טוד וג'ולי כרסלי מתייחסים ל

טוד וג'ולי כרסלי פונים לדרמת המשמורת של קלואי

לאחר אנג'לה ג'ונסון הצהירו על כוונות לתבוע בחזרה את המשמורת על הבת קלואי, שאומצה על ידי סבא וסבתא של בת ה-10, טוד ו ג'ולי כריסליההורים המאמצים מגיבים כעת ל"נרטיב המטעה" שלה לכאורה.

בינתיים, בנם של בני הזוג גרייסון כריסלי שיתף עדכון על בריאותו לאחר תאונת דרכים לאחרונה. הוריו, הכוכבים הראשיים של כריסלי יודעת הכי טוב, זה עתה הורשעו בהעלמת מס והונאת בנק. על פי הדיווחים, טוד ישרה 12 שנים מאחורי סורג ובריח, בעוד שג'ולי תצטרך שבע.

אנג'לה (האקסית של בנם קייל) סיפר TMZ על תוכניותיה לתבוע מחדש את המשמורת על קלואי. בעבר, אנג'לה חלקה את המשמורת עם בני הזוג לפני מעצרה.

"טוד וג'ולי עצובים מהנרטיב האומלל והמטעה שמוצג כעת בתקשורת בנוגע לקלואי", אמרו טוד וג'ולי בהצהרה ל אֲנָשִׁים.

עו"ד דיני משפחה של בני הזוג, ג'סיקה דוילשנשכרה לתהליך האימוץ של קלואי, אמר לרשת כי הטענות של אנג'לה "פשוט לא נכונות מבחינה משפטית או אפילו תקפות".

"טיפלתי באימוץ הרשמי של קלואי על ידי טוד וג'ולי כריסלי. זכויות ההורים של אנג'לה ג'ונסון בוטלו כאשר היא מסרה מרצונה את זכויות ההורות שלה לטוד וג'ולי כרסלי ב-24 במרץ 2017", אמר עורך הדין. "לא היה לה קשר עם הילד הקטין מאז 2015".

"לטוד וג'ולי כריסלי יש לא רק משמורת על קלואי. הם ההורים החוקיים שלה דרך האימוץ", המשיכה ג'סיקה. "סקרתי את ההצהרות הפומביות של אנג'לה ג'ונסון. הם פשוט לא נכונים מבחינה משפטית או אפילו תקפים".

עם זאת, נראה היה שלאנג'לה הייתה גרסה אחרת של האירועים. היא סיפרה לאחרונה TMZ"במסגרת הזמן ההיא שקלואי נעלמה, דיברתי עם עורכי דין וניסינו להבין באיזו דרך ללכת כדי להחזיר את קלואי הביתה… אבל באותו הזמן, זה היה כאילו היינו בעצמנו כי אנחנו ניסו להבין איפה בעצם נגיע לבית המשפט".

בחדשות אחרות, בנם גרייסון בן ה-16 של בני הזוג שיתף עדכון לאחר תאונת הדרכים שלו כאשר נאלץ ללכת לבית החולים.

"אני בסדר, המשאית לא בסדר אבל אני בסדר," הוא הסביר על אחותו סוואנהשל לא נעול פודקאסט, דרך עמוד שישי.

הכוכב המשיך, "אבל זה היה רע, זה היה ממש רע".

למרות שסוואנה שיתפה שהוא "מוכה", גרייסון הכחיש את השמועות שהוא סובל מפציעות חמורות. "הם גרמו לזה להישמע כאילו אני מת," אמר. "זה היה כמו, 'גרייסון כריסלי נפצע קשה בתאונת מכונית' ואני הייתי כמו, 'אחי אני בסדר'".

הוא הוסיף, "פרסמתי תמונה שלי בחדר הכושר. האם אתה יודע כמה הודעות DM קיבלתי שהיו כמו, 'מופתע שאתה לא עדיין בבית החולים'. אני כאילו, 'הייתי שם בערך ארבע שעות'".

למרות שנראה היה שגרייסון ממעיט בהתנגשות, סוואנה הסביר בעבר כי ה-F-150 שלו "הסתכם" עם "כל כרית אוויר שנפתחה".

"כשהוא אמר לי, הוא היה כמו, 'פגעתי בגב של מישהו'", אמר הצעיר בן ה-25, שטען שגרייסון "גרם לזה להישמע כמו מכופף פגוש".

ההתנגשות השביתה את הכביש המהיר של נאשוויל, שם התרחשה לאחר שהנער פגע בחלקו האחורי של טנדר שנעצר בפקק. "זה היה רע", נזכרה אחותו. "כשהופעתי וראיתי את זה, הלב שלי ממש צנח".

ההתנגשות התרחשה שבוע לפני שטוד וג'ולי קיבלו את עונש המאסר שלהם.

קישור מקור