טדי מלנקמפ מדבר על ידידות מזויפת עם ליסה ונדרפומפ

טדי מלנקמפ טוענת שהיא הובאה ל עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס לוהק כחבר כביכול של ליסה ונדרפומפ.

במהלך פרק אחרון בפודקאסט שלה, טדי אמרה זאת לאחר שבחרה להופיע RHOBH על עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'למרות שהייתה צעירה בהרבה מנשות התוכנית, המפיקים "שימו" אותה עם ליסה וניסו ליצור ידידות בין שתיהן.

"הם זיווגו אותי [with] ליסה ונדרפומפ בתור הטובה שלי. אז זה היה מאוד מביך… כאילו, אנחנו הולכים לשתות תה. בחיים שלי לא שתיתי תה. היה רק… התה, והקוויאר ואני כאילו, 'נולדתי באינדיאנה וגדלתי בדרום קרוליינה. אני לא אוכל קוויאר. אני לא שותה תה", נזכר טדי בפרק של ה-23 במאי שני T'ים בתרמיל פודקאסט.

לדברי טדי, היא הסכימה להופיע RHOBH לצאת מביצוע פרויקט אחר.

"נרשמתי בטעות להופעה שממש לא רציתי לעשות, והתקשרתי ל-CAA והתחננתי שיוציאו אותי מהחוזה הזה. והם אמרו, 'אנחנו כנראה יכולים לעשות את זה בשבילך, אבל היית עושה זאת עקרות בית," הסביר טדי. "ואז הם שאלו אותי, 'אתה מעדיף לעשות [RHOC] אוֹ [RHOBH]."

למרות שלטדי יש בתים גם בלוס אנג'לס וגם במחוז אורנג', היא לא הייתה בטוחה איזו סדרה מתאימה לה. אז היא שאלה את הסוכן שלה על מה הם ימליצו.

"והם אמרו, 'טוב, בוורלי הילס בדרך כלל טוב יותר לעסקים ולדברים של אנשים, והם בדרך כלל לא נכנסים למריבות פיזיות״. אז זה היה שם", גילה טדי.

אמנם טדי בוודאי קיבלה תשומת לב לעסקי האחריות שלה, All In, אבל זה לא תמיד היה טוב. וכשזה הגיע לתגובת נגד, היא לא קיבלה רק שנאה בגלל המקצוע שלה. במקום זאת, היא גם לקחה חום עבור… ידיה.

"אני מראה את ידיי בסטורי אינסטה ואני מותקף", הודה טדי. "אני מדבר עם הידיים שלי, תמיד, ואנשים אומרים, 'ידיים של גבר! אתה צריך להתבייש בידיים האלה'. ואני כמו, 'אתה יודע מה, אני די כזה'".

אחרי ששיחקה על ידיים עם המארח השותף שלה, שופטת טמרהטדי למד את זה RHOC לאלום יש ידיים נהדרות.

"אתה יודע למי יש ידיים יפות? ויקי גונבלסון. הידיים הכי יפות. אני תמיד כל כך מקנאה בהם”, חשפה טמרה.

מאוחר יותר בפודקאסט, טדי אמר שאמנם היא לא תמיד הייתה חביבת המעריצים, אבל רואים אותה נהנית רק "כאשר [she] הייתה שיכורה" בתוכנית, היא לא היססה למסור בכל הנוגע לדרמה של הסדרה.

"כשאתה נמצא בסביבה עם חבורה של אנשים, ואתה חייב להכין הצגה, ואתה יודע שיש לך ארבע שעות ומישהו צריך להעביר את הנקודה הזו בארבע השעות האלה, תמיד הייתי עושה את זה, " היא הצהירה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור