טום מנסה להפסיק את המכרז בזמן שאריקה עומדת בפני הפקדה

קרדיט: Startraksphoto, Sheri Determan/WENN

הצוות המשפטי של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב אריקה ג'ייןבעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדיהגישה מסמכי בית משפט בתקווה למנוע מכירה של פריטים מסוימים שנמצאים כעת בבית הזוגי הקודם שלהם בפסדינה, קליפורניה.

לאחר ששופט חתם ב-21 בספטמבר 2022, מכירה פומבית של ריהוט הבית וחפצים אישיים אחרים של בני הזוג, כולל "פסנתר סטיינוויי, אייקונים דתיים, פסלים, מנורות, שטיחים, קרמיקה, כלי זכוכית, ביגוד ונעליים, ומזכרות ספורט, " שצפויים להכניס עד $280,000, המשמר של תומס, רוברט ג'ירארדיניסה להציל חלק מרכושו.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר אונליין ב-19 ביולי, רוברט הגיש פטור שבו ביקש לא למכור פריטים מסוימים, כולל ריהוט גן בשווי 5,000 דולר, אדנית מתכת בשווי 500 דולר, ערכת חדר שינה בשווי 2,000 דולר, שטיח ועוד כמה פריטים.

בתיק של רוברט רשום גם הפסנתר שלו ושל אריקה, אבל הוא אמר שהוא לא חושב שצריך לפטור את כל הסכום.

אריקה עברה מהבית, שרשום כיום תמורת 7.5 מיליון דולר, בסוף 2020, ולקחה רק כמה רהיטים לאחר הגשת בקשה לגירושין. וזמן קצר לאחר מכן, כאשר נושיו אילצו אותו לפשיטת רגל, תומס אובחן כסובל מדמנציה והועבר למוסד דיור מוגן בכיר.

על פי דיווח שני מ KFI AM 640עורכי הדין של אריקה הגישו ביום שני מסמכים משלהם בהתייחס לנושא אחר: תצהיר 28 ביולי, שבו היא צפויה להיחקר על ידי עורכי הדין של פיליפ ר' שלדון ו רוברט פיןשטוענים כי עבדו עם תומס ועם משרד עורכי הדין שלו, Girardi Keese, שנעדר כעת, על תיק כימיקלים רעילים, שסופק תמורת 31 מיליון דולר.

בדצמבר 2020, עורכי הדין תבעו אותה, את תומס ואת משרדם של תומס, בטענה שדחו את הכסף שהם חייבים עבור עבודתם בתיק – והציעו שאריקה הייתה בדעתם ומרוויחה מההפסד שלהם כשביקשו 900 דולר, 00 פיצויים.

במסמכי בית המשפט שהוגשו על ידי עורכי הדין של אריקה, המבקשים לדחות תביעה אחת נגדה מדיון שנקבע ל-26 באוגוסט, הם אומרים כי התביעה של עורכי הדין נגד אריקה והצדדים האחרים לא מציינת במפורש אם ההסכם ביניהם נכתב בכתב או בעל פה. , והם מציינים שלאריקה לא היה שום קשר לזה.

"לא הייתי מודע לחלוטין, לא השתתפתי ולא סיפקתי כל סיוע מכל סוג שהוא בנוגע להתנהגות או תוכנית כלשהי של אף אחד – כולל ג'ירארדי וקיז וטום ג'ירדי – במטרה או במטרה לפגוע בתובעים או לשלול כסף מהתובעים. שהתובעים טענו כי מגיע להם", אמרה אריקה בהצהרה התומכת בבקשת הדחייה.

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה לפרק הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אל תהסס לשתף את המחשבות שלך למטה.

קישור מקור