טדי מלנקמפ מתנצל בפני ליסה ונדרפאמפ על רקע תגובה נגדית

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins, Featureflash Photo Agency

טדי מלנקמפ הציע התנצלות בפני ליסה ונדרפומפ בפרק האחרון בפודקאסט שלה, שני T'ים בתרמיללאחר שהעלתה הערות שליליות על מערכת היחסים שלה עם אחיה המנוח, מארק ונדרפאמפשמת, כתוצאה מהתאבדות, ב-2018.

לאחר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אמרה אלום בפרק אחר בפודקאסט שלה, איתו היא מנחה יחד שופטת טמרהשליסה "לא הייתה איתו מערכת יחסים ולא דיברה איתו", מה שגרם לליסה לתייג אותה "מגעילה", טדי התנצל בפניה בתוכנית שלה – אבל ייתכן שהיא עשתה זאת באי רצון.

"במשך שבועות היו פטפוטים והערות אינסופיות על איך התייחסו ל-LVP במהלך העונה התשיעית ואובדן אחיה לעומת העונה הנוכחית של [RHOBH] ו [Lisa Rinna] להתמודד עם אובדן אמה. הערתי כמה הערות על הפודקאסט הזה כדי לתת קצת בהירות ופרספקטיבה של הנשים אז לעומת היום וגם להזכיר איך עכשיו הייתי מגיב אחרת אם יכולתי לחזור אחורה", פתח טדי בה. שני Ts בתרמיל פודקאסט, באמצעות קטע ששותף באינסטגרם על ידי בראבו סנרק סייד.

"לא הייתה לי כוונה לנסות לפגוע ב-LVP. כשאמרתי שאף אחד לא ידע שיש לה אח, התכוונתי כי היא מעולם לא דיברה עליו עם הקבוצה לפני מותו. למרות שלא התכוונתי לדברים שלי, אני מבין שאבל הוא דבר עדין ואני, ואף אחד, לא יכול לקבוע או להכתיב איך כל אחד צריך להגיב. אז אני באמת מתנצלת", היא המשיכה.

לפני שטדי התנצל בפודקאסט שלה, היא לא נראתה מרוצה מדי מליסה בסטורי באינסטגרם ששותף בתחילת השבוע, ולכאורה נמחק, מהעמוד שלה.

בהודעה שנכתבה לליסה, אשר שותפה על ידי אוהב את אנדי סי עַל טוויטרטדי הטיח את ליסה, שאמרה לעוקב בטוויטר "בבקשה לשתף" את ההודעה שלה, שסימנה את ההערות של טדי "שוכבות" עם טדי.

"אני שמחה שהצלחת למצוא את הידית שלי כדי לתייג אותי", כתבה טדי בהודעה מתויגת לקודמתה RHOBH חבר לצוות. "אם היית באמת מקשיב למה שאמרתי לעומת גישה ל-LVP stan's של טוויטר, אני לא מאמין שהיית צריך לגרום לי להגעיל."

לאחר מכן היא הוסיפה, במה שאולי היה קריצה לשערוריית שער הכלבלבים הידועה לשמצה של העונה התשיעית, "אבל, כמובן שזה לא מזעזע אותי שאתה מבקש מאנשים באינטרנט לבוא אליי ולעשות את העבודה המלוכלכת שלך".

RHOBH Teddi Mellencamp Shades LVP כדי לגרום למעריצים לעשות עבודה מלוכלכת

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 תשודר ביום רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור