טדי מלנקמפ שואל מדוע צוות RHOSLC לא צול ג'ן על רקע צרות משפטיות, מודה שיהיה

טדי מלנקמפ על חוסר השאלות של צוות RHOSLC עבור ג'ן

קרדיט: Abaca/INSTARimages/Cover Images, Bravo

טדי מלנקמפ לא מבין למה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי לקאסט היו כל כך מעט שאלות עבור ג'ן שאה בהתייחס לדרמה המשפטית איתה התמודדה במהלך העונה השנייה, וההודאה באשמה שהיא הוציאה בסוף העונה השלישית.

בזמן שדנה בג'ן בפרק האחרון שלה ו שופטת טמרההפודקאסט של, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום השווה את ג'ן ל אריקה ג'ייןש"גרל" כבר שתי עונות של RHOBH לפני שהיא וטמרה הגיבו על היציאה הפוטנציאלית של ג'ן מהתוכנית ועל הדיס האחרון שלה מהפודקאסט שלהם.

"למה הייתה עונה וחצי שלמות, לפחות, גרלה את אריקה על כל פרט ופרט בקשר אליו טום ג'ירדי ועכשיו לא קיבלנו שאלה אמיתית אחת לגבי מה קורה עם ג'ן שאה?" טדי תהה בפרק ה-21 בנובמבר של שני Ts בתרמיל.

בינתיים, ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חבר צוות השחקנים טען שאריקה אולי התמודדה עם שאלות נוספות מכיוון שחלקו יותר על הבעיות המשפטיות שלה בעיתונות.

"אנחנו לא באמת יודעים הרבה פרטים על ג'ן שאה. עם אריקה היו הרבה דברים, כמו הקורבנות, המטוס מתרסק, אני פשוט מרגישה שיש הרבה יותר מידע על המצב של אריקה מאשר על ג'ן", נמקה טמרה.

"[But] אתה לא חושב שחלק מהנשים האלה יהיו סקרניות?" ענה טדי.

מכיוון שג'ן תישפט בשבועות הקרובים על פשעי הונאה (היא עומדת בפני 30 שנה מאחורי סורג ובריח), רבים הניחו, כולל אנדי כהןשהיא לא תוצג בעונה הרביעית.

"כמה שהיא מטורפת, היא מצחיקה. ואני מרגיש שכשהיא תעלם מהתוכנית, זה יהיה ריק, בדיוק כמו עם מרי קוסבי", ציינה טמרה את עזיבתה האפשרית של ג'ן.

"אני מסכים שהולך להיות חלל," אמר טדי.

ובעוד טמרה אמרה שהיא שמעה שג'ן לא תהיה באירוע הקרוב RHOSLC מפגש מחודש, היא אמרה שהיא גם שמעה שאולי יש "ישיבה של אחד על אחד צפו במה שקורה בשידור חי."

בעקבות התמודדות מביכה עם ג'ן ב-BravoCon, נוצר ריב על ידי ה- שני Ts בתרמיל מארחים וחבריהם לכוכבי הריאליטי לאחר שדיברו על כך שג'ן ריסקה את האירוע. וכן, במהלך הופעה לאחרונה על למעלה ואדםג'ן צללה על טדי וטמרה, וכינתה אותם "שני P-ssies בתרמיל".

"אני בנקודה עכשיו, באמת אין לי כלום… אם מישהו שזה עתה הודה באשמה בכל הדברים האלה הולך לקרוא לנו שני P-ssies בתרמיל, לך על זה, מותק," עודד טדי.

"האשראי הוא עצום, נכון?" שאלה טמרה בציניות.

טדי המשיך ואמר שכאשר מדובר בהיתקלות שלהם עם ג'ן, היא לא מבינה על מה היא כל כך כועסת.

"למעשה יש לי את הניצול בשידור חי מאז שהיא נכנסה לחדר שלנו. כשדיברתי על זה על השטיח, באתי ממקום שהיה לנו כיף. לא התעללתי ממנה או הנחתי אותה בשום צורה", הבהירה טמרה ביחס להערותיה בעבר על ג'ן.

לדברי טדי, היא מאמינה שג'ן נבוכה כי היא יודעת שהיא לא הוזמנה ל-BravCon אבל בכל זאת הופיעה.

"היא צריכה להתבייש על כך שהיא מופיעה כשאתה לא מוזמן," ענתה טמרה.

"אבל זו מי שהיא," המשיכה טמרה. "זה גם מישהו ש… אנחנו עדיין צופים בעונה שבה ג'ן ובעלה מעמידים פנים שהיא חפה מפשע ועכשיו היא מודה באשמה."

לאחר מכן הסכימה עם טמרה ש אנג'י הרינגטון "קשה לראות", טדי אמרה שהיא לא מתה על בעלה של ג'ן, שריף "מאמן" שאהונאומי המוטיבציה שלו.

עוברים ל הת'ר גייטדי אמרה שהיא מאמינה שהת'ר תכננה מראש את קו הסיפור של העונה השלישית שלה.

"אני מרגיש כמו הת'ר – ואני חושב שזה קורה לפעמים כשיש לך כמה עונות טובות ואתה חושב שאתה מקבל קבלת פנים טובה – אני חושב שלפעמים אתה נכנס לראש שלך לגבי מה אתה רוצה לעשות ולהתקדם ואני חושב שהיא כבר היה לה בראש שיש לה בעיות איתו [Whitney Rose] אז היא התחילה לקרר אותה", חשד טדי. "אבל הבעיה היא שהיא מנסה להמציא את התרחישים האחרים האלה."

טמרה גם הרגישה שהתנהגותה של הת'ר הייתה לא אותנטית, והדגישה את הרגע שבו היא טענה ששכחה פרטים מרכזיים על הירק שהיה לה עם וויטני בפרק בשבוע שעבר.

"כל הסצנה הזו פשוט גרמה לזה להרגיש כאילו הת'ר לא רצתה שיקראו לה והיא לא ידעה מה לעשות והיא רק ניסתה לפטר אותה כי היא ידעה שהיא נראית רע", אמרה טמרה והמשיכה לתאר מרדית' מרקס ואחותה מיירה בתור "רובוטים" כמו טדי בצל סת' מרקס על עשיית "הכל מיני".

"כאילו, תפסיק. אני לא יכול," הוסיף טדי.

קישור מקור