טדי מלנקמפ מדליף טקסטים ממוצעים של ג'ים אדמונדס על דיס

טדי מלנקמפ שיתפה סדרה של הודעות טקסט שמהן קיבלה ג'ים אדמונדס לאחר שדן בהזמנה לחתונה הקרובה שלו קורטני אוקונור עם אשתו לשעבר, מייגן קינגבפודקאסט שלה, שני T'ים בתרמיל.

לאחר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס ו עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' בוגרים שקלו את ההזמנה בנושא ג'יימס בונד לטקס שלהם ב-25 בספטמבר, שאמור להתקיים בוילה ד'אסטה באגם קומו, איטליה, שטדי תיאר כ"מתכווץ מאוד", ג'ים שלח מספר הודעות מרושעות לטדי, הטיח במייגן כשקרן והציע שטדי הוא "זבל".

"מגהאן שלחה לך את ההזמנה הזו? קשה להאמין שמתוך ה-18 שלחנו לחברים הקרובים שלנו. [One] מצא את דרכו אליך", כתב ג'ים, דרך בראבו ברייקינג ניוז עַל אינסטגרם.

"היא לא. עיוורתי אותה. קיבלתי עם זה DM כשפרסמתי באינסטגרם שאמרתי אילו שאלות יש לכולכם למגהאן", ענה טדי.

אבל כשג'ים רצה שהיא תראה לו את ה-DM, טדי סירב.

"אני לא מתכוונת להוציא את האדם החוצה, אבל אני נותנת לך את המילה שלי," היא הסבירה. "יהיה לי בשמחה [Kortnie] על התרמיל כדי לדון ולהתנצל על כך שהצגתי את זה."

"תראה לי את ה-DM בלי [person’s] שם על זה אז," הגיב ג'ים. "אני לא מאמין לשום דבר שיוצא ממני [ex’s] פה אז איך אני צריך לסמוך עליך? … ולמה שהיא תרצה לעלות לפודקאסט שלך אחרי שממש פשוט צחקת מההזמנה שנקראת לחתונה שלנו שקראת לגמרי לא נכון בשידור?"

כשטדי אמר לג'ים שהיא "לא מתכוונת להילחם", והציע "להתנצל", ג'ים הציע עצה.

"תנקה בעצמך – ותפסיק לדאוג לאחרים [people’s] לפני שזה יחזור לנשוך אותך ב-," הוא הזהיר.

"בטח. אני אוהב כשגברים כועסים שולחים הודעות לנשים שהם לא מכירים,” ירה טדי בחזרה.

"אנחנו לא נלחמים… עכשיו אני קורא לך לצאת בגלל הזבל ששמת בפודקאסט שלך. והאורח המטופש שלך שניסה לצחוק על מישהו אחר שמנסה לחיות חיים טובים", המשיך ג'ים והנהן בראשו למגהאן, אם שלושת ילדיו הקטנים, בתו אספן, בת 5, והתאומים הייז והארט. , 4.

"אז, אתה מדבר זבל על החתונה שלי אבל אתה לא מכיר אותי? או הארוס שלי… זה בטח הופך אותך לזבל," המשיך ג'ים. "אני לא כועס, אני מרגיש רע בשבילך ובני משפחתך אם ככה אתה מתפרנס מלהוציא אותך מתוכנית ריאליטי מזויפת. שתהיה לך חתיכת חיים נחמדה של —- … האם אתה יודע מה אנשים חושבים עליך. זה עצוב שאתה מנסה להפיל אנשים אחרים. לא יהיה לי מזה יותר. בהצלחה."

RHOBH Teddi Mellencamp Leaks Jim Edmonds Texts After Wedding הזמינו Diss

בכיתוב צילומי המסך שלה כתב טדי, "אוף ג'ימי כל כך כועס… [I] ניסה להתנצל."

בשבוע שעבר, בפרק של Two T's in a Pod, via אזור עקרות בית אמיתיות עַל אינסטגרםטדי הגישה את הזמנת החתונה של ג'ים וקורטני למאזיניה.

"אני מצטער, זה מאוד מצמרר ואני פשוט חייב [read] זה. זה אומר, 'גברות, קבל השראה מנערת הבונד האהובה עליך. ג'נטלמן: עניבה שחורה או מעיל לבן כמו ג'יימס [Bond]," קרא טדי.

"בסדר, בסדר, אני מתכוון לכל אחד יש את הסגנון השונה שלו. כלומר, זה משתמע[שג'יםהואג'יימסבונדכאן"השיבמגהן[thatJimisJamesBondhere”Meghanreplied

בעקבות הדרמה, קורטני לקחה את העניינים לידיים ושיתפה סדרת מסמכים הקשורים ליום הגדול שלה ושל ג'ים בספטמבר בסטורי שלה באינסטגרם.

"מתרגש מאוד!" היא הכריזה.

קורטני אוקונור חולקת הזמנה לחתונה בין דרמה של טדי מלנקמפ Meghan King

קורטני תהיה אשתו הרביעית של ג'ים, לאחר שהייתה נשואה בעבר למגהאן, אליסון ג'יין רסקיו ליאן הורטון.קישור מקור