טוד כריסלי מטיח את תביעת פרשת הומואים מאת שותף עסקי לשעבר

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

טוד כריסלי מוכן לתקריב שלו.

בזמן שהמתין להתייצב לכלא יחד עם אשתו ג'ולי ב-17 בינואר להתחיל לרצות עונש בגין הונאת בנק והעלמת מס, ה כריסלי יודעת הכי טוב הכוכב חשף זה עתה שהוא יעניק ראיון ישיבה אחד, ורק אחד. על פי הדיווחים, הכבוד יעבור לבנו, לרדוף אחרי כריסלי.

בפרק האחרון של הפודקאסט שלו, וידויים של כריסליטוד דיבר עם צ'ייס בנוגע לראיון וטוען שהוא יענה על "כל השאלות הקשות".

"אני מצפה לראיון הזה, לא בגלל שזה הולך להיות ראיון כדורסל", אמר לצ'ייס. "אמרת, 'האם מותר לי לשאול את כל השאלות הקשות?' ואני אמרתי, 'אתה יכול לשאול אותי הכל. אני אבא שלך'".

טוד טוען שהוא מוכן ומוכן להיות שקוף וש"שום דבר לא יהיה מחוץ לתחום" מכיוון שצ'ייס יותר מ"מסוגל" לנהל את הראיון.

"אתה הולך לעשות את הראיון הזה איתי בשבוע הבא," אמר טולד. "שום דבר אינו אסור. זה ראיון ללא החזקה".

טוד פירט ואמר שהוא לא מוצא אי נוחות בלחשוף את האמת שלו.

"זה לא לא נוח לנו כי אנחנו יודעים את האמת", אמר. "אנשים אחרים שרוצים להתראיין [me] יכול לומר, 'אני יודע שזו כנראה שאלה לא נוחה' – לא, אנחנו טובים עם האמת. האמת לא נוחה לנו".

מאוחר יותר בפודקאסט, טוד גם הקדיש זמן לדבר על השמועות הבלתי נגמרות לכאורה שהוא הומו וניהל רומן מחוץ לנישואים בן שנה עם השותף העסקי לשעבר של המשפחה, סימן בראדוק.

מארק מסר למדינה ראיות על טוד וג'ולי ועזר לתביעה להשיג פסק דין אשם בנוגע לפשעים של הזוג כרסלי. הוא גם טוען שנתן כסף לטוד כדי לשלם לסחטן אנונימי שאיים לחשוף את הרומן שלהם.

עם זאת, מה לטוד הכי מרגיז בהאשמות הוא שמכל השותפים שהוא יכול להיות קשור אליהם מינית, אנשים בחרו במארק, וכינו אותו "קרפדה" ו"מישהו שנראה כמו אגודל".

"מה שהכי העליב אותי הוא שמכל 54 השנים האלה, כדי שסוף סוף יאשימו אותי שאני עם גבר, זה יהיה מישהו שנראה כמו מארק בראדוק", אמר טוד.

ה כריסלי יודעת הכי טוב הפטריארך הסביר עוד לצ'ייס, "תן לי לספר משהו. יכולתי להבין אם היית מקיים איתי סקס, זה היה קורה [make] אתה משוגע. אני מבין את זה. היו רבים שאבא שלך קיבל הודעה על כך."

טוד המשיך וטען, "זה הדבר היחיד שהכי מעליב. לומר שלא יכולתי למשוך משהו יותר טוב מזה… טוד כריסלי עדיף לקבל מזה."

הראיון הבלעדי של טוד עם צ'ייס אמור להתקיים מתישהו בשבוע הבא בערך, ממש לפני שטוד וג'ולי ידווחו לבתי הכלא שלהם במדינת פלורידה, שם טוד ישרה 12 שנים וג'ולי תשרת שבע שנים, בכבוד.

קישור מקור