טדי מלנקמפ על תגובה נגד גרסל נגד אריקה

טדי מלנקמפ התמודד עם "שנאה מקוונת" לאחר שהציע גרסל בובהבן בן ה-14, ג'קס, היה צריך או לא להיות נוכח או להישלח הביתה מוקדם ממסיבת יום ההולדת המצולמת של אמו, שם נאמר לו "להוציא את הזין מכאן" על ידי אריקה ג'יין.

בעקבות סדרת פרקים של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בעקבות התנהגותה הסוררת של אריקה בטקס, טדי הגיבה לביקורת מקוונת ולטענות על "הטיה" בכך שהצביעה על כך שידוע שאירועי השחקנים המלאים יוצאים מכלל שליטה ואמרה שהיא לא הייתה מאפשרת לילדים שלה להישאר נוכח במהלך הכאוס.

"חתוך את השנאה באינטרנט. האם אני חושב שאריקה הייתה צריכה לעשות את מה שהיא עשתה? לא. זה היה שגוי ולא מקובל", פתחה טדי בהצהרה ששיתפה בסטורי שלה באינסטגרם על רקע התגובה המקוונת. "מניסיון: אירועי צוות מלא יוצאים משליטה. כולנו צפינו בזה. כשראיתי את זה קורה, הייתי שולח את הילדים שלי הביתה ברגע שהכאוס התחיל להתרחש. זו תוכנית על דרמה [in my opinion]. אתה לא חייב להסכים איתי. זו הנקודה של הדעות".

RHOBH טדי מלנקמפ מגיב לתגובת נגד על הערות אריקה נגד גרסל

בצילום מסך ששיתפה טדי עם הסיפור שלה, נראתה אישה מתקשרת לראשון RHOBH חבר מגרש על כך שהציע שגרסל היה זה שטעה, ולא אריקה.

"[How] אתה אומר למישהו 'אל תביא את הילדים שלו'. במקום להגיד [Erika Jayne] לא היה צריך להגיד את זה. אתה כל כך משוחד", טענה האישה.

"אמרתי שהיא לא הייתה צריכה להגיד את זה והלוואי שהיא הייתה מתנצלת בפני גרסל. לא רק בתא הווידוי שלה. גם אני אמרתי. פסה לכולם עקרות בית – אירועי שחקנים מלאים שיכורים אף פעם לא בסופו של דבר הם רעיון טוב עם ילדים. תחשוב אחורה [Denise Richards‘] מסיבה," ענה טדי והנהן בראשו לאירוע שעברה של דניז שהשתתפה בו, שבו הוזכרו שלישיות.

אבל האישה לא נסוגה, והבהירה שבגלל שזה היה יום ההולדת של גרסל ולא אירוע שחקנים טיפוסי, כל ילדיה היו צריכים להיות שם, והיא האשימה את אריקה בצביעות.

"זוכר כשהילד שלה חונך לפני כן והיא התחרפנה? אתה רוצה לדבר על צביעות. שמור על החברים שלך דין וחשבון," היא המשיכה.

ובעוד טדי אמרה שהיא הסכימה ש"אין תירוץ" למה שאריקה אמרה לילד, היא אישרה שהנקודה האחרת שלה עדיין נשארת.

"אם אתה רואה את החברים שלך יוצאים משליטה באירוע מצולם מלא שבו דרמה היא משהו שכולם רוצים. שלח אותם הביתה", היא הצהירה. "מותר לי להיות בשתי הדעות."

"[But] גם אני הייתי מתעצבן לו הייתי גרסל", הוסיף טדי.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור