טום שוורץ על אם הוא וקייטי יציינו מחדש את הרומנטיקה

במרץ 2022, קייטי מלוני הגישה תביעת גירושין מבעל פרוד טום שוורץ. בן ה-39, שהיה במערכת יחסים עם קייטי במשך יותר מעשור, הודה שהוא הבעיה של נישואיהם, אך גם הביע שזו החלטתה של קייטי לסיים אותם.

למרות שהפרידה זעזעה מעריצים רבים של חוקי Vanderpump, בני הזוג נשארו ידידותיים – וזה שינוי דרמטי מהפיצול הטיפוסי של בראבו. עם זאת, חלק מהצופים מתייחסים לכך כסימן לכך שהם עשויים להתפייס בעתיד.

בראיון עם הוליווד לייףאמר שוורץ "לעולם אל תגיד לעולם", בנוגע לפיוס אפשרי עם קייטי.

"נכון לעכשיו, אנחנו בהפסקה בלתי מוגבלת," הוא אמר במסתוריות. "אנחנו עדיין אוהבים ותומכים אחד בשני. אני אלוף מאלוני ענק. אני אתמוך בה בכל מה שהיא תעשה. היא הורגת אותו ועושה את הצעד שלה. הפודקאסט מוחץ את זה".

שוורץ גם אמר לשקע, "אני וקייטי עדיין מאוד קרובים. האם אפשר לערוך מסיבת גירושין משותפת?" הוא התבכיין. "שקיפות מלאה, זה היה נחמד. לי ולקייטי עדיין יש קשר עמוק, אנחנו עדיין אוהבים אחד את השני… יש לנו משמורת משותפת על הכלבים. זה מרגיש ממש טוב להגיד שיש לי אפס מרירות או כעס. אני עדיין אוהב אותה."

הוא לכאורה התייחס לפרידה תוך כדי תיאור טרקלין הקוקטיילים החדש שלו טום סנדובל: "רצינו את זה [bar] להיות בריחה קטנה", אמר שוורץ. "סטייה קטנה מהמציאות… לא שאני עמוק בתוך אסקפיזם, אבל זו הייתה שנה קשה."

במהלך ראיון נפרד עם עמוד שישי, התייחס שוורץ למציאות החדשה שלו. "אני סוג של לומד מחדש איך להיות רווק, וזה מוזר", אמר.

"הוא אפילו לא הספיק להיות רווק!" השיב סנדובל, שנכח בראיון. שוורץ הסביר אז, "זה [business] היה דבר נהדר להתמקד בו."

לפי האאוטלט, קייטי נכחה בפתיחה הרכה של הבר, והאקסים נראו ידידותיים.

האם זה עוד סימן לעתיד האפשרי שלהם? חלק מהמעריצים, כמובן, מאמינים שהזוג נגמר לתמיד, ללא תקווה לפיוס. אחרים נוטים להאמין בקצת קסם. נכון לעכשיו, הכרטיסים עדיין לא נקראו.

קישור מקור