טום שוורץ ותום סנדובל מתגרים בתאריך פתיחה לבר חדש

קרדיט: ג'ן לורי / MEGA TheMegaAgency

טום שוורץ ו טום סנדובל מתכוננים לפתיחה החגיגית של הבר החדש שלהם, Schwartz and Sandy's.

לאחר ששיתפו לראשונה את התוכניות שלהם לפתוח את המקום החדש בעונה התשיעית של חוקי Vanderpump בשנת 2021, שוורץ וסנדובל, שלקחו על עצמם את הפרויקט sans ליסה ונדרפומפ ו קן טודהשותפים שלהם ב-TomTom, מציעים עדכון לגבי הפתיחה הקרובה של הבר.

"אין לנו תאריך קשה, אבל אנחנו הולכים לפתוח את זה נראה כמו ביולי, לקראת סוף יולי", אמר סנדובל בפרק של ה-25 במאי. Deux Me After Dark פודקאסט, דרך כָּבֵד. "די היינו צריכים להתחייב לאירוע, אז אנחנו צריכים להיות מוכנים לאירוע הזה ביולי. אז כנראה שנפתח שם לציבור זמן קצר אחר כך".

לדברי שוורץ, הוא וסנדובל "בהייפ" לגבי פתיחת הדלתות שלהם, דבר שהוא הודה ש"מזמן". ולמרות שפתיחת המקום החדש שלהם "היה קשה", הוא מאמין שהמעריצים ייהנו מהאווירה.

"זה סוג של טרקלין קוקטיילים גרובי, פאנקי, חצי טרופי," הוא התגרה. "נגן מוזיקה, קוקטיילים טעימים. זה כמו טרקלין שכונתי ידידותי. אני חושב שאנשים באמת הולכים לחפור את זה. אנחנו אוהבים את פרנקלין וילג'. אני חושב שאני יכול לדבר בשם טום ואני, זה כמו אחת השכונות האהובות עלי בכל לוס אנג'לס".

"זו פשוט שכונה ממש מגניבה… אנחנו מקווים שהשכונה תקבל אותנו כי אנחנו מאוד גאים להיות חלק ממנה", המשיך שוורץ.

בנוגע להצעת הקוקטיילים שלו ושל סנדובל, שוורץ אמר שהאהוב עליו הוא פיסטוק מאי טאי שלהם.

"כולם אוהבים את מאי טאיס. יש לך מאי טאי ביד, החיים טובים, דברים מסתכלים למעלה", הסביר.

במבט לאחור על יצירת מערך המשקאות שלהם, סנדובל אמר שבעוד הוא ושוורץ פיתחו את המרקחות בעצמם, הם מקבלים חוות דעת נוספת מאנשי מקצוע אחרים.

"המצאנו, אני חושב שהיו לנו בערך 30, צמצמנו את זה ל-20 עכשיו. אנחנו נמשיך לצמצם את זה, כמובן. …זה תמיד נחמד להיות מסוגל להקפיץ רעיונות ממישהו לעומת אם אני רק נותן [Scheana Shay] משקה, היא תהיה כמו, 'הו! זה טוב!' אבל מישהו שנמצא בתעשייה, אתה יודע, מיקסולוג ידוע, אתה יכול להיות כמו, 'אוקיי, אני חושב על מריר שוקולד צ'ילי או שאנחנו הולכים יותר כמו'…כל הדברים האלה," סנדובל. הסביר.

"יש לנו איזון יפה של קוקטיילים ואני חושב שגם יהיה לך נוח לקבל זריקה ובירה שם. ותאמין לי, זה יהיה בתפריט", הוסיף שוורץ.

באחר כללי משאבהSandoval הפך לנושא חם לשיחה Reddit בחודש שעבר אחרי החברה שלו, אריאנה מדיקסשיתפה את התמונה שנראתה למטה בסטורי שלה באינסטגרם, וזכתה להשוואות ל מקולי קאלקין, מיקי רורקואחרים.

Vanderpump שולט על טום סנדובל נראה בלתי ניתן לזיהוי בתמונה עם אריאנה מדיקס

"סנדי נראה כמו איתן הוק" אמר אדם אחד.

"חשבתי קווין בייקון – חחח," ענה אחר.

מעריץ שלישי אמר שהם "לגיטימי לא זיהו אותו לרגע" וציין כי "התאורה גורמת לו להיראות קצת אפור אבל לא בהכרח בצורה רעה".

"אני מקבל סטפן קינג ויברציות," קבע מישהו אחר.

"אני חושב ג'ים קארי למאו," שיתף אחר.

מעריץ אחר שאל, "זה לא בעצם טום, נכון!?" ואחר כתב, "אוי אלוהים… אפילו לא חשבתי שזה סנדי, הוא נראה כל כך שונה."

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להיכנס להפקה מתישהו בשבועות הקרובים, מה שאומר שהמעריצים כנראה יזכו לראות את פתיחת הבר החדש של שוורץ וסנדובל.

קישור מקור