טוד וג'ולי כריסלי שוחחו על משפטי

טוד וג'ולי כריסלי מדברים על "תהילה" והורסים משפחה ובעיות

קרדיט: Shutterstock/Kathy Huchins

טוד כריסלי ואישה ג'ולי כריסלי הוציאו פרק מוקלט מראש שלהם וידויים של כריסלי פודקאסט ביום רביעי לאחר שנידון בסך הכל ל-19 שנות מאסר פדרלי בגין פשעי הונאה, 12 מהן ירוצו על ידי טוד במוסד הכליאה הפדרלי דמוי המחנה (FCI) בפנסקולה ושבע מהן ג'ולי תשרת, ככל הנראה בשעה המוסד הפדרלי לתיקון (FCI) בטלהסי.

רק יומיים אחרי ה כריסלי יודעת הכי טוב הזוג נידון לזמן מאחורי סורג ובריח על רקע תיק הונאת המס שלהם, טוד וכריסלי נשמעו פותחים על "הסיוט" שלהם.

"כולם יודעים שאנחנו חיים בסיוט", התחילה ג'ולי ב-23 בנובמבר, דרך בידור הערב. "אני יודע בליבי שאני נוצרי, אני יודע שאני מאמין שאלוהים יכול לחולל ניסים… אבל עדיין יש לי את הפחד הזה."

בעוד טוד וג'ולי הרגישו שהדרמה המשפטית שלהם היא שאלוהים "מזכיר להם מאיפה הם באו", טוד הודה שהתהילה פגעה במשפחתם בשנים האחרונות.

"כאן חיינו חיים נחמדים מאוד. אבל זה לא היה חיים שרציתי להמשיך בהם ברגע שנכנסנו אליהם", אמר. "לא אהבתי שאנשים מתדפקים על הדלתות שלנו בלילה ורודפים אחרינו בכביש המהיר כדי לנסות לצלם את התמונות שלנו כי הם רואים אותנו במכונית."

למרות האתגרים שלהם, טוד וג'ולי אמרו למאזינים שהנישואים שלהם חזקים, וציינו שמעבר המשפט שלהם קירב אותם.

"כשאנשים עוברים אירועים טראומטיים, הרבה פעמים הם לא מצליחים. הרבה פעמים מערכת היחסים מתפרקת כי הכל מלחיץ, יש הרבה לחצים נוספים ואנשים לא מצליחים", שיתפה ג'ולי. "אני אסיר תודה על כך שהקשר שלנו גדל במקום להתפרק."

"זה שאנחנו לא רואים צדק, לא אומר שאלוהים לא רואה אותו ושאלוהים לא יראה את זה בזמנו", הוסיף טוד.

ביוני נמצאו טוד וג'ולי אשמים במספר פשעים, כולל קשירת קשר לביצוע הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס. חודשים לאחר מכן, ולאחר גזר הדין שלהם, משפחת כרסלי פרסמה הצהרה באמצעות עורך הדין שלהם.

"טוד וג'ולי הם אנשים מאמינים, והאמונה הזו נותנת להם כוח כשהם מערערים על הרשעות שלהם", נאמר בהצהרה. "המשפט שלהם היה פגום בטעויות חמורות וחוזרות, כולל הממשלה שיקרה למושבעים לגבי המסים ששילמו בני הזוג. בהתבסס על הנושאים הללו, אנו אופטימיים לגבי הדרך קדימה".

בעקבות גזר הדין, השופטת רייצ'ל חוארזשל CBS' ספסל חםשלא היה קשור למשפט או למשפחת כריסלי, אמר שמשפטם של טוד וג'ולי הושפע כנראה מהעובדה שהם לא הראו חרטה.

"אני חושבת שחוסר הנכונות לגלות אחריות בהחלט שיחק במשפט", אמרה. "לא רק ששני האנשים האלה – על פי השופט ועל פי התובעים – לא קיבלו אחריות, אלא שהם האשימו אחרים. והיו ראיות משמעותיות – שעליהן הצביעו התובעים – שהם לא רק האשימו אחרים, אלא שצדדים שלישיים העידו בשמם כוזב כדי לקחת אחריות על מה שבני הזוג כרסלי עשו בפועל. וסוגי המעשים האלה, כשזה מגיע לעונש, ממש לא עוזרים”.

במהלך פרק פודקאסט נוסף ששותף על ידי סוואנה כריסליבתם של בני הזוג דנה בקבלת משמורת על אחיה הקטנים, גרייסון16, ו קלואיבת 10, והיא הודתה שאמא שלה התמודדה עם הקשיים המשפטיים שלה הרבה יותר טוב ממנה.

"אני פשוט כאן כועס, כי זה כאילו, איך אלוהים שאמור להיות כל כך אוהב וכל כך מלא תקווה [OK with this]?" שאלה סוואנה בפרק ה-25 באוקטובר של לא נעוללכל Us Weekly. "איך אתה מרגיש כל כך חסר תקווה?"

"כל החיים שלי יכולים להשתנות. ואני לא מתכוונת לכסף,” היא המשיכה. "שני האנשים שתמיד היו לי שם בשבילי וזו הייתה מערכת התמיכה שלי ועליהם נשענתי, כי אני שם בשביל כולם: האחים שלי, החברים שלי, מי שזה לא יהיה. אבל אני תמיד יודע שאני יכול להיות שם בשבילם כי כולכם הייתם שם בשבילי או שאתם שם בשבילי".

למרות ש-NBCUniversal עדיין לא הצהירה לגבי העתיד של כריסלי יודעת הכי טובסוואנה ו לרדוף אחרי כריסליהספין-אוף של, גדל כריסליותוכנית ההיכרויות החדשה של טוד, אוהב את לימבודו"ח שלישי טוען כי יהיה להם "קשה להמשיך" בעקבות גזר הדין של טוד וג'ולי.

"לרשת יש כמה פרקים של עונה 10 של כריסלי יודעת הכי טוב שנורו לפני המשפט", סיפר מקורב רדאר אונליין ב-22 בנובמבר, מאשר שהפרקים "ישודרו בשנה הבאה".

בינתיים, הספין-אוף של סוואנה וצ'ייס מעולם לא החל בהפקה בעונה הרביעית לאחר שאושר שהתוכנית תעבור ל-E! רשת, ו אוהב את לימבו גם לא צולם.

טוד וג'ולי צפויים להתחיל את עונשם ב-1 בינואר 2023.

קישור מקור