טום סנדובל ואריאנה שתפו עדכון על רקע שמועות מפוצלות

קרדיט: ג'ן לורי / MEGA

טום סנדובל ואריאנה מדיקס נהנו מבילוי לילי במסעדת Mother Wolf בלוס אנג'לס ביום חמישי בערב, שבועות לאחר שהתמודדו עם שמועות שווא על פיצול פוטנציאלי.

לאחר עטיפת ההפקה בעונה העשירית הקרובה של חוקי Vanderpump בסוף השבוע האחרון, טום ואריאנה התפנקו בביקור בנקודה החמה בהוליווד, שם שיתף טום תמונה וסרטון עם מעריציו ועוקביו.

"תַאֲרִיך [with] דמפלין," כתב טום בכיתוב התמונה שלו ב-22 בספטמבר, שבה הופיעו אותו ואת אריאנה מחייכים למצלמה עם קוקטייל פירותי למראה לפניהם.

Vanderpump כללים טום סנדובל ואריאנה מדיקס נהנים מדייט לילה

טום גם שיתף סרטון מתוך המקום, בו נראו שלל כלים מצופים בינו לבין חברתו הוותיקה.

"אוהב את המקום הזה," כתב טום עם הקליפ כשהוא מסתובב במסעדה.

Vanderpump שולטת לטום סנדובל ואריאנה מדיקס יש דייט לילה אחרי שמועות מפוצלות

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי ראו, אריאנה נתקלה בשמועות על פרידה מוקדם יותר החודש לאחר ששיתפה כמה תמונות, אחת מהן מציגה את טום ואחת שלא, ודיברה על שינויים "עצובים" בחיים.

"מעולם לא פרסמתי שום דבר ליום ההולדת שלי לפני חודשים ועכשיו זה פרוע להסתכל על התמונות האלה כי כל כך הרבה השתנה… חלקם טובים וחלקם עצובים, אבל אלה החיים אני מניח!" היא כתבה בכותרת של פוסט באינסטגרם באותה תקופה.

ואז, לאחר שאריאנה נעדרה באופן ניכר מאחת ההופעות של הלהקה של טום, השמועות הללו התעוררו מחדש עם הוספת דיווח נפרד.

"השמועות נכונות… אלה [two] כוכבי בר נפרדו. כרגע הם מצלמים אבל הזיוף זה הפך ליותר מדי", נכתב בהצהרה פנימית לכאורה ששותף על ידי בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרם. "היא ניסתה לגרום לדברים לעבוד והציעה טיפול. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הוא לא בן הזוג המבוית שרצה משפחה, הוא נהנה לטייל עם הלהקה שלו ולצאת כמעט כל ערב".

"היא נסעה איתו אבל הוא כמעט לא שם לב אליה בזמן שהם בחוץ, אפילו משאיר אותה במקום כדי לצאת מבלי שהיא יודעת זאת", הוסיף הגורם.

אבל אחרי שהשמועה החלה להסתובב ברשתות החברתיות, אריאנה קבעה את השיא בציוץ.

"רק חזרתי ללוס אנג'לס מ פלורידה אתמול בלילה לאחר מקרה חירום משפחתי הרסני. [I] אני לוקחת את זה בקלות ומתרגלת טיפול עצמי", היא אישרה. "אנחנו מאוד ביחד ומאוהבים."

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לשדר בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור