טום ג'ירארדי שילם עבור 1.2 מיליון דולר ביתו של פקיד ה-FBI

לפי ה"לוס אנג'לס טיימס", משרד שטח של ה-FBI בלוס אנג'לס אינו עונה על שאלות בנוגע לקשר לכאורה בין פקיד בכיר בסוכנות, אמו, טום ג'ירדי.

על פי הדיווחים משרד השטח מוביל את החקירה על השחיתות של משרד עורכי הדין של טום, ג'ירארדי קיז. טום, שהואשם במעילה, הוא בעלה של אריקה ג'ייןכוכב נוכחי של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס.

ה מוֹצָא טוען עוזר במאי דונלד תמיד הוא בנה של המזכירה והחברה לשעבר של טום מישל. מסמכי בית המשפט טוענים כי טום והחברה נתנו למישל מאות אלפי דולרים באמצע שנות ה-90.

באותו זמן, תום לכאורה ניצל כספים להסדר מלקוחות. מגישי בית המשפט עולה כי טום שילם יותר מ-131,000 דולר עבור המשכנתא של מישל. רישומי נדל"ן ממחוז מונטריי מראים כי בית המגורים נמצא בבעלות משותפת של דונלד ואמו, והוא שווה למעלה מ-1.2 מיליון דולר.

דונלד, שסירב לכאורה לראיון באמצעות דובר ה-FBI לורה איימילר, היה פעם סגן שריף במחוז LA. במהלך הקיץ, הוא הפך לראש המשרד המקומי של LA של ה-FBI.

לורה שיתפה בהצהרה שדונלד "לא היה מעורב בחקירה הזו, שקודמת במידה רבה לתקופתו בחטיבת לוס אנג'לס".

אמו של דונלד, מישל, שהרשת לא הצליחה להגיע לתגובה, זוהתה כחברתו לשעבר של טום באמצעות דוח של רואה חשבון משפטי במהלך הגירושים השניים שלו. משך הזמן והתזמון של מערכת היחסים ביניהם אינם ידועים.

דובר ה-FBI אמר כי חקירת ג'ירארדי קיז מנוהלת על ידי הסוכן המיוחד של ה-FBI האחראי בריאן גילהולי יחד עם משרד הפרקליטות של לוס אנג'לס בארה"ב. לורה לכאורה לא הגיבה כשנשאלה אם דונלד (שבריאן מדווח לו) נפטר מהחקירה.

לאחרונה, סמנכ"ל הכספים של Girardi Keese כריס קמון הואשם בהונאת רשת, והוא עומד בפני האשמות של מעילה של 10 מיליון דולר באמצעות החברה.

קישור מקור