טדי מלנקמפ, מגלה מה באמת

טדי מלנקמפ מגלה מה "עצבן" את אביה ב- RHOBH

עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום טדי מלנקמפ חושפת שאביה המפורסם, ג'ון מלנקמפהתעצבן עליה במהלך הזמן שלה RHOBH.

לְכָל כָּבֵדטדי דיבר על הנושא בזמן שהופיע ב מליסה גורגההפודקאסט של, מליסה גורגה בתצוגהואמרה שהבכי שלה וחוסר הכוח שלה לכאורה בין התנהגויות אחרות שהכי הרגיזו את זמרת "ג'ק ודיאן".

"הדבר היחיד שהוא באמת התעצבן עליי זה כשבכיתי. כי במשפחה שלנו, אנחנו לא – הוא לא מסתדר עם בכי", התוודה טדי.

"אלא אם כן יקרה משהו נורא כמו שיש מוות, כאילו אין כמו בכי, כאילו אין לך ויכוח ואז אתה בוכה. והוא לא הצליח להבין את העונה הראשונה שלי, כמו שאני חושב אריקה [Jayne] אמר לי כמו משהו, והעיניים שלי – לא ידעתי איך להתמודד עם זה והוא היה כמו 'זה לא מי שאתה, אף פעם לא ידעתי שאתה בוכה ככה'", הסביר מאמן האחריות.

טדי המשיכה ואמרה שאביה הלוואי שהייתה "מורידה את הבנות האלה" לעומת התקפלות תוך כדי ויכוח עם חבריה לצוות.

מייסדת ה-All-In אכן הודתה לאביה בהתחלה היה הסתייגות מהצטרפותה RHOBH.

"אני חושב שהתגובה שלו הייתה די דומה לכל מי שאומר למה לעשות את התוכנית? ואני רק אמרתי שאתה יודע; פשוט יש לי את ההרגשה הזאת. אני רוצה לעשות את זה. אני חושב שיש הרבה כיף להנות. אני חושב שיש הרבה מה ללמוד ואם אני נאמן למי שאני אז לא יכול להיות לי מה להפסיד", אמר טדי.

עם זאת, טדי התוודתה שאביה בסופו של דבר מצא חן בעיני התוכנית והפך לצופה נלהב.

במהלך א הופעה בפברואר 2018 עַל צפו בשידור חי מה קורהאמר טדי, "הוא למעשה התקשר אליי היום והולך, אני לא יודע למה החיים שלי מגיעים כי הייתי צריך להתקשר לעוזרת שלי היום כדי ללכת באיזו שעה עקרות הבית."

אחת ההצגות של ג'ון לא היו בעיות עם הצטרפותה הייתה סלבריטי האח הגדול כפי שזו הייתה תחרות. בנוסף, אנשים זכו לראות מי באמת היה טדי, לעומת להיות ב-Housewives, שם הוא טוען שהקהל לא זכה לראות את "אתה המלא". הוא הוסיף כי זו הבת "אני גאה בה".

מדבר אל Entertainment Tonight קנדה בפברואר 2022הסבירה טדי את תגובתו של אביה.

"הוא היה כמו 'טדי, אנחנו כל כך גאים בך. כאילו שיחקת את המשחק ביושרה וככה זה סוג הבת שאני כל כך גאה שיש לי כי זה מראה איך גידלתי אותך ולא תמיד הספקנו לראות את המלאה שלך ב-Housewives והראית מי אתה הם, ואני אוהב אותך'. וזה גרם לי להרגיש כל כך טוב כי ככה רציתי לצאת מהמשחק הזה", שיתף טדי.

מאז העזיבה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס אחרי שלוש עונות, טדי התחיל מאז פודקאסט מצליח עם חבר עקרת בית, של RHOC שופטת טמרהשקוראים לו שני T'ים בתרמיל.

קישור מקור