טוד כריסלי הואשם בטרור ואלימות על ידי אשתו לשעבר תרזה טרי על רקע גזר הדין בכלא, פרטים נחשפו

טוד כריסלי הואשם בטרור ואלימות על ידי אשתו לשעבר תרזה

טוד כריסליאשתו לשעבר של תרזה טרי לכאורה טרור ואלימות בנישואיהם הקודמים. ה כריסלי יודעת הכי טוב כוכב ואשתו הנוכחית, ג'ולימתכוננים כעת לעונשי המאסר לאחר שהורשעו בעבירות הונאה.

בני הזוג אמורים להסגיר את עצמם ב-17 בינואר, בשני בתי כלא נפרדים. לפי הדיווחים, טוד צפוי לעמוד בפני 12 שנים בעוד לג'ולי יש 7, והם יורשו לתקשר בזמן הכליאה.

במסמכי גירושין שהושגו על ידי מכ"םאשתו הראשונה של טוד, תרזה – אמה של קייל ו לינדזי – נטען כי היו טרור ואלימות בבית. האקסים התחתנו ב-1990 כשהיה בן 21 והיא בת 19.

כארבע שנים לאחר מכן, לפי תרזה, מערכת היחסים הפכה לעקצנית בשל שליטתו לכאורה של טוד.

"הוא אוהב לשלוט בסביבה שלו", טענה תרזה. "היו לי שני ילדים קטנים [but at home] הכל היה צריך להיות מושלם לתמונה; תמיד היה צריך לתקן את השיער שלך, והיית צריך להיות לבוש עד גיל 10… [I] נמאס להיות מתוקן כל הזמן".

על פי הדיווחים, טרי הגיש צו "מניעת אלימות במשפחה" נגד טוד, בטענה שהוא "היא בעבר בסכין ואיים להרוג אותה", כמה ימים לאחר ש"קרע את כל בגדיה, כולל תחתוניה, מגופה והיכה היא משתמשת באגרופו הסגור."

לפי מכ"םטוד נצטווה אז לשמור 1,000 רגל בינו לבין תרזה, שהגישה במהירות תביעת גירושין, בטענה שהיא "חוששת לחייה" וזקוקה לצו מניעה שימנע ממנו "להטריד, להזיק, [or] להשמיץ את עצמה או את הילדים.

תרזה גם טענה שהוא ניהל רומן עם אשתו הנוכחית, ג'ולי, כשהאקס מסר תאריכים ומיקומים של המפגשים לכאורה שלהם.

טוד השיב כי הוא "מכחיש בתוקף ובתוקף [treating Teresa] באכזריות", והוא השיג משמורת משותפת על הילדים.

"אתה פשוט לא יכול לדמיין כמה נקמן הוא יכול להיות," טענה תרזה.

קישור מקור