טדי מלנקמפ על למה גרסל סירב להגיע לפודקאסט

טדי מלנקמפ חשפה את זה בפרק האחרון של הפודקאסט שלה גרסל בוב סירבה להופיע בתוכנית אלא אם כן המנחה שלה, לשעבר עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חבר בהפקה שופטת טמרהשיחק סולו.

לפני שתשתף את מה שלדעתה הוא הסיבה מאחורי ההחלטה של ​​גרסל ומסבירה מדוע קריסטל קונג-מינקוף לא נכלל ב- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס-פרק בנושא ששודר בשבוע שעבר וכלל קייל ריצ'רדס, ליסה רינהו אריקה ג'ייןטדי אמרה שאמנם היא לא "סולדת" על גרסל, אבל הייתה לה בעיה עם ההערה שהיא אמרה לגבי קתי הילטון עַל צפו במה שקורה בשידור חי.

"אני לא אוהב את גרסל," התעקש טדי שני T'ים בתרמיל.

לדברי טדי, לה ולגרסל היה מפגש ידידותי בחנות של קייל שנפתחה בפאלם דזרט.

"כאשר צילמתם ואני עבדתי עבור תוֹסֶפֶת, האם גרסל לא היה ידידותי אלי באירוע ההוא, לקראת הפתיחה של קייל?" היא שאלה את קריסטל, וציינה שמשהו "השתנה" בחודשים שחלפו מאז.

"היא סירבה לעלות לפודקאסט אם הייתי בו. היא תעשה את זה רק עם טמרה", המשיך טדי. "אז אני לא יודע מה קרה."

למרות שטדי לא בטוחה מה השתנה, היא חשדה שתגובתה להערה של גרסל בטענה שהיא קרובה יותר לקתי מאשר קייל לאחותה היא האשמה.

"אמרתי, 'חשבתי שזה קצת פזיז להגיד את זה כי זו אחותה'. בסופו של דבר דם, לדעתי, סמיך יותר מהמערכות היחסים בתוכניות האלה", נזכרה טדי והוסיפה שהיא לא אהבה את "הדרך [Garcelle] אמרה את זה", למרות שהיא "התנצלה בפני קייל".

בנוסף להכפיל את הערותיה על ריב הנשים, טדי הציע שגרסל היה קצת דו-פרצופי.

"היא, על פניי, היא תמיד נחמדה", הסבירה טדי בעוד טמרה אמרה שהיא "תשמח על [Garcelle] לבוא" הפודקאסט שלהם.

לאחר שקיבלה את פני חבריה לשעבר לקאסט לפודקאסט שלה בשבוע שעבר, טדי אמרה שהיא ספגה פגיעה בניסיון להעלות RHOBH לַחֲזוֹר.

"היו כמה אנשים שבאמת אהבו את זה. ואז אנשים אומרים, 'זה רק טדי מנסה להיות בתוכנית'", שיתפה. "אני כאילו, 'אני בעצם כל כך שמח להיות מסוגל לדבר על כל התוכניות, להתרחק מהדרמה ולהרוויח כסף מזה. ותראה את זה כצופה… אני הולך לנסות להרוויח כסף כמה שאני יכול. אנחנו כאן כדי לבדר אותך."

"אחרי שתמשיך מ עקרות בית, אתה צריך ללכת למות. אתה לא יכול לעשות שום דבר אחר בחיים כי אנשים יגידו 'אתה צמא'", ענתה טמרה בצחוק.

באשר למה קריסטל לא נכלל ב- RHOBH בפרק, טדי אמר שיש כמה סיבות, הראשונה היא שהיו "יותר מדי אנשים".

"שלחתי הודעה לסאטון גם כן. פנינו לגארסל. אנחנו יודעים איך זה הסתדר… ואני רוצה לדבר עם כולם כדי שנוכל להיכנס עם דעה חדשה", הסבירה טדי את החלטתה.

גם במהלך הפרק, אורחת קריסטל אמרה שהיא קיבלה הודעות DM מאנשים ששואלים אותה, "למה לא היית שם?"

"ואני כמו, 'מותר לאנשים להיות חברויות אחרות'. זה פשוט הקונספט הכי מוזר", הודתה קריסטל. "זה כאילו, אני מתחיל את ההופעה ואז אני בה ופתאום, זה הצוות שלי וזו קבוצת החברים שלי ואם אתם לא ביחד, משהו קורה. רוב החברים שלי לא יצפו בתוכנית”.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 תעלה לראשונה ביום רביעי, 11 במאי, בשעה 20:00 ב-Bravo.

קרדיט תמונות: startraksphoto, Shutterstock/Kathy Hutchins

קישור מקור