טדי מלנקמפ מדבר על התאחדות עם ליסה ונדרפומפ

טדי מלנקמפ ו שופטת טמרה העז ל TomTom עם חוקי Vanderpump צוות השחקנים לאחר שצילם את פרסי הסרטים והטלוויזיה של MTV בשבוע שעבר ובעודו שם, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום נתקל בשותף לשעבר שלה, ליסה ונדרפומפ.

לאחר שהרגשתי תחילה מהסס להעז לליסה ו קן טודהמסעדה של, שהם בבעלותם המשותפת טום סנדובל ו טום שוורץ, טדי דיברה על הרעיון על ידי טמרה. וברגע שהיא הגיעה למקום, היא לא היססה לפנות לקן בתקווה לשמוע את מחשבותיו על צ'אט אפשרי עם אשתו.

"אני כמו, 'אני לא מרגיש בנוח'. לא דיברתי איתה שנים. הפעם האחרונה שקיימנו שיחה לא הייתה טובה ולכן, מתוך כבוד, ניגשתי לקן ואמרתי, 'אני עם קבוצת האנשים הזו. אתה חושב שאני צריך לעלות ולנהל שיחה עם ליסה', וזו לא תהיה התנצלות מצידי. אני כמו, 'אבל אתה חושב שאני צריך לנסות לנקות את האוויר?'", הסביר טדי בפרק ה-7 ביוני של שני T'ים בתרמיל. "והוא אמר, 'כן, אני חושב שכדאי לך'."

בעוד שטדי העריך שהצ'אט שלה עם ליסה נמשך "20 דקות בערך", טמרה תיקנה אותה במהירות ואמרה שזה יותר כמו "40 דקות".

"אני ממש מצלמת מאחורי הכתף שלכם ויש כאלה שנראים קצת לוהטים", הודתה טמרה במפגש של הנשים.

וטדי לא הכחיש שהדברים מתוחים.

"הרגע עברנו את זה. זה היה בעיקר כל הדברים שכנראה היינו אומרים לה במפגש, לו היה המפגש", היא חשפה.

כפי שאוהדי RHOBH יודעים היטב, מפגש עונה תשיעי התמקד מאוד בסיפור העלילה של שער הגור של העונה, שראה את ליסה מואשמת בהדלפת סיפור שלילי על דורית קמסלי לכאורה נטשה כלב שאימצה ממרכז ההצלה שלה לבעלי חיים, Vanderpump Dogs.

"בעיקר, היא קצת התגברה על כל זה. היא אומרת, 'אני מבין. אף אחד מהחבר'ה שעירבו אותך בסיטואציה איתי אפילו לא עובד בשבילי יותר'. נראה שהזמן… אני לא יודע נרפא, אבל נרפא-איש," שיתף טדי.

עם זאת, ליסה אכן הודיעה לטדי על הערה שהרגיז אותה.

"היא אמרה, 'הדבר היחיד שממש לא אהבתי שאמרת זה שלעולם לא יחזירו אותי בוורלי הילס.' אני לא יודע שהיא רוצה לחזור או שהיא לא רוצה לחזור. אני פשוט חושב שבסופו של דבר זה פגע באגו שלה שאמרתי את זה", הסביר טדי. "אבל הייתה לנו שיחה נחמדה. היינו מכבדים אחד את השני. [And] שאלתי אותה אם היא באה על התרמיל והיא אמרה, 'למה שאעשה את זה?' והייתי כמו, 'אני לא יודע. אני חושב שתהיה מצחיק'. אז שם השארנו את זה".

בעקבות השיחה של טדי עם ליסה, תמרה ניהלה שיחה משלה עם הבוגר RHOBH, שלפי הדיווחים אמר לה שהיא צריכה לחזור עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'.

"עשיתי איתה שיחה על עקרות בית. היא אמרה, 'תמרה, למה את כבר לא על עקרות הבית? זה קשקוש לגמרי עכשיו… אתה צריך לחזור'", נזכרה טמרה.

גם בפודקאסט, טדי הגיב לידיעה של אריקה ג'ייןבעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדינפסל ונאלץ לשלם פיצויים בסך 2.3 מיליון דולר בעקבות הפרות אתיות רבות.

"קשה לעקוב אחר התביעות", הודתה. "אני חושב שהכל פשוט יוצא משליטה ואז אתה קורא את זה בעיתונות ואז אתה רואה משהו שונה בתוכנית. באמת שאין לנו מושג".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור