פשיטת הרגל של תומס ג'ירארדי חושפת תביעות של 517.9 מיליון דולר נגד משרד עורכי הדין ג'ירארדי קיז, כשהחברה של אריקה ג'יין נותרה מושעית

טום ג'ירארדי של RHOBH זומן לבית המשפט, מפסיק את היועץ המשפטי

תומאס ג'ירארדי נקרא לבית המשפט בעקבות טענות שגנב 18 מיליון דולר מלקוחותיו לשעבר.

ימים לאחר שהעו"ד שפוטר כעת, שהופיע בעבר ב- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס לצד אשתו הפרודה אריקה ג'ייןהוגש נגדו כתב אישום בלוס אנג'לס ובשיקגו באישומים שעלולים להוביל לעד 20 שנים מאחורי סורג ובריח, עו"ד רונלד ריצ'רדס שיתף פרטים חדשים על הדרמה המשפטית המתמשכת של תומס.

"ג'ירארדי קיבל זימון להופיע בבית המשפט ביום שני. עורך דינו קיבל שירות. היא הייתה אותו עורך דין שהיה בשימוע הבוז בשיקגו. הוא מקבל הפסקה שלא הלכו עליו או פשטו עליו [and] מעובד ב-MDC. השאלה הראשונית היא, איך הוא משלם לה?" תהה רונלד בא צִיוּץ שותף ב-3 בפברואר.

RHOBH Thomas Girardi זומן לבית המשפט על רקע שאלות של עורך דין משלם

אך לאחר ששיתף את הזימון, המחייב את תומאס להופיע בבית המשפט בלוס אנג'לס כדי להתייחס לאישומים הכספיים שהוזכרו בכתב האישום שלו, רונלד שיתף ציוץ נוסף, וציין כי תומס הפסיק לפי הדיווחים את הצוות המשפטי הקודם שלו וביקש סנגור ציבורי שיעזור לו עם התיק.

"בהתבסס על הציוץ האחרון שלנו, טום ג'ירארדי כנראה זרק עורך דין פרטי [and] לא אחד אלא [two] סנגורים ציבוריים שונים שהגישו במסגרת הגשת חותם", הוא גילה. "הם מגלים שהוא הגיש דו"ח כספי חתום [and] מבקש כעת א [public defender]."

"[Erika Jayne and] הנדיב שלה, אנחנו מניחים שלא יעזור,״ הוסיף רונלד בחוסר עין, ונראה מהנהן ג'יימס ווילקס השניידוע גם כ ג'ים ווילקסשנטען כי תמך ב RHOBH חברת צוות כלכלית מאז פרידתה מתומס ב-2020.

RHOBH טום ג'ירארדי משליך את הצוות המשפטי במקום הסנגוריה הציבורית

לפני ימים, אחרי שתומס, יחד עם סמנכ"ל הכספים לשעבר של משרד עורכי הדין שעזב, ג'ירארדי קיז, כריסטופר קמוןוחתנו, עורך דין עמית דוד לירההואשמו בלוס אנג'לס ובשיקגו, אריקה נצפתה במרכז העיר ברבנק, שם שוחחה עם ה"דיילי מייל" על ההאשמות נגד תומאס ועל הזמן שבו הוא עלול לעמוד מאחורי סורג ובריח.

"אתה יודע, יש לי משהו להגיד, אבל לא כרגע. אתה תשמע ממני בקרוב,” היא הקניטה.

כפי ש RHOBH מעריצים יודעים היטב, תומס אובחן כחולה אלצהיימר בתחילת 2021 ולאחרונה הועבר מבית דיור מוגן בבורבנק, קליפורניה ליחידה לטיפול בזיכרון במחוז אורנג'. במסמכי בית המשפט שהגיעו לידי PEOPLE באוקטובר 2022, עורך דינו של תומס דאז, רודי MA Cosioאמר שהוא הועבר למקום החדש "בשל ירידה נוספת בתפקודי הזיכרון שלו".קישור מקור