקור