טדי מלנקמפ סותר את סיפור האקדח של סאטון

בפרק האחרון של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילסהגיבו חברי הלהקה דורית קמסליפלישת הבית המפחידה של למרות שרוב הנשים נראו מזועזעות, סאטון סטראקה הייתה עסוקה בבעיות שלה. מתי קייל ריצ'רדס קרא אותה החוצה, סאטון התנצל בציניות על כך שלא "הוחזק באיומי אקדח".

לדברי סאטון, הערה חסרת רגישות זו הייתה תוצאה של בעיותיה עם "רובים", הנובעות משני אירועים טראומטיים בעברה. "הבית שלי נפרץ כשהייתי בן 14 אז יש את זה. אבא שלי ירה לעצמו בראש אז יש את זה", הסביר סאטון בתוכנית.

טדי מלנקמפעם זאת, יש סיפור שסותר את טענותיו של סאטון. מסיבה זו, טדי לא היה מסוגל לקחת חלק מהסצנות של סאטון כערך נקוב.

"כשאני רואה את סאטון אומר באולם הוידוי 'אתה יודע בשבילי, יש לי היסטוריה עם רובים, יש לי בעיה אמיתית עם רובים', אז המחשבות שלי חוזרות לעונה שהייתי עם סאטון, שבה הם לא הראו מעולם. זה, שם סאטון התקשר לאריקה ולי לבן טראש והיא אמרה שהיא גדלה בציד ומשתמש ברובים ובלה, בלה, בלה", אמרה טדי בפודקאסט שלה, "שני ת'ים בתרמיל"באמצעות כָּבֵד.

לפי הסיפור של טדי, סאטון אמר, "'רק בגלל שאני לא ממקומות כמו האשפה הלבנה שבהם אתם נמצאים, נוכל לקבל רישיון בגיל 15 לנהוג בטרקטור'".

כשהמנחה השותף שלה שופטת טמרה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג') שאל מדוע הצילומים מעולם לא שודרו, הסביר טדי, "[Producers] אל תראה דברים מהסוג הזה, במיוחד את העונה הראשונה שלך." למרות שנראה שטדי לא מאמינה לעמיתה לשעבר, היא חושבת שסאטון "הוא טלוויזיה טובה".

בספטמבר של שנה שעברה, טדי הצביע על סתירה נוספת לכאורה: העניין הפתאומי של סאטון ב אריקה ג'ייןהבעיות המשפטיות של סאטון (בעבר, סאטון הציעה שהחברות שלה עם אריקה עלולה לפגוע במוניטין של סאטון).

"אף אחד לא צלה [Sutton] לגבי כל הפרטים האישיים האלה בעבר, הם פשוט נתנו לזה להיות. אף אחד לא ידע מי זה סאטון לפני 'עקרות בית אמיתיות'", אמר טדי Us Weekly's "להיות אמיתי עם עקרות הבית" פודקאסט. "אם אתה באמת מודאג מהמוניטין שלך, אם אתה רוצה לשמור על מוניטין מדהים וכל ארגוני הצדקה שבהם אתה נמצא וכל הדברים, אתה לא הולך על 'עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס'… אז הטיעון הזה קצת פגום בשבילי".

סאטון הוא מקור נפוץ לדרמה על RHOBH, אבל הבל הדרומית, כך נראה, מעוניינת רק כשהיא יכולה לשלוט בה (כלומר עם אריקה ג'יין). החלקה של סאטון לאחר השוד, לעומת זאת, נופלת במהירות מאחיזתה.

האם בעל בריתה גרסל להציל את היום – לטאטא הכל מתחת לשטיח?

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קרדיט תמונות: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages, Shutterstock/Kathy Hutchins, Fayes Vision/startraksphoto

קישור מקור