טדי מלנקמפ מדבר על ריפט עם פיי רזניק על קאתי

בין הנשורת המתמשכת בין קייל ריצ'רדס ו קתי הילטון אחרי עונה 12 סוערת של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס, אלום טדי מלנקמפ לאחרונה שיתפה שהיא הועמדה ב"מצב מסובך" עם זמן רב RHOBH חבר.

זֶה RHOBH חבר הוא פיי רזניקולפי טדי, הסרבול נובע מהדיון שלה על תפקידה של קתי בדרמה הידועה לשמצה של אספן ובעימות האיחוד האפי של עונה 12 שעדיין מחלקים את צוות השחקנים.

"תמיד הייתי קרוב עם פיי, כמו שעשינו חופשות ביחד, עשינו טיולים ביחד מאז שקייל ואני היינו חברים, אז כמו חג ההודיה ואוהב את חג החברים, כמו כל הדברים הקבוצתיים", הסביר טדי על ברנדי גלנוויל לא מסונן פודקאסט, דרך כָּבֵד. "אני כן יודע שכשהתחלתי לדון בקתי בפודקאסט שלי, זה העמיד דברים במצב קשה ביני לבין פיי. ומאז לא ראיתי אותה. הייתה לנו סוג של שיחה על זה ואז לא התראינו מאז".

למרות שהיא מנסה לכבד את פרטיותם של חבריה לשעבר, טדי עומדת על החלטתה לדבר בגלוי על החיים הציבוריים של חבריה מכיוון שזה תפקידה וזה מה שנדרש ממנה.

"אני לא רוצה לנהל את השיחות האלה עם קייל כי אני לא רוצה לשים אותה באמצע. וזה מה שאני חושב שפיי ניסה להגיד לי, 'אתה לא רוצה להיות אי פעם באמצע המשפחה' ואני כמו 'בדומה לזה שזה תפקידו של כל אחד אחר ללכת להצגה ולדבר על משהו, זה שלי כדי לסכם את מה שיש בכותרות עקרות הבית עם עקרות בית, הטובות, הרעות והמכוערות", היא הצהירה.

עם זאת, לדברי טדי, קאתי לא הייתה אלא נעימה לה. מייסדת All-In אפילו טענה שהיא כמעט גרמה לקתי להסכים להתארח שני T'ים בתרמיל במהלך BravoCon 2022.

"כשראיתי את קתי ב-BravoCon היא ניגשה אליי ואמרה לי, 'תשמע, אני יודע שזה התפקיד שלך', היא נראתה לי בסדר עם זה", טען טדי באוקטובר 2022.

"היא הייתה מוכנה להגיד כן [to the podcast] והיחצנית שלה הסתכלה עליי ואמרה 'לא, היא צריכה לאכול המבורגר' ואז היא ישבה ממש ליד המקום שבו היה שולחן הפודקאסט שלי ואכלה. אבל היא הייתה מאוד נחמדה אליי ברגע זה".

באשר למקום שבו היא עומדת כעת עם פיי, טדי מקווה שהשניים יצליחו להתפייס לאחר העניין שלהם.

"ברור ששנינו אוהבים את קייל, והיא גם אוהבת את קתי, אז יש את זה…"

קישור מקור