טדי מלנקמפ על מאבקי הפוריות של Kathy Outing Paris

קרדיט: Collin Xavier/סוכנות עיתונאי אימג' ABACA, Shutterstock/Michael Mattes

טדי מלנקמפ לא העריך קתי הילטוןהערותיה של בתה פריס הילטוןמאבקי הפוריות הפוטנציאליים של.

בפרק האחרון שלה ו שופטת טמרההפודקאסט של, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום שקל את הצהרותיה של קתי, שפריס הכחישה, לפני ששיתפה את מחשבותיה עליהן דניס ריצ'רדסתקרית זעם בכביש, מסבירה מדוע אבא שלה, ג'ון מלנקמפלא עומד על ההמנון הלאומי, ומגיב לדרמה האחרונה על עקרות הבית האמיתיות של פוטומק.

"בהחלט נאבקתי בתהליך ההפריה החוץ גופית, אבל גם לא הייתי רוצה שמישהו אחר ידבר על זה", שיתף טדי בפרק ה-21 בנובמבר של שני Ts בתרמיל.

טדי נזכר אז איך פאריס הגיבה ל- RHOBH היחס של צוות השחקנים לאמה בעונה 12.

"פאריס הייתה ממש נסערת מכך שאנשים אחרים בתוכנית דיברו על אמא שלה. זה לא מרגיש כל כך טוב כשזה חוזר אלייך", ציינה. "אני חושב שקתי באמת נכנסה לזה וזה היה הסיפור של פריז לספר."

טדי גם אמרה שהיא "צפתה בסרט התיעודי של פריס הילטון", שתיאר את טראומת ילדותה, ועדיין "לא עברה את זה".

"זה הרבה," היא אמרה לתמרה לפני עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חבר השחקנים העלה את הרכב של דניס שנורה עליו כבעל אהרון פיפרס הסיע אותה לסט בלוס אנג'לס בתחילת החודש.

"מה הוא עשה כדי לעצבן אותם, אם עוקבים אחריהם? ראינו את מזגו של אהרון בעבר [RHOBH]. אני חושב שיש עוד בסיפור. זה לא נשמע הגיוני", אמרה טמרה. "תצטרך לדעת שירו ​​לעבר המכונית שלך."

בשלב זה, טדי נזכר במסיבת ארוחת ערב שנראתה בה RHOBH שבו טען אהרון שהוא עוקב אחר הממשלה.

"אהרון אמר שהממשלה שלו עוקבת אחריו כי יש לו תרופה ל… משהו קורה. תשמע, זה נורא. אני לא יכול לדמיין את כמות הפחד… אני שונא לנהוג ואני שונא רובים. אבל אני גם קצת מבולבל", הודה טדי. "ברגע שהנהג נסע… למה הם לא התקשרו למשטרה?"

נקודה נוספת של מחלוקת שנידונה בפרק כללה את אביו המוזיקאי של טדי, שלאחרונה נצפה כשלא עומד על ההמנון הלאומי במשחק אינדיאנפוליס קולטס.

"אני לא רוצה שלאנשים תהיה התפיסה שהוא לא עשה את זה כי הוא התעצל. זה לא מי שהוא אבל מאז שאני זוכר את עצמי, אבא שלי מעולם לא עמד בעד ההמנון הלאומי", גילה טדי. "הוא בא מעידן של אהבה ושלווה והוא מאמין שההמנון הלאומי הוא שיר מלחמה. הוא היה באינספור משחקים ומעולם לא עמד על ההמנון פעם אחת. הוא אוהב את ארצו כמו כולם, אבל מכיוון שזו ארץ החופשיים, זו זכותו לא לעמוד".

לקראת סוף הפרק, טדי וטמרה שיחזרו את ההתרחשויות בפרק של יום ראשון בערב RHOPאשר ראה מיה תורנטון ו וונדי אוספו בסכסוך שהסתיים בכך שמיה זרקה כוס מים בפניה של הכוכבת שלה.

"מיה ממש הטרידה אותי, הלכה הלוך ושוב, על הגדר בין לספר [Karen Huger] שהיא אוהבת [Charrisse Jackson-Jordan] אבל היא הייתה תיאטרלית לגבי הצורך בהתאמות ו [saying] היא מצדדת יותר בצד של קארן וחושבת שנפגש לארוחת צהריים תהיה דרמה," אמר טדי. "מיה הייתה ממש על העצבים האחרונים שלי."

"היא הטרידה אותי כל כך בפרק הזה שבכל פעם שראיתי את הפנים שלה אני אומר 'לא'. לך מפה. פשוט לך מפה,״ הסכימה טמרה. "כל העניין על [Jacqueline Blake] צריך לשאול דברים… אז מה? היא זונה."

"היא ממש כמו להיות א-חור לחברה שלה… זה כמו מעבר," השיב טדי על הטיפול של מיה לג'קלין. "החברה מנסה לעשות כמיטב יכולתה לפרוץ פנימה, להכיר את הבנות האחרות. זה כמו, תן לה קצת מקום ליצור כאן מערכת יחסים בלי לחרבן עליה כל הזמן".

לגבי המחשבות שלהם על רובין דיקסוןאמרה טמרה שזה "די מעצבן" לראות אותה מתעדת את הדרמה בין מיה לונדי כשטדי קראה בצביעות שלה.

"אם רובין לא היה כל כך נגד מה שקרה עם [Monique Samuels] ו [Candiace Dillard-Bassett]וכל כך רוצה את מוניק [the show]אז הייתי חושב שזה לא הזמן להתלוצץ ולעשות סרטון של משהו כזה שעלול לרדת", ציין טדי.

לאחר מכן היא הוסיפה, "מה שכן מצאתי מעניין זה כשהמאבטח הוציא את מיה מהמצב, כשהיא התחילה לקום ולבוא אל וונדי, המאבטח לא באמת אמר לה כלום אבל כשהוא לקח ונדי משם, הוא אמר, 'אתה יותר טוב מזה. אל תיתן לה להגיע אליך'. אני חושב שזה די אומר."

קישור מקור