טום שוורץ אומר שבר כמעט סיים את ידידות טום סנדובל

טום שוורץ ו טום סנדובלהידידות של כמעט נקרעה לקראת הפתיחה הרכה האחרונה של הבר החדש, Schwartz & Sandy's.

תוך כדי הופעה ב חוקי Vanderpump כוכב שותף שיאנה שיהפודקאסט של בסוף השבוע שעבר, שוורץ פתח על העומס שהפרויקט הטיל על מערכת היחסים שלו עם סנדובל לפני שפנה ג'יימס קנדיתגובתו של שמועה הטוענת שהוא יצא עם ארוסתו לשעבר, רקל לוויסבקואצ'לה.

בפרק ה-22 ביולי של Scheananigansהסביר שוורץ את ההבדל בין המיזם האחרון שלו ושל סנדובל לבין הפרויקט הראשון שלהם, TomTom, שבבעלותם יחד עם ליסה ונדרפומפ ו קן טוד.

"טום טום, זהו ניק אלן, זאת ליסה ונדרפומפ. כמובן, אני וטום שמנו את הלב והנשמה שלנו לשם. הרוח שלנו נמצאת שם. אבל לטוב ולרע [with Schwartz and Sandy’s]אני וטום היינו מעורבים בכל החלטה והחלטה, ומכאן הסיבה שלקח שנה וחצי לפתוח", הוא קבע.

"זה כמעט קרע את החברות שלנו. הלוואי שהייתי מלודרמטי אבל אני לא. זה העמיד את הידידות שלנו במבחן", המשיך שוורץ. "אבל התמדנו".

לדברי שוורץ, הוא וסנדובל עושים טיפול זוגי "ללא המטפל".

"אנחנו טובים מאוד בלאפשר לאדם השני לדבר ופשוט להקשיב… כנראה שהייתי צריך לעשות את זה עם קייטי," הוא הוסיף בסתירה, ונתן בראש לפיצול שלהם מוקדם יותר השנה.

כשהוא וסנדובל סוף סוף אירחו פתיחה רכה של הבר שלהם, שוורץ התמודד עם "שק מעורב של רגשות".

"מכיוון שפותחים בר או מסעדה, זה תהליך כל כך תובעני, בלתי פוסק", הוא שיתף. "צריך כפר ואתה צריך להיות תלוי בכל כך הרבה אנשים אחרים, וזה זר לי. כל יום אתה כותב צ'קים לאנשים אחרים… מרתיעה היא אפילו לא המילה. כאשר יש לך תקציב, וזמן הוא כסף, הוא יכסה כל היבט בחייך. זה סיוט לעזאזל וחלום שהתגשם, הכל התגלגל לאחד".

עוברים לשלו כללי משאבה חברים לצוות, שוורץ הודה שכשזה הגיע לשמועה עליו ועל רקל בקואצ'לה, שבה הוא לא ממש השתתף, ג'יימס לא האמין בתחילה שהוא ורקל לא התנשקו.

"ג'יימס בהחלט עשה זאת [think it was true]. היו לנו בערך חמש מלב אל לב על זה, אבל בכנות, נדרשו לו שלוש שיחות כדי להאמין לי", ציין.

ואז, לאחר ששינה חשפה שרקל אמרה לאחרונה שהיא ושוורץ לא התבררו "עדיין", נשאלה שוורץ אם השמועה יכולה יום אחד להתגשם.

"אני לא יודע מה להגיד. היא אמרה את זה?" הוא שאל. "רקל היא, היא תמיד הייתה מגניבה… אף פעם לא באמת נתתי לה הזדמנות לאהוב, הייתי בגוף שלי… יש לה כל כך הרבה עומק ואופי. אני חושב שכתבתי אותה בתור אולי… רקל היא כאילו, יש Raquelessaince… היא מגניבה כמו sh-t."

כשהוא מתכונן לתפקיד השושבן שלו ב-Scheana ו ברוק דייויסחתונת אוגוסט במקסיקו, שוורץ אמר שאין לו העדפה כשזה מגיע עם מי הוא ילך במעבר.

"אני אוהב את ראקל אבל לא", הוא גילה לפני שקרא לג'יימס.

"ג'יימס השקיע כל כך הרבה עבודה בעצמו, מקצועית ואישית. הוא, אני קרוב יותר לג'יימס ממה שהייתי אי פעם בכל חיי. פעם שנאתי אותו ואז היינו די חברים, חברים מהוססים. עכשיו אנחנו מסמסים אחד לשני ואנחנו מתקשרים אחד לשני, וזה מגניב", הוא התפרץ. "דרך אגב, [James’ new girlfriend Ally Lewber]גם מדהים. אני אוהב את אלי."

לגבי מתי שוורץ אנד סנדי'ס יהיו פתוחים לציבור, שוורץ אמר שהוא וסנדובל יהיו סגורים במהלך תחילת אוגוסט בזמן שהם מכווננים את התפריט שלהם.

"נסגור לפחות שבועיים, אולי שלושה, ואנחנו הולכים לאודישן להרבה דברים שונים. אנחנו רק מתחילים. יש לנו כל כך הרבה עבודה לעשות", הוא הודה. "[But] אני חושב שזו אווירה. אני אוהב את זה שם."

קישור מקור