טום ג'ירארדי ומשרד עורכי הדין מואשמים בהעברת 866 אלף דולר לא חוקית

טום ג'ירארדי והפירמה מואשמים בהעברת 866 אלף דולר לא חוקית

תומאס ג'ירארדי ומשרד עורכי הדין שלו שנעדר כעת מואשמים בהזרקה בלתי חוקית של כמעט 870,000 דולר ל"חברת קש" המתחזה לעסקי כוח אדם.

בתביעה האחרונה שהגיש נגד תומס הנאמן בראש פשיטת הרגל של ג'ירארדי קיז, בעלה המנוכר של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב אריקה ג'יין עומד בפני תביעות של העברת כספים לעצמו ולאחרים.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר אונליין ב-28 בדצמבר, הנאמן דורש החזר של 866,558 דולר כאשר הם מנסים לגבות תשלומים בשווי שנים ששולמו לעסק בשם Staffing Partners, אשר נעשו על פי הדיווחים לפני הגשת תיק פשיטת הרגל נגד תומס והמשרד שלו.

כפי שהוסבר המסמכים, הנאמן סבור שהחברה "ייתכן שהייתה חברת "חזית" או "קש" עבור תומס ו/או עובדים אחרים או צדדים שלישיים, כולל כריסטופר קמון, סמנכ"ל הכספים הראשי של ג'ירארדי קיזה, וייתכן שהיתה משמש להעברת כספים במרמה ולא חוקית לתומס ו/או לעובדים אחרים או לצדדים שלישיים, כולל כריסטופר קמון".

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, כריסטופר קמון הוא סמנכ"ל הכספים לשעבר של Girardi Keese שנעצר במרילנד בנובמבר בחשד להונאת תיל והואשם במעילה של 10 מיליון דולר.

"בתקופה שבה ג'ירארדי קיז היה במצב פיננסי רעוע, ולא שילם לנושיו, החל ג'ירארדי קיז בתהליך שיטתי של ניקוז המזומנים הזמינים, שלעיתים מורכבים מכספי נאמנות גנובים של לקוחות, בין היתר על ידי ביצוע חלוקות ל נושים מועדפים מסוימים או צדדים שלישיים מכספי עזבונו של ג'ירארדי קיז", הוסבר בתביעה.

ובהתייחס ל"העברות הונאה" שבוצעו ל- Staffing Partners, הוסיף הנאמן, "אלה היו על רקע שירותים שהועלו אך ורק לתומס ואריקה ג'ירארדי, הלא הם אריקה ג'יין, כריסטופר קמון, או עובדים אחרים של ג'ירדי קיז, או שהיו חלק מ-Girardi Keese. תוכנית לפיה המחאות ישולמו לשותפי עובדים על חשבון חשבוניות הונאה, והכספים יוזרמו בחזרה לתומס ואריקה ג'ירארדי הידועים בשם אריקה ג'יין, כריסטופר קמון או עובדים אחרים של ג'ירדי קיז, כך שלא היו להעברות הונאה ביחס לתפעול של ג'ירארדי קיז, ולא הועיל לו".

התביעה הזו מגיעה ימים ספורים לאחר שהעברות של 25 מיליון דולר שנשלחו מג'ירארדי קיז לחברה של אריקה, EJ Global, פורטו ברשימת ההוצאות על רקע תביעת הנאמן נגד כוכב הריאליטי.

קישור מקור